Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Две блондинки се срещат на гарата:
    - Какво правиш тук? – попитала едната.
    - Чакам влака .
    - Кой влак?
    - Ми този в 17.15.
    - А ма ти не прочете ли, че той работи само в празнични дни?
    - Ми да. Аз днес имам рожден ден.
    Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

    Коментар


    • До: Вицове

      Една лекарка не може да заспи. В нея се борят съвестта и разумът:
      Съвестта: Как можеш да спиш спокойно, след като днес измени на мъжа си?
      Разумът: Зависи, като няма винаги време за секс, вечно е зает. И светица да си, ще изневериш..
      Съвестта: Добре. Има някакво оправдание, но да го правиш с пациент - къде е лекарската етика...
      Разумът: Глупости, Петрова от 3-та поликлиника как се ч.ка редовно с пациенти - и те доволни, и тя...
      Млъкнала съвестта. Тъкмо докторицата се унася в сън, съвестта пак се обадила ехидно:
      - Да, ама Петрова не е ветеринарен лекар... ...Блондинка се блъска с колата си в предната кола. От предната кола излиза шофьорът и пита:
      - Поне на шофьорски изпит ходили ли сте?
      - Разбира се! И за разлика от вас много пъти!
      В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

      Коментар


      • До: Вицове

        Защо русалките са тъжни? Ами защото са хайверни
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • До: Вицове

          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
          Защо русалките са тъжни? Ами защото са хайверни
          Кравата като не е, защо пак е тъжна?
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • До: Вицове

            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
            Кравата като не е, защо пак е тъжна?
            И тебе да те дърпат за вимето по два пъти на ден, пък да те водят на кекс веднъж годишно, и ти ще си тъжен
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • До: Вицове

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              И тебе да те дърпат за вимето по два пъти на ден, пък да те водят на кекс веднъж годишно, и ти ще си тъжен
              Дърпат за вимето по два пъти на ден, водят я на Оплождане веднъж годишно, и ти по Изкуствен път
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • До: Вицове

                Рога има, мучи, а мляко не дава? Що е то?
                Децата отговарят- бик.
                Възрастните отговарят- пиян мъж се е върнал от командировка.

                ----------------------------------------
                -Чу ли, че Ейяфятлайокутъл се е събудил?
                -Сигурен ли си, че не е Хванадалсхнукюр?
                -Разбира се. Хванадалсхнукюр е до Рьойвархьопън, а Ейяфятлайонутъл е близо до Бьортън Гуунльойсон по посока Вахтнайокутъл.
                -Слава богу, защото имам роднини в Хапнарфьордюр.
                ...ако сте прочели без да сричате- значи сте исландец.
                Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                0895445845

                Коментар


                • До: Вицове

                  Отива Пешо в кокошарника и гледа - ни едно яйце! Застава пред кокошките и казва: "Значи...от утре ако всяка не е снесла 3 яйца- ножът!"
                  И на друдия ден отива да провери - едната - 3, втората- 3, третата - три, бравос!, четвъртата - едно... "Ти защо едно, ма, нали се разбрахме вчера, а?" Кокошката отговаря: "Снесох го от страх, аз съм петелът...."

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Две блондинки:
                    -Чу ли бе,муцка,Десито са удавила в морето?
                    -Как така?
                    -Ми ходила на пристанището и паднала от кея.
                    -Ми тя нали можеше да плува?
                    -Можеше,ама някой сложил табела"Плуването забранено"!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая и в нея един пациент мастурбира.
                      - Какво е това? - попитал д-р Петров.
                      - Пациента страда от болест при която трябва да мастурбира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов.
                      Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела св*рка на друг пациент.
                      - Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р. Петров
                      - Същото състояние, като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        В Софийския зоопарк, вече трийсет и две години, за животните се грижил Ефрат Хайванчев. Хайванчев защитавал животните по-яростно от Бриджит Бърдо и ги обсипвал с любов, пред която Росица Кирилова изглеждала като бракоразводен адвокат. Веднъж, в края на работния ден, директорът на зоопарка Благо Звереджиев, събрал служителите и им казал:
                        - Утре сутринта очакваме правителствено посещение, воглаве с царя. Искам всички клетки да са излъскани, алеите да се прекопаят, а животните, Хайванчев, искам да са нахранени и вчесани! Срамота Хайванчев! Днес ходих да ги видя и ми се дорева. Слонът е станал такъв слабак, че вече пада от мравояда на канадска... А пък на хипопотама, от глад направо си му охипил тамата. Вземай се в ръце бай Ефрате и особенно обърни внимание на лъва! Искам го силен, здрав и горд, като от герба. Имай предвид, че е символ на монархията! Царят най-много него ще гледа!
                        - Ама, шефе - смънкал Ефрат Хайванчев - Той лъвът е болен от три дни...
                        - Не ме интересува! - ревнал Звереджиев - До утре сутринта да го вдигнеш на крака. Царя какво ще гледа, да не е Костов - да гледа костенурки.
                        Ефрат преглътнал уместната забележка, запътил се към клетката на лъва и какво да види. Лъвът легнал по средата на клетката и навирил петалата - гътнал се като хлебарка пръскана с мухозол.
                        Такъв ужас Ефрат Хайванчев не бил изпитвал откакто видял за пръв път тъща си. Ами сега! Царят идва, а няма лъв!
                        - Ще го ям големия корморан! - помислил си Ефрат, усещайки уволнението и видял как цялата му зоологическа кариера минава на лента. Тръгнал Ефрат с една пръчка по клетките и до кръв прехапал устни запял:
                        "И от болка пиян се проклел за това,
                        Че пред царя за срам Станахме със лъва.
                        Боли-и-и..."
                        И изведнъж на Ефрат му хрумнала гениална идея! Да препарира лъва! Така хем ще е изправен, хем ще е горд. Метнал го на гръб и право при препараторите. Тъкмо препараторите започнали да обработват животното, на Хайванчев му хрумнала още по-добра идея. Решил да вземе кожата, да влезе в нея и утре, като дойде царя на посещение, да мърда и да ръмжи. Цяла нощ обмислял плана си Ефрат и след като не намерил нито един пропуск в него, още в пет и половина сутринта, облякъл лъвската кожа и започнал да тренира горда походка.
                        Към девет часа правителствената делегация пристигнала. И както директорът предположил - царя се лепнал за клетката на лъва. Ефрат ръмжал, посягал с лапа, мятал грива - въобще, държал се като истински лъв. Делегацията огледала зоопарка и си заминала.
                        Ефрат тъкмо си отдъхнал, когато забелязал, че към него се приближава черната пантера.
                        - Мале, изгорях! - помислил си Ефрат - Царя го излъгах, ама пантерата ще разбере, че съм човек и ще ме изяде.
                        Пот се стичала по гърба му, а пантерата все така зловещо се прокрадвала. Сърцето на Ефрат щяло да се пръсне, като видял как зъбите и проблясвали и макар, че бил лъв, му дошло да вдигне крак като кучетата... В това време черната пантера се приближила и му казала на ухо:
                        - Спокойно, Хайванчев! Аз съм Бисерка от счетоводството. Да ти се намират цигари, че на слона му се пуши...
                        В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Два болта се къпели в масло. Единия казал:
                          "Братле, хайде да идем да врътнем по една гайка"
                          Другия отговорил:
                          "Я по-добре остави, не се знае каква ръжда ще хванем"
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Защо пилето пресича пътя ?

                            Учителка от детска градина:
                            - За да отиде от другата страна на пътя.

                            Платон:
                            - За свое добро.

                            Аристотел:
                            - Това е в природата на пилетата - да пресичат пътища.

                            Карл Маркс:
                            - Исторически неизбежно е.

                            Хипократ:
                            - Заради излишък на флегма в неговия панкреас.

                            Ричард Никсън:
                            - Пилетата не са прекосявали пътя. Повтарям! Пилетата НЕ СА прекосявали пътя.

                            Симеон II:
                            - Пилето ще пресече пътя! Вервайте ми!

                            Фройд:
                            - Фактът, че вие изобщо сте загрижени за това, че пилетата прекосяват пътя, разкрива вашата сексуална несигурност.

                            Дарвин:
                            - Още от векове пилетата съвсем естествено са се селектирали по такъв начин, че те в момента генетично са предразположени да пресичат пътя.

                            Исак Нютон:
                            - Всяко пиле във вселената винаги ще може да пресича пътя перпендикулярно на дължината на пътя в една безкрайно дълга права линия с постоянна скорост, освен ако пилето не спре в резултат на небалансирани противодействащи сили от противоположната на пилешкото движение посока.

                            Айнщайн:
                            - Дали пилето пресича пътя или пътя се движи под краката на пилето зависи от гледната точка.

                            Хайзенберг:
                            - Никой, никога не знае със сигурност дали в действителност то ще стигне до другата страна на пътя.

                            Буда:
                            - Задаването на този въпрос отрича природата на пилето.

                            Вуте:
                            - Ба' ли го.
                            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                            0878299791

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                              Защо пилето пресича пътя ?
                              ...
                              Шекспир:
                              - Ще пресече или няма да пресече - туй е въпросът!

                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                На зъболекарския стол жена на ревнивец. Мъжът се скъсва да й звъни, а тя с отворена уста няма начин да му вдигне. След поредното влудяващо звънене на зъболекаря му писнало, вдигнал и му казал: - Свършвам, плюе и тръгва!
                                В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 1 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X