Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Здравейте групата. Не сме се чували и виждали от бая време. Ако стигнете до някакво решение за дата и маршрут може да се присаединим и ние с Емо и Наско с камерите. Коя на главата, коя в ръката - както дойде. Стефане емо имаше подобен проблем със спирачката на Yamahata. То беха едни заварки, нагряване и прочие. Отиваме на 3 и 4 юли на ендурото в Добринище. Ще кара в хоби тоя път, щото след "Севтополис" Казанлък в едни камънаци............... Аз да му мисля. Поздрави на Цецо. Да изкара морето и да покараме.

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      На мен нещо ми допадна идеята да направим едно ходене до морето по балкана
      С една асистенцийка (да носи хапването и пийването и палатки ) да направим една силна вечер на плажа
      И на другия ден обратно (който може да кара де )
      Но ако имате други идеи за 17-18 споделете

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Тъкмо може да се съберем от повече посоки.
        Групата от Търговище Сливен Ямбол и който още му се идва
        И ще караме по път който не сме го карали
        Ще си топнем дупетата в морето
        Може и да не е на палатки нощуването но така ми се струва ,че ще е най готино.

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Aз също съм за морето - в Бургас има група с два ренеГАДА която е готова да ни посрещне......
          Дайте да мислим в тази посока - ЛЯТО Е !!!
          Пък може да помислим за тръгване от Петък 16.07.2010г. и да финишираме на някой АКВАПАРК .......
          HAPPY !!!!
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
            Тъкмо може да се съберем от повече посоки.
            Групата от Търговище Сливен Ямбол и който още му се идва
            И ще караме по път който не сме го карали
            Ще си топнем дупетата в морето
            Може и да не е на палатки нощуването но така ми се струва ,че ще е най готино.
            Миналата година ходихме със сина ми и Диян от Търговище до Слънчев бряг. 190 км. без трак, за 11 ч. включая спирането за почивки, обяд, лутане, връщане от "задънени улици" сега ако го направим пак ще бъде доста по-бързо. На Слънчев бряг има и къде да оставим машините.
            Но трябва да се осигури съпътстващ транспорт с възможност да натовари някоя и друга машина.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Според мен няма кой знае колко време, дайте да решаваме какво правим и да го направим ..... трябва да се огледаме за хотели и т.н.
              Идеята ми допада най-вече, защото това ще бъде поредната ми щуротия в живота ...............
              0887 246718

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Хотел "Звездоброй" на "Иракли"
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                  Хотел "Звездоброй" на "Иракли"
                  Става защо пък не?

                  Единствено ме притеснява това, че не решаваме нищо конкретно............
                  0887 246718

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Ами казваме и тръгваме
                    Датата я решихме.
                    Мисля че повечето от нас са за морето.
                    Остава да кажат кои ще дойдат
                    И кой да хванем за асистенция

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Еми хайде де, аз съм с вас, дадох и предложение, решавайте!


                      П.П.
                      Ако сте навити за морето:
                      1. дайте изходна точка
                      2. решавайте и за крайната (иракли палатка; съни бийч хотел)

                      За да може да обсъждаме вече пътя, асистенцията, партито вечера и т.н.
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                        Еми хайде де, аз съм с вас, дадох и предложение, решавайте!


                        П.П.
                        Ако сте навити за морето:
                        1. дайте изходна точка
                        2. решавайте и за крайната (иракли палатка; съни бийч хотел)

                        За да може да обсъждаме вече пътя, асистенцията, партито вечера и т.н.
                        Аз съм ЗА !
                        Моята изходна точка е с. Скала, твоята и на Боян е Сливен на Цецо е Сунгурларе ...... (тръгвате от Сливен минавате през Скала взимате ме от там минаваме през Сунгурларе взимаме Цецо и продължаваме към Иракли ...), с групата от Търговище ще се разберем ..........
                        Проблемът идва от това - кой ще води до морето (Бургас), там ще ни посрещнат две момчета и ще ни покажат пътя до където поискаме .......
                        Също така аз не мога да организирам асистенция ...... има един вариант, но него трябва да го обсъдя директно с човека и ако има полужителен резултат ще кажа.....

                        Партито не мисля, че има какво да го обсъждаме то или ще се получи или не - зависи от самите нас!!!
                        Повярвай ми бутилка Джак + добра компания = купон ))

                        И така засега е решено:
                        Тръгваме на 17.07.2010г. - по навреме за да стигнем за следобедния плаж
                        Крайна точка Иракли - купон
                        На 18.07.2010г. правим един АКВАПАРК и черта обратно .....
                        (яденето и пиенето са ясни)
                        Последно редактирано от Стефан Слабов; 01-07-10, 21:41.
                        0887 246718

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Както вече писах сме минавали по този маршрут и имам почти оформен трак. Води към Слънчев бряг, но можем да хванем трака Ком Емине след Горица, преди Гюловца да "забием" към Кош/М/арица и от там към нос Емине/Иракли/.
                          Но има и въпроси за решаване:
                          1. Кога точно ще тръгнем?
                          2. Къде ще се срещнем? /предлагам около с. Веселиново/
                          3.Защо точно Иракли?
                          4. Асистенция.
                          5. К какъв разчет ще се движим /средно темпо/
                          6. Колко групи ще сме, 1 или 2?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Здравейте !

                            Ние сме от Русе и следим темата със баща ми.Ако нямате нищо на против може ли и ние да се пресаеденим към вас?С татко мислим да тръгнем със групата от Търговище.
                            Под въпрос сме все още,защото не ни е регистрирана платформата,но предполагам до средата на другата седмица ще е готова.
                            Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                            Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Както казва един анимационен герой - "Колкото повече толкова повече" Мисля че никой няма да има нищо против.
                              Трака Бат Ванко го мисли в момента а и Генчеви сигурно го знаят щом са го карали вече един път.
                              Аз също съм за Аква парк само че след него трябва автовоз да ни взема едва ли ще можем да караме
                              Поне аз винаги се разбивам и след него даже не ми се върви но това ще се реши в последствие
                              И аз обмислям асистенция с моята кола да тръгне някой с платформата и с багажите ни но още не е сигурно.

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Както вече писах сме минавали по този маршрут и имам почти оформен трак. Води към Слънчев бряг, но можем да хванем трака Ком Емине след Горица, преди Гюловца да "забием" към Кош/М/арица и от там към нос Емине/Иракли/.
                                Но има и въпроси за решаване:
                                1. Кога точно ще тръгнем?
                                2. Къде ще се срещнем? /предлагам около с. Веселиново/
                                3.Защо точно Иракли?
                                4. Асистенция.
                                5. К какъв разчет ще се движим /средно темпо/
                                6. Колко групи ще сме, 1 или 2?
                                1. Тръгваме на 17.07.2010г. по възможност по хладното около 07.00-07.30ч. (най-късно/може и по-рано)
                                2. Мястото на срещата ще се уточни в последствие и ни е най-малкият проблем засега.....
                                3. Крайната точка е примерна ..... може Несебър, Сл. Бряг.......... и Равда става - между двете (пък там какво Талянче занаммммммммм малииииииии)
                                4. Асистенция. Е те това ни е най-големият проблем ..............както казва Боян - след Аквапарка ще е доста трудно ............... , но не и невъзможно!!!
                                5. Темпото се определя от най-бавно каращия ........... (пък и сме на почивка, а не на състезание)
                                6. Мисля, че групата трябва да бъде една..... такава е идеята..... "колкото повече - толкова повече".
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X