Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: Избор на телеподаващо

Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Mдаа, винаги ми е било интересно защо само заваряването на мостови конструкции се брои за сериозна работа а всичко друго е хоби
    А ти па къде прочете в тая тема некой да заварява мостови конструкциЙ ?!

Тука обикновено си говорим за асмалъци и кръпенье на калници на Лада "Нива" .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

• Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      От: Избор на телеподаващо

Това кой точно модел е в ценовата листа?Понеже визуално не го откривам

Точно тоя от снимката от два дни не е спирал. За първи път го натоварвам толкова особено днес като дойде времето да изварявам всичко прикапано до сега. Машината се държи чудесно и само почивки за по цигара давах заради ръкохватката.(имаше по обяд едни пориви на вятъра направо ми разказаха играта).
      П.П. По-вече такова нещо не преправям....голям автогол, по добре всичко наново. Свършват топлите дни и идва ред на дребни заигравки в гаража.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

Коментар

• С такъв тип работа е невъзможно да натовариш тази машина .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0
        Аз не пазарувам в „Била”, „Кауфланд”, „Лидъл”, „Карфур”

Коментар

• И с много повече от такъв тип работа е невъзможно. Към 30 пана за ограда, с примерно по 2 метра заваръчен шев на всяко (не непрекъснат, ама с много малки паузи) - никакув шанс.

И друг път съм споменавал - докарвал съм дюзата на MB15 шланг до полутечно състояние, и тсъ. Аз не издържах.

Моето телоподаващо предполагам е много подобно на това като параметри.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
          X