Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Едно момиче за да бъде принцеса баща й трябва да е крал................... ама МНОГО да е крал.....

    ***

    В България с финанси се занимават хората, чиито пари са в чужди банки, а с образование - хората, чиито деца учат в чужбина.

    ***

    Иронично е, че банкноти с Алеко Константинов (100 лв.) са обикновено в задния джоб на Бай Ганьовци
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Вицове

      Две мутри са на почивка в Бразилия. Цялата група излиза от туристическия автобус и екскурзоводът предупреждава:
      - Господа туристи, имайте предвид, че половината от населението на страната е болно от СПИН, а другата половина от туберкулоза.
      Едната мутра се била заплеснала някъде и пита:
      - Кво каза тоя бе?
      Вторият отговаря:
      - Каза, че може да чукаме само тия дето кашлят...

      *****************************************************************

      И следва доста черен хумор!

      Честит ти рожден ден и да живееш още толкова
      Десетокласник от Кърджали към своя съученичка.

      **************************************************************************

      Пиян се прибира късно вечерта през гробищата и гледа някакъв тип чука мадама върху един гроб.
      - Ей, пич, дай малко и аз, а?
      - На ти лопатата, изкопай си сам нещо!

      **********************************************************************************************

      - Вчера тъща ми я ухапа кучето.
      - И как е тъщата днес?
      - Тя е добре, но горкото псе цяла нощ повръща..

      *****************************************************************************************

      Една баба продава ябълки на пазара и вика:
      - Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил...
      Един човек я пита:
      - Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама?
      - Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха...

      **************************************************************************************************************

      Връща се малкият Иванчо от училище и баща му го посреща:
      - Как мина денят?
      - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се спъна, буркана се счупи и дланите й залепнаха към пода...
      - И отлепихте ли я? - попитал бащата.
      - Охоо, даже по-смелите по два пъти!

      ************************************************************************************************************

      Един човек вървял, вървял през пустинята - потен, жаден и уморен. На края на силите си стигнал до един оазис, където забелязал някакъв бункер. Влязъл с надежда в него и учуден видял Хитлер и д-р Менгеле залегнали върху някакви чертежи:
      - Абе хора, вие живи ли сте бе? Какво правите тук?
      Хитлер му отвърнал:
      - Че сме живи - живи сме, не виждаш ли?
      - Ами какви са тези чертежи?
      Хитлер:
      - С доктора се опитваме да направим бомба, която да убие един милион евреи и 10 камили.
      - Но Фюрер, защо точно 10 камили!
      Хитлер се обърнал към д-р Менгеле и му намигнал:
      - Докторе, казах ли ти, че никой пак няма да попита за евреите!
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Вицове

        Безработен кандидатства за работа като чистач на тоалетните в Майкрософт.
        Шефът на Човешки ресурси го вика на интервю, а след това му организира изпит, като го кара да отпуши една тоалетна.
        След изпита му казва:
        - Назначен си, дай ми email-а си и ще ти изпратя формулярите, които трябва да попълниш, както и датата, и часът, когато да дойдеш на работа.
        Човекът отчаяно му отговаря, че няма компютър, нито e-mail....
        Шефът на човешки ресурси му казва, че съжалява, но след като няма email, това означава че не съществува във виртуалното пространство, а след като не съществува, не можа да получи работата в Майкрософт.
        Човекът излиза отчаян, без да знае какво да прави, само с 10 долара в джоба.
        Решава да отиде в супермаркета и да купи 10 кг ягоди, като тръгва от врата на врата, за да ги продаде... За по-малко от два часа удвоява капитала си. Повтаря операцията три пъти и се прибира с 60 долара в джоба! Осъзнава, че може да продължи по същия начин. Започва все по-рано да излиза от къщи и да се прибира все по-късно и умножава парите с всеки ден... Купува ръчна количка, после камион и след известно време се оказва на чело на малка флотилия за доставки... След 5 години Човекът вече е собственика на една от най-големите мрежи за дистрибуция в САЩ.
        Тогава се замисля за бъдещето на семейството си, решава да сключи застраховка живот. Обажда се на застраховател, избира си план и когато разговорът наближава края си, застрахователят го пита за e-mail-a му, за да му изпрати офертата. Човекът отговаря, че няма e-mail.
        - Интересно, - казва застрахователят - нямате e-mail, а сте успял да построите тази империя! Представете си къде щяхте да бъдете сега, ако имахте e-mail...
        Човекът се замисля и отговаря:
        - Щях да чистя тоалетните в Microsoft...

        Коментар


        • От: Вицове

          Умрял Тито. В Югославия обявили "мука" (национален траур).
          Граждани, неразбрали какво не бива да правят по време на
          траура, звънят в националното радио да питат:
          - Да пиемо мое ли?
          - Не мой! Мука!
          - А да играмо?
          - Не мой - мука. Да ви е тужно!
          - А да йебаме мое ли?
          - Мое. Али свакой со своя жена - да му е тужно. Да е пуна муката!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Вицове

            По тоя повод ...

            Някакво кърканде тръгнал да се прибира, обаче на пияна глава объркал пресечките и по някое време - наляво кръстове, надясно кръстове ... гробища! Аха да се притесни, ама то пияна глава притеснява ли се? Тъкмо в тоя момент се сетил, че шлифера му е с бял хастар и решил да си поиграе на привидение. Обърнал шлифера на обратно, метнал си го на главата и се заклатушкал между гробовете с викове "Уууууууу, УУУУуууу.."
            По някое време стига до края на гробищата и ахаааааа да прескочи оградата - пазача на гробищата ТРЯС с лопатата зад врата и си мърмори:
            - А, без тия. Забавлявайте се колкото искате, обаче никакво напускане на територията!
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Дете към майка си:
              - Мамо, сладоледа по-полезен ли е от кренвиршите?
              - Сине, днес и цигарите са по-полезни от кренвиршите...
              Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

              Коментар


              • От: Вицове

                Вик в навалицата:
                - Ей, някой да е губил пачка пари, залепена със зелена лентичка?
                - Да, да! Аз я загубих!
                - Ето, намерих лентичката.
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • От: Вицове

                  На урок в началното училище на чина с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира и се навежда да го вземе.
                  В същото време пита: – И така, деца, какво имаме тук?
                  Иванчо вдига ръка и отговаря: – Страхотен задник!
                  - Марш навън! Двойка! – изкрещяла учителката.
                  А Иванчо преди да излезе се обърнал към инспектора и му казал:
                  - А ти като не знаеш, недей да подсказваш!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Жена, там ли си?" - вика мъжът от тоалетната.
                    Хартия ли искаш?" - пита тя.
                    Хартия си имам. Рутера рестартирай!
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Акула учи малкото си как се яде човек:
                      - Избираш жертвата и се приближаваш отдалече с перка над водата за да те забележи. После правиш бавно един голям кръг около него, след това втори, малко по-бързо и накрая един бърз близо до него и го изяждаш.
                      Малкото:
                      - Е за какво са ми тия кръгове, не може ли като го видя, направо да го изям?
                      - Може, ама ще трябва да го ядеш с л@йната.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Интересно, spell check-a ми подчертава думата лайно а правописния речник казва: Думата лайно е изписана правилно.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Някаква жена се нервира по телефона:
                          - Е, омръзна ми! Казах ти чист българси език, че ще дойда след десет минути! Какво само ми призвъняваш през половин час!?!

                          ;-------------

                          Грубиян:
                          Някакъв пич се прибира и пред асансьора се засича с щерката на съседите. Здравей, здрасти...
                          - Ей, много готина блузка!
                          - Нали? - цъфва в 24 карата усмивка момичето и прошепва влажен поглед: - А ако ти кажа, че под нея нямам нищо?
                          - А, не се притеснявай, ще пораснат ....
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Забелязвате ли, че от улиците изчезнаха всички монетни телефони?!
                            Направиха го, за да не можем никога да се измъкнем от Матрицата...


                            ****

                            Сомалийски имигрант пристига в Берлин.
                            Спира първият срещнат човек, дето вижда, и му казва:
                            - Благодаря Ви, господине. Германия ми позволи да живея тук,
                            даде ми жилище, помощи за храна, безплатно медицинско обслужване,
                            безплатно образование и никакви данъци!.
                            Минувачът му казва:
                            - Имате грешка, аз съм афганистанец.
                            Сомалиецът продължава нататък, среща друг минувач:
                            - Благодаря за красивата ви страна! и т.н.т.
                            А човека му казва:
                            - Аз не съм немец бе, аз съм иранец.
                            Сомалиецът не се отказал, продължава нататък,
                            стиска ръката на следващият минувач и пак го поздравява:
                            - Благодаря ви за всичко във вашата прекрасна Германия! и т.н.т.
                            - Абе човек, аз не съм германец, аз съм турчин!!!
                            - Е добре де, а къде са германците ?
                            - Къде, къде - погледнал си часовника минувача - на работа са в момента.
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Обажда се една жена на рецепцията и ми
                              казва:
                              - Тутитурум ту
                              А аз й отговорих:
                              - Тарататам та
                              И ме изгониха от работа.
                              Откъде да знам аз, че тя искала два чая стая 2...
                              Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещат се задник и лице.Лицето пита:
                                -Обясни ми защо е така? Еднакви сме на възраст, стопанката толкова се грижи, толкова милее за мен. Глези ме с разни кремове, води ме по козметични салони, понякога хирургично ме подмладява - и пак имам бръчки! А за теб почти не се грижи, пък си толкова гладък. Къде е тайната ти?!
                                -Ами, срал съм на всички проблеми...
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X