Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Между другото, след последния ъпдейт темите с нови коментари, вече не излизат в "Какво Ново".

Коментар

• Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Между другото, след последния ъпдейт темите с нови коментари, вече не излизат в "Какво Ново".
      Не е така, излизат си. Току що проверих.

Коментар

• sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Как провери?
        Аз написъх кометар на последния пост от тази тема и темата не излезна в какво ново, защото посления пост беше много стар.

• сто
        сто коментира
        Редактиране на коментар
        Малко преди да пиша тук, натиснах "какво ново" и излезе в бледо синьо едната тема за короната. Отивайки там прочетох последния коментар на Смодържец, доста след последното мнение на veskov в 13.11.

пп Току що на какво ново пак ми свети бледо тази тема а там най-новото е моят коментар
        Последно редактирано от сто; 25-05-20, 20:02.

• Преди малко отново констатирах проблем, за който съм писал преди. Става дума за уведомления, които получавам от време на време за публикации в теми, които никога не съм посвещавал. Когато се опитам да ги премахна, излиза надпис, че не съм оторизиран. След няколко часа или ден-два уведомленията изчезват. Моля ако някой от админите работи по въпроса нека да спомене това, защото съм в неведение дали е чел предишните съобщения за този проблем. Така ще знам, че се работи и няма за n-ти път да пиша за едно и също.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Коментар

• Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        И при мен е същото.
        Днес ми показа, че някой продавал Гармин с пълна карта на Европа, и някой писал в темата за продажба на единични бройки гуми и джанти.
        Това за ориентация, ако се наложи.

• zippel
        zippel коментира
        Редактиране на коментар
        При мен бяха абсолютно същите две. И това за насока на админите.

• Пак спря да отбелязва нови мнения! Интересното е, че не за всички теми.
      Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

• Въпрос:

Има ли опция да получаваме известия когато някой участник е писал нещо, някъде. Така както получаваме известия за нови мнения в теми за които сме абонирани.
        Има участници които са интересни за четене, или просто приятели и ми е интересно мнението им.
        Един вид-да се абонирам за участник, както за тема.
        Има ли желание-има и начин!

Коментар

• Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Въпрос:

Има ли опция да получаваме известия когато някой участник е писал нещо, някъде. Така както получаваме известия за нови мнения в теми за които сме абонирани.
          Има участници които са интересни за четене, или просто приятели и ми е интересно мнението им.
          Един вид-да се абонирам за участник, както за тема.
          ей това не е ли?

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:абонамент.JPG
Прегледи:390
Размер:181.6 КБ
ID:6607133

Коментар

• Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Мислех си, че това е да видиш своите абонаменти.
            Сега ще разгледам.

• Случайно видях, че съм абониран за 4124 теми!

Не съм се абонирал за нито една!

Коментар

• Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Когато пишеш нещо в някоя тема-автоматино те абонира.
            Може да се изключи от настройките на профила.

• На лаптопите с по ниска резолюция 1366х768 като се пишат лични съобщения има следният проблем. Бутона се вижда съвсем малко за изпращане. може ли някак си да се оправи ?
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.png
Прегледи:296
Размер:191.9 КБ
ID:6611078

Коментар

• Що тряаше да разбутвате говното?!?... Кой линк сега да си бъкна на лентата, че ся влизам през 3-4 докат' стигна до новите мнения по теми, дет' съм се изкашлял? И кат вляза в тема - па "публикации", па да видя и въведа последната страница... Жената пробва с 1-2 кафета, ама не не успя да ме ориентира.

Коментар

• От днес имам абонамент към темата "Зацепване на Терано 1". Не съм се абонирал, ма си получавам известия за всяко ново писано в темата, включително първия пост. Мога ли да се откажа от нежелания абонамент и как?

Коментар

• Подписите се виждат преди да се логнеш, а след това не. Поне в момента при мен.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

• IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  писано е 16 пъти, въпрос на настройка в профила е

• veskov
                  veskov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Готово, благодаря. Нямам спомен кога за последно съм ходил там, а и променял

• С Хром снимките излизат с по-голям от зададения размер и съответно се виждат размазани. Примерно пускам снимка 800 пиксела широка, но в темата се вижда с размер над 1000 пиксела. С Едж и с Файърфокс се виждат с точния размер. В старата версия на форума нямаше такъв проблем, което ме навежда на мисълта че проблемът не е в Хром, а в оптимизацията на форума спрямо различните браузери.

Коментар

• В Хром като щракна върху известията, те се появяват за секунда, и после изчезват. С Едж си работят нормално. Това май стана когато Едж-а се самодобави към десятката.

И друго-страници, теми, всичко се зарежда много бързо, супер е, но известията се бавят, което е дразнещо. Без значение с кой браузър.
                  Има ли желание-има и начин!

Коментар

• Да разбирам ли, че коментарите не се отчитат в "Какво ново"?

Коментар

• Как стои въпроса с групите и одобрение на членство? Това работи ли изобщо? Имам заявка за включване към радиолюбители, но нещо не се справям с намирането на панела за управление.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                      X