Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Колегата от Нова Загора
    Кортен е между Твърдица и Нова Загора
    с. Скала е между Сунгурларе и Котел
    Има няма 100-150км разлика
    Но моето АТВ скоро ще го заземявам на Шивачево така че може да се измисли нещо

    Коментар


    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Добре като го донесеш може да измислим наистина нещо,смао ендо ЛС да са разберем
      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

      Коментар


      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Неделя живот и здраве съм на линия в с. Скала
        Дано само да съм събрал правилно АТВ-то и да няма изненади по пътя и да покараме доволно.

        Коментар


        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
          Неделя живот и здраве съм на линия в с. Скала
          Дано само да съм събрал правилно АТВ-то и да няма изненади по пътя и да покараме доволно.
          Ще те чакаме (да вземеш и фотото)!!!
          Един приятелски съвет .... кормилото е отпред

          ПП Дон Цеци има повод да почерпи
          0887 246718

          Коментар


          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            И Дон Цеци има и аз имам повод ама тоя дъжд който вали тука ме притеснява малко ...
            Дано синоптиците са прави и утре поне да не вали ...

            Коментар


            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
              И Дон Цеци има и аз имам повод ама тоя дъжд който вали тука ме притеснява малко ...
              Дано синоптиците са прави и утре поне да не вали ...
              И теб ще те уважим ....
              Неделя
              28.02

              6° | 11° Слънчево с разкъсана облачност

              ПП Я не се е копирало слънчицето.....
              Последно редактирано от Стефан Слабов; 27-02-10, 13:44. Причина: Няма го слънцето.....
              0887 246718

              Коментар


              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Времето беше слънчево и прохладно!!!
                Чудесно за каране - едно уникално кално неповторимо 120 км преходче (Скала, Дъбовица, Градец, Ичера - на Даулите Цецо и Боян се отчетоха със скромна почерпка /ще повтаряме май) и обратно. Като на отиване и на връщане инпровизирахме по няколко нови маршрута.... има няколко снимки които Боян евентуално ще пусне (поне това ми дължи) след като го теглих, като пръскачка из лозе

                Който не дойде може да съжалява

                Абе май се поуморих днес - което трябва да означава, че съм си прекарал добре .............

                ПП Предлагам следващото каране да го направим когато поизсъхне малко
                0887 246718

                Коментар


                • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Снимките ще ги пусна аз ..... гепих ги от албумчето на Боян във Фейс Бук - няма да ги коментирам те казват всичко ..... пускам ги в хронологичен ред ............
                  Прикачени файлове
                  0887 246718

                  Коментар


                  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Тъкмо щях да ги качвам и тук
                    ти ме изпревари
                    Значи и все пак си влизаш във фейсбука
                    Неделята беше доста приятно каране леко малко трудно заради мокрите пътища Но си направихме хубави кални бани
                    На снимките се вижда че понякога и Кавазакитата закъсват в калта
                    Но за сметка на това пък ренеГАДите не
                    (можете да ме вземете за рекламно лице на Диана Рейсинг Тиим )
                    Който не дойде може да съжалява
                    А и някой ако отиде на Дивеците да пробва Паржолата по Ичеренски доста е добра Както и всичко друго де
                    Пък и приемат Кални хора хаха
                    Благодарско на Групата за карането

                    Коментар


                    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Някой от групата няма ли да се обади да направим едно каране?

                      ПП Само на мен чакате
                      Хубаво би било да е някъде около Ямбол - например Бакаджик, защото асистенцията на машината ми е в бокса (за неопределено време).
                      0887 246718

                      Коментар


                      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        че да направим,какво ни спира?имам малак проблем с тоците само тва е,ништо друго не ни спира да покараме

                        Коментар


                        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          нямаше ни иэвестно време в Ямбол,но вече сме си в града и сме готови да покараме.

                          Коментар


                          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Първоначално публикуван от suzuki750 Преглед на мнение
                            нямаше ни иэвестно време в Ямбол,но вече сме си в града и сме готови да покараме.
                            Kога - къде?
                            0887 246718

                            Коментар


                            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                              Kога - къде?
                              На 14.03.2010г. в 9.30/10.00 ч. - с. Чарган до стадиона.
                              Обещавам кален купон на Бакаджика.....

                              ПП Някой да вземе фото
                              0887 246718

                              Коментар


                              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Kаня всички желаещи да направим едно каране в Троянският Балкан тази неделя 28.03.2010г.
                                Да свикнем с чистия въздух, защото скоро започва купонът наречен Чалъндж КЪП

                                0878/246718
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X