Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Много е трудно да не правиш нищо - никога не знаеш кога си свършил...


    Утре мисля да не правя нищо. Започнах от вчера и още не съм довършил...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      - Ало! Полицията ли е?
      - Да! Какво има?
      - В домът ми влезе Волен Сидеров! Говори глупости и вика непрекъснато! Какво да правя?
      - Отидете веднага до чейндж бюрото, купете рубли и направете пътечка от банкноти от Сидеров до вратата ви! Сидеров би трябвало да излезе!
      - Ало! Полицията ли е?
      - Да. Какво стана със Сидеров?
      - Ами ... купих рубли, направих пътечка от вратата до Сидеров ... и в къщата ми влезе и Мая Манолова!!!!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вицове

        Бяхме в Казанлъшко. От другата страна на пътя, срещу нашите бараки, беше
        пчелинът на АПК-то. Една вечер се налюскахме с домашна ракия и спонтанно ни се
        прияде мед. Оформихме ударна група и потеглихме. Обаче по пътя установихме, че
        точно специалистът по този вид животновъдство не е попаднал в нея. От петимата
        никой и идея си нямаше къде из малките дървени къщички се крие медът. Ха да се
        върнем — ей, ще ни скъсат от присмех. Може и прякори да ни лепнат. Пък и ракията
        не дреме, избива на юначество… Тия, дето са трепали змейове, само след запой с
        домашна ще са го правили, мамка му…
        — Вижте, пичове — предложи Иван (още не мога да си спомня дали той бе
        най-трезвеният или най-пияният). — Да дигнем кошерчето и в лагера. Там на светло
        все ще измислим нещо.
        Казах ли, че нощта бе непрогледна като кучешко дупе? Е, сега го казвам… Че
        има пазач, показваше само хъркането му. Кошерите бяха боядисани в ярко жълто и с
        повече въображение можеше да се „видят“.
        — Ей този — спря Иван.
        — Що? — заинтересовах се аз.
        Бях към края на пубертета и много питах. Тоест, бях любознателен.
        — Най-голям е — озъби ми се той.
        Правилно! Като крадем, най-големият трябва да е. Грабнахме го. В този
        момент ни се нахвърли дребен, но трътлест помияр. Лае до небето и току налита към
        краката ни.
        Разстоянието до лагера го взехме само на заден. Четирима носеха кошера, а
        петият играеше ариегард срещу песа. Щом инкасираше три ухапвания, минаваше при
        носачите… Отгоре на това няколко пъти пропадахме в някакви канали, спъвахме се в
        коренища… Най-после издрани, изцапани и изпохапани се добрахме до нашия район.
        Момчетата започнаха посрещането с тържествуващ рев и… млъкнаха. Оня,
        разбирачът, се плясна по челото и ахна:
        — Мале! Донесли сте къщичката на кучето…

        Коментар


        • От: Вицове

          Вчера толкова жени с цветя по улицата! Ако не беше 8 март, щях да си помисля, че нещо се е случило с Бойко Борисов...
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            -Скъпа, толкова си красива, ласкава, мила!
            -Днес няма да има секс, изморена съм!
            -Егоистка неблагодарна, и манджите ти са кофти, и задникът ти е дебел!

            Коментар


            • От: Вицове

              Мъжът неочаквано се прибира и жена му в последния момент маскира любовника като антична статуя.
              - Какво е това? - пита мъжът й.
              - Видях в Иванова такава статуя и също си купих. Много е модно сега!
              Двамата легнали да спят. През нощта мъжът станал, направил сандвичи и ги отишъл при статуята:
              - Огладнял ли си?
              - Да - протегнала ръка "статуята".
              - Яж, знам колко е кофти да си гладен. Когато стърчах така у Иванова, никой не се сети за мен..

              Коментар


              • От: Вицове

                Млад спортист прави лицеви опори на алея в градината.
                Покрай него минал, олюлявайки се, един алкохолик и го посъветвал:
                “Шшшшш, ей пич! Ако праиш секс, да знаеш, че ти е избегала..."
                Последно редактирано от cveta68; 10-03-15, 11:42.

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Скъпи, ако скоча във водата ще ме спасиш ли?
                  - А ако кажа, че ще те спася - ще скочиш ли?


                  - Учителката към учениците: Има ли желаещ, който да каже "Аз съм българче" - без грешка?
                  Иванчо пръв вдига ръка.
                  - Кажи Иванчо!
                  Иванчо застава в тържествена поза и: "Аз съм българче без грешка!"
                  Последно редактирано от VULKAN; 10-03-15, 10:04. Причина: Иванчо ...
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Две блондинки в автобуса. Първата пита шофьора:
                    - Извинете, с този автобус мога ли да стигна до гарата?
                    - Не.
                    Втората:
                    - А аз?


                    Ако вътрешният ви глас ви казва, че именно тази работа ще ви донесе голям доход, не се връзвайте - възможно е това да е спам!
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      По последни данни три жени са пострадали на концерт на Веселин Маринов. Пострадали, пострадали, па си отишли.
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Американски геолози, проучвайки поредното американско нефтено находище, с изненада установили, че над него има някаква арабска държава...
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жената:
                          – Ау, каква романтика – свещи, масло….
                          Мъжът:
                          – Хайде стига приказки, затваряй капака на двигателя и да тръгваме..

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Чапаев, Петка и Тамара, картечарката обсъждат сериозен проблем. На следващия ден дивизията трябва да проведе атака, а Чапаев има ужасни хемороиди и не може да яхне коня. А не поведе ли той дивизията изхода е неизвестен! Тамара предлага:
                            - Другарю Чапаев, аз съм на ръст колкото вас, ще си залепя мустаци, ще облека вашите дрехи и в гръб никой няма да разбере.
                            Речено-сторено! Тамара повежда атаката вместо Чапаев, белите са разбити и точно когато започва преследването на отстъпващия враг, един снаряд се пръска пред коня на Тамара и тя губи съзнание. Когато се свестява, вижда пред себе си един от командирите на полкове, който я успокоява:
                            - Няма страшно, другарю Чапаев! Раната между краката я зашихме, а сега съм пръснал дивизията да търси ташаците!
                            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Анка, баце, Анка
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Иван Петров бе на път да попадне в книгата на рекордите "Гинес",за най-продължителен ремонт на апартамент, но на дванадесетата година съседите му го застреляха.
                                **********
                                - Иначе ко прайш?
                                - Пия.
                                - По принцип, имах предвид.
                                - Пия.
                                **********
                                За мен жените са като отворена книга!
                                Вярно, като книга по квантова физика.
                                Вярно, написана на китайски.
                                Ама отворена!
                                Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X