Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Ей тъкмо качвах снимките ... Пак ме изпревари със снимки и коментар
    Каране наистина нямаше много но по скоро заради дърветата.
    Такова такова тегаво каране не съм имал откакто карахме от Голямо Чочовен до Боров Дол с Бат Ванко и Симо
    Но все пак си беше забавно посмяхме се, видяхме се, поразтъпкахме се ,е не видяхме Назлъто ама ... и все пак е нещо
    Стига съм говорил глупости ето малко снимки :





    Тук се събираме още. Кофти че Лукойла беше затворен но и него не го беше пропуснал вятъра за съжаление.













    Това бяха първите ни срещи с падналите дървета. Почти през цялото време се движехме под тях и карах с глава забира в земята да не ме удрят клоните ..... Никъде не можах да пусна Хелмет камерата



    Заслужена почивка с малко червено винце за загряване

    и пак се започват мъките ...









    Малко заслужена почивка вече бяхме прекарали няколко АТВ-та през дървото



    И се започва пак ...





    И една позьорска снимка :



    Най накрая със сетни сили и в 2 часа се добрахме до Жълт Бряг. И заседнахме на маса с бира и мезета







    Кристиян нямаше късмет днес и рано спука гума и се върна в града и после ни чакаше в Жълт Бряг и не пропусна възможност да се порадва малко на снега и калта



    А на билото по пътя преди Бяла се натъкнахме на една голяма пряспа и се заиграхме малко























    И на път за местноста Черковното ако не греша.





    Съжалавам че не пуснах камерата по този път беше много красив живописен и с преминаванията през реката беше доста интересен и увлекателен. Имаше заигравки.



    Малко почивка преди да слезем в града но изтървах предното салто на Кристиян в гьола
    Добре му се е получило и се прибра мокър и кален
    Той нарочно го направи иначе с толкова каране по асфалт ако се беше прибрал толкова чист щяха да го изгонят от Бургас, щяха да си мислят че е ходил по чуждо цял ден
    Въпреки всичко беше един прекрасен неделен ден.Времето беше с нас.
    Другия път с 1-2 Щилки 2-3 брадви и пак по същия път

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      http://www.vbox7.com/play:956834afeb

      Специално за Бат Стефчо Сефтосах го на лебедката

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
        http://www.vbox7.com/play:956834afeb

        Специално за Бат Стефчо Сефтосах го на лебедката
        ............. и как точно ме сефтоса ?
        Тя тази лебедка себе си не може да дръпне ..............
        0887 246718

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Желаещи за неделно каране?
          06.11.2011г. с. Скала или някъде другаде (приемаме предложения всякъкви )
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Предлагам да организираме едно почистване на пътя до перките,Боян има резачка аз мога да намеря още една.Ако сами не си го оправим няма кой да го направи вместо нас.За начало да оправим пътя до горе,другия път до жълт бряг вече предполагам че е отворен защото там е сечище,хората изкарват дърва и до колкото знам това е единствения изход.Най много ме притеснява пътя от Бяла Паланка до Агликина поляна,там ще има най много паднали дървета и ще отнеме по дълго време да оправим пътеката,но ако се съберем достатъчно хора,тръгнем по навреме и няма аварии трябва да успеем.И последната част на прехода от Бабина локва до Сливен също предполагам ще има доста нападали дървета,така че и там трябва да се отпуши.Не знам дали ще стане за един ден но трябва да опитаме защото на пролет ще стане още по зле.Другия вариант е да се разделим на 2 групи,едните да изчистят покрай язовира,другите останалото така ще се отвори къде да караме през зимата.Ако успеем да свършим това може да пробваме да пробием до Раково и ако не е много тежко положението дори Ичера.Знам че повечето от вас са заети и на никой не му се чисти през почивните дни но ако искаме да има къде да караме трябва да се направи.Аз утре ще се чуя с Боян и ако е свободен може да опитаме да изчистим каквото ни е по силите,ако не ще се надявам да се съберем поне 4-5 човека тази неделя с идеята че трябва да се свърши малко работа.Ако има доброволци или други идеи пишете не се стеснявайте
            Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Понеже никой не се нави да дойде да изчистим пътеката,днес отидох сам.Мога да съобщя на всички че вече се ходи безпроблемно до Жълт бряг,по нататък не знам каква е обстановката но едва ли ще е много добре.Ако има желаещи около или след празниците може да покараме и да видим до къде ще стигнем и какво е положението.Ако не се видим весели празници на всички!!!
              Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                В събота ще се кара,за сега сме трима.Ако има други мераклии сутринта в 9 на Лукойла на изхода за Бяла.Ако ще идвате бъдете точни!
                Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Предлагам в неделя да открием сезона!
                  Който е ЗА да се яви в 8.30 сутринта на Лукойла на изхода за Бяла,където беше сборния пункт миналия път.
                  Въздържали се не се приемат!!!
                  Който е против ще бъде наказан да черпи цялата група!!!
                  Мисля маршрута да е същия,ако няма закъснели ще успеем да стигнем много по далеч от Жълт бряг,до къде точно не знам.Предполагам че няма да можем да прекосим Балкана така че до обяд където стигнем правим един огън,ядем,пием и се връщаме.
                  Стефан може да си носи сандвичи за из път,както стана ясно ресторанти по маршрута няма
                  Надявам се да подходите по сериозно към разходката този път и да няма много закъснели,не разбрали.не яли,не пили,препили и тнт.За това пиша да се съберем към 8.30 с надеждата до 9 всички да са на лице и да хващаме Балкана.
                  Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Сега говорих с Пацо, Милчо и Цецо на линия сме - Боян пак не го ВДИГА ..... , а дали ще ми запали Гада?
                    0887 246718

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Да се надявам че и моя гад ще запали,че и на жената
                      Някой да ми помогне с превоза на едното атв,иначе ще трябва да правя два курса до Сливен и обратно

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Ако няма кой да ти помогне с превоза,предлагам да докараш единия Гад предварително,има къде да го сложим,а сутринта в неделя ще докараш и другия.Другия вариант е да дойдеш да вземеш голямото ремарке,само че то няма документи и ще трябва да се криеш по селските пътища.Или свали номера от твоето,слагаме го на голямото и си свиркаш.
                        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Благодаря за предложенията!Ще реша как ще го направя,жената е 50/50

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            гадовете запалиха,утре сме на линия!поздрави

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              И моя Гад запали,гресирах го,долях му масълце,проверих му гумите,сложих лятната плака на очилата и съм готов за утре.Някой ако има компресорче или спрей да вземе,аз имам фитили.Ако всичко е наред,има една чешма с беседка след Бяла Паланка мисля там да спрем да обядваме.Вземете си нещо за ядене защото както писах по горе ресторанти няма.Също така не е лоша идея някой ако има малка лопатка да я вземе,очаквам да има една голяма пряспа на едно било,образува се точно на пътя и не знам дали ще можем да минем,надявам се да се е стопила или поне да не е толкова голяма и да можем да минем.До утре в 8.30,бъдете точни!!!
                              Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Вчера открихме сезона на купона!!!Групата беше от три Гада,едно Гризли,един(Брут) и ХТ,за съжаление аз бях единствения представител на Сливенската група,останалите колеги дойдоха от Ямбол.Тръгнахме както се бяхме разбрали от Лукойла Събрахме се,облякохме доспехите,заредихме и газ нагореНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00359.jpg
Прегледи:1
Размер:168.3 КБ
ID:5353594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00358.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5353593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00361.jpg
Прегледи:1
Размер:135.4 КБ
ID:5353592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00365.jpg
Прегледи:1
Размер:177.3 КБ
ID:5353583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00366.jpg
Прегледи:1
Размер:169.0 КБ
ID:5353584Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00367.jpg
Прегледи:1
Размер:155.7 КБ
ID:5353585Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00373.jpg
Прегледи:1
Размер:98.6 КБ
ID:5353586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00372.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5353587Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00371.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5353588Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00370.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5353589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00369.jpg
Прегледи:1
Размер:149.8 КБ
ID:5353590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00368.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5353591 До тук всичко беше добре,но както предполагах след няколко метра ни очакваше огромна пряспа,която в последствие се оказа дълга около 2км.Гадовете минаха без да затънат,но останалите не успяха,върнахме се да им помогнем,голямо бутане падна обаче нямам снимков материал защото след голямото зимно мързелуване направо бях останал без въздух и нямах сила да свалям раницата и да вадя апарата.Колегата с мотора прави снимки и клипове но не знам дали ще се появят в тази тема.След почти един час мъки всички се измъкнахме от ужасния път затрупан със сняг и продължихме напред с идеята да стигнем поне до перките над Бяла,Да ама Не.Колкото по напред отивахме толкова по големи и по дълбоки ставаха преспите и накрая в едно дере със половин метър сняг аз се забих в една рекичка и всички надежди да продължим нататък се изпариха.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:424209_387299927947884_100000036396356_1575730_1272632896_n.jpg
Прегледи:1
Размер:147.3 КБ
ID:5353595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:429214_387288077949069_100000036396356_1575701_986430620_n.jpg
Прегледи:1
Размер:165.6 КБ
ID:5353597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:424209_387299931281217_100000036396356_1575731_1870217152_n.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5353596След още половин час със общите усилия на Пацо,Стефан и Милчо успяхме да извадим машините от дерето.Решихме че е време да възстановим изгубените сили и седнахме да хапнем до една изоставена къщичка отстарани на язовира Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00404.jpg
Прегледи:1
Размер:162.5 КБ
ID:5353598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00403.jpg
Прегледи:1
Размер:167.7 КБ
ID:5353599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00402.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5353600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00401.jpg
Прегледи:1
Размер:169.4 КБ
ID:5353601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00400.jpg
Прегледи:1
Размер:163.7 КБ
ID:5353602Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00399.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5353603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00398.jpg
Прегледи:1
Размер:91.4 КБ
ID:5353604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00397.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5353605Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00396.jpg
Прегледи:1
Размер:106.8 КБ
ID:5353606Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00395.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5353607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00394.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5353608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00393.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5353609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00392.jpg
Прегледи:1
Размер:139.1 КБ
ID:5353610Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00391.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5353611Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00390.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5353612Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00389.jpg
Прегледи:1
Размер:144.8 КБ
ID:5353613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00388.jpg
Прегледи:1
Размер:180.5 КБ
ID:5353614Хапнахме,пийнахме и тръгнахме да се връщаме по същия път по който бяхме дошли.Само аз не успях да затъна на връщане,Стефан който караше зад мен затъна на метри от финала защото намалих за да не се търкулана в дерето и той загуби скорост,Пацо също издрапа сам почти до края.Гризлито и Брута пак ги побутахме нагоре и но общи усилия всички се добраха до заветната височина след която нямаше сняг.След цялото това бутане всички бяхме тотално капнали от умора и кротко се върнахме там от където тръгнахме сутринта.Въпреки че повече бутахме от колкото карахме мисля че разходката хареса на всички и се надявам скоро пак да се съберем и да организираме нещо по дълго и интересно като маршрут.Ако някой от другите участници имат интересни снимки нека ги публикуват за да има се радваме всички.
                                Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X