Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Консултации за съфорумци - Архитектура, проектиране, узаконяване

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: Консултации за съфорумци - Архитектура, проектиране, узаконяване

Коле, те тия складове се правят вече самоносещи. Нямаш нужда от ферми.
    GPS системи https://www.easytracking.bg/
    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

Коментар

Не ща самоносещо. Едно, че ще ми излезе по-скъпо(доста), и друго, че ми е кеф да си го направя със собствените ръце и ум.
      Фирмата която "плете" самоносещите има 300 квадрата склад за малък, а моя ще е мини, по техните стандарти.
      Отделно искат голяма площадка за машината за огъване на ламарината, за кран, а при мен мястото е кът.
      Отделно, че моя вариант може да се разглоби и да се сглоби наново на друга площадка, а това самоносещото-нцъ...

Абе като джиповете е-по-добре е на рама отколкото самоносещо.
      Има ли желание-има и начин!

Коментар

Имам магазин за хранителни стоки със разрешение за ползване за такъв.
        Искам да го преустроя във фризьорски салон.
        Ходих в местното ХЕИ и ми казаха че те нямат никакви претенции щом отговарям на техните изисквания.
        Въпросът ми е ,дали е необходимо да се занимавам със строителни разрешителни и др.

Коментар

Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Имам магазин за хранителни стоки със разрешение за ползване за такъв.
          Искам да го преустроя във фризьорски салон.
          Ходих в местното ХЕИ и ми казаха че те нямат никакви претенции щом отговарям на техните изисквания.
          Въпросът ми е ,дали е необходимо да се занимавам със строителни разрешителни и др.
          Да, ако имаш промяна на предназначение, но също и "строително-монтажни работи" заради нуждата от ново ВиК - нали до фризьорския стол има разни мивки и т.н. вода.

Коментар

Както и становище от конструктор, който да каже че не се променя натоварването при смяната на предназначението и щом стои до сега, ще продължава да стои.

Кольо Динев

Коментар

Търся консултация за закупуване на апартамент с АКТ 15: какво да, какво - не... и т.н.

Бъдете живи и здрави!

Коментар

Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Търся консултация за закупуване на апартамент с АКТ 15: какво да, какво - не... и т.н.
                Къде?
                Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
                Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• Здравейте,
                  В процес съм на търсене и евентуално закупуване на паркомясто във Варна. В тази връзка, моля ако някой е минал по този път или е наясно с материята и има време и желание да сподели за "подводни камъни", нещо специфично при документите, друго, което би било полезно като информация...
                  Благодаря!

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                  X