Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Не пречи, но ми звучи много пенсионерски (... как дядо разказва на внуче.....), а ние сме младежи все още
    Измисли го - предложи го ние ще ..... приемем (ще поскромничим, пък в един момент ще се надуем, ..... ще се напием и така .........)
    0887 246718

    Коментар


    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Здравейте вече съм готов за каране.Ето и някой снимки на обновения ми ЗВЯР
      Прикачени файлове
      [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
      [LEFT][/LEFT]

      Коментар


      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Доста си си поиграл - КЕФИ (само някоя и друга лепенка и си готов)

        ПП Да се надявам, че до две седмици и аз ще съм готов ....... и ще покараме .........
        0887 246718

        Коментар


        • От: До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Здравейте ......, как е групата?

          Аз вече събрах машината и съм готов за подвизи - дайте да се организираме НЕЩО за НЯКЪДЕ, че взех да ръждясвам .....
          0887 246718

          Коментар


          • От: До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Аз в събота излизах да покарам около Сливен.
            И си строяих лагерите пак ... и други дреболии
            влизам в бокса ...
            поне седмица две ще ремонтирам

            Коментар


            • От: До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
              Аз в събота излизах да покарам около Сливен.
              И си строяих лагерите пак ... и други дреболии
              влизам в бокса ...
              поне седмица две ще ремонтирам
              Качи клипчето с бутането до го видим.
              [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
              [LEFT][/LEFT]

              Коментар


              • От: До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                http://www.vbox7.com/play:7ad98427

                http://www.vbox7.com/play:0c6a6bd7
                Не съм пуснал камерата в дерето ...
                Там голям страх брах

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Хелмет камерата кефи ..... ако може да и се намали звукът по-добре, защото по правите много шумно .....
                  Само не разбрах, защо бутахте?
                  0887 246718

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Няма как да го намаля
                    Трябва да го спра май
                    Ами защото камъните в реката бяха големи и вечно упираше по корем

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Пасков, ти добре се разхождаш с Ванката, ама хайде го научи малко на по-хард места да се забатачва. Мисля, че преди 2седмици като карах с него му хареса
                      Другия път като дойда искам да е подготвен
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Ами какво да ти кажа трудно е
                        Не обича да бърза
                        Но имахме доста екстреми поне аз на 4 колела
                        за моторите беше по лесно
                        Като стегна машината сме се уговорили да направим едно ходене до Елена
                        Може да се съберем повече хора да стане хубав преход

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                          Ами какво да ти кажа трудно е
                          Не обича да бърза
                          Но имахме доста екстреми поне аз на 4 колела
                          за моторите беше по лесно
                          Като стегна машината сме се уговорили да направим едно ходене до Елена
                          Може да се съберем повече хора да стане хубав преход
                          Бройте и нас с Цецо - предполагам няма да има нищо против ....

                          ПП А ти вземи стегни машината по-бързо, защото ми се кара, ама много ми се кара .............
                          0887 246718

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                            Не обича да бърза
                            Така е. Пазя си кокалаците.
                            Днес направихме едно каране доста хард, по едни кози пътеки, за моторите беше трудно минаването, а атв няма как да мине.
                            Тръгнахме от Маринино градище (там покрай вас Сашко, дето те прекарах последно) и зацепихме направо към Кутелка по каманаците от там се прехвърлихме към Бялата вода и от там към Селището. Машините видяха голям зор.
                            Само си оправи Яамахата и като минем от там може пак в бокса да влезе

                            Иска ми се една лека разходка от Паниците към Ботев да направим.
                            Biagini Passo Powered By VW Syncro

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Колеги,знам че е малко далеч от Сливенския балкан,но някои от вас да се разхождат из Сокол,Еленово?Пак е СЛивенска община и има доста интересни пътек,които откриваме!
                              Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Аз един път съм пробвал да мина през Марино Градище към Кутелка и още долу щях да се хвърля в дерето едвам се върнах и повече не можеш ме излъга за там
                                Утре ще пробвам главината дали е готова втората че я правиха втори път и би трябвало да съм готов
                                Да започнем да мислим за едно каране някоя неделя ?
                                На мен ми се ходи до Елена гледам и те доста се събират там може да срещтнем двете групи някъде.
                                Бат Ванко започвай да търсиш трак
                                Бат Стефчо, Бат Цецо ще се включите ли ?
                                Торозов Теб да те пишем ли ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X