Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Здравейте

    Надявам се на всички им хареса карането, евала на всички участници

    Радвам се че се запознах с всеки един, само пичове, Генчев поздрави на адашчето.

    http://www.facebook.com/v/417472232479
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Малко клипчета от окопаванките

      http://vbox7.com/play:1e0bd599

      http://vbox7.com/play:37ed93f9

      http://vbox7.com/play:86c67d0c

      http://vbox7.com/play:c4328438

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Какво да Ви кажа ..... хубав АКВА ПАРК направихме))
        0887 246718

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
          Какво да Ви кажа ..... хубав АКВА ПАРК направихме))

          http://www.facebook.com/v/417648107479
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
            Страхотен клип! За момент си представих, че съм там.
            И песничките са супер!
            Дарин 0897042636
            ВАЗ 2105

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Така това мина
              Сега започвайте да мислите за каране на 01.08
              Тръгване гр. Шивачево дестинация с.Мийковци.
              На 31.07 имам Рожден ден който иска да заповяда тогава за масата
              В неделята да покараме малко и след това пак ще има маса

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Ще те уважим !!! ....... по няколко пъти
                0887 246718

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  О и аз съм там.Щом е за маса.
                  [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                  [LEFT][/LEFT]

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Вижте си въздушните филтри - при мен БЕШЕ мармалад .....
                    0887 246718

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      хаиде пичове и аз сам свас не се познава ме но никога не е касно.хаиде до 31.08.10.

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Първоначално публикуван от ros_i46 Преглед на мнение
                        Хайде пичове и аз съм с вас. Не се познаваме, но никога не е касно. Хайде до 31.08.10г.
                        Не се познаваме, но със сигурност ако дойдеш на срещата с един месец закъснение - няма да можем да се запознаем .
                        И вземи понаблегни на правописа, че .....


                        Заформя се масов старт ...... отново!!!
                        Дано покараме този път ......... стига сме се влачили ...... ама след този Ден Рожден на нашият любезен ДОМАКИН, май май пак ще финишираме тежко, тежко.....
                        Последно редактирано от Стефан Слабов; 28-07-10, 20:42.
                        0887 246718

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Каране ще има но няма да е цял ден
                          Едно скоростно качване до вр.Чумерна после слизане до с.Мийковци там по една бира и обратно
                          Все пак ще ни чака маса
                          Предлагам към 9 да сме на линия. да може до 2-3 да се приберем
                          Но времето ще покаже ,че като направим такива планове винаги стават сакатлъци ...

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Здравейте колеги,разгледах темата ви ,радвам се ,че имате организация и карате из балкана.Дълго време търсих съмишленици във форума от нашия регион,но безрезултатно.През това време ходих да карам с търновлии,после със заралии,след това в Ямбол и накрая се организирахме група от Сливен.Групата е смесена ,не само сливналии,идват колеги от Ямбол,Карнобат,Ст.Загора,Бургас,Ябланово,даже идваха от Ахелой едни момчета,изобщо всеки е добре дошъл!!!
                            Ако искате заповядайте на нашата разходка да покараме заедно!
                            Разходка край Сливен
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Здравейте колеги,разгледах темата ви ,радвам се ,че имате организация и карате из балкана.Дълго време търсих съмишленици във форума от нашия регион,но безрезултатно.През това време ходих да карам с търновлии,после със заралии,след това в Ямбол и накрая се организирахме група от Сливен.Групата е смесена ,не само сливналии,идват колеги от Ямбол,Карнобат,Ст.Загора,Бургас,Ябланово,даже идваха от Ахелой едни момчета,изобщо всеки е добре дошъл!!!
                              Ако искате заповядайте на нашата разходка да покараме заедно!
                              Разходка край Сливен
                              Здравей, радвам се, че има оф-роудъри в региона!!!
                              За съжаление трудно бихме могли да правим преходи заедно поради простата причина, че ние сме много по-бързи от вас ....., а и в твзи жеги ние бягаме в гори тилилейски.....
                              Но с радост бихме се срещнали някъде ..... на някоя хижа за по бира...... на някой навес за по бира с BBQ......
                              0887 246718

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                То се е видяло, че няма никои да пусне някоя и друга снимка, та ...........
                                ........ много тежко беше и на рожденният ден на Боян и в горътъ и след горътъ, още не мога да се оправя

                                Има много снимки ..... и видео даже, ама няма кой да ги пусне .................... е хайде де !!!

                                Мийковската пътека си заслужава всеки метър ...... хареса ми, което значи, че пак ще я посетим
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Стефан Слабов; 03-08-10, 19:53.
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X