Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
    Знаете ли че... ВИФ е дал на България повече успешни бизнесмени от УНСС, ВИНС и Академията в Свищов, взети заедно.
    Ох! То това не е виц...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
      Знаете ли че... ВИФ е дал на България повече успешни бизнесмени от УНСС, ВИНС и Академията в Свищов, взети заедно.
      А школата на ме-ве-ре-то - повече успешни юристи от юридическия факултет на СУ в последно време

      Коментар


      • От: Вицове

        'Баси, що така развалихте хубавата темичка с нек'ви реализми?
        Нал' уж вицове, пък то - реалности...
        Не, че за нормалните държави това не е хумор де, ама малко са тук хората живеещи в нормални държави...
        "Bis dat qui cito dat"

        Коментар


        • От: Вицове

          Във всеки виц трябва да има поне малко истина... Ето например: Ако нашите жени изглеждаха, като "техните"... отдавна и ние да сме узаконили гей-браковете.

          Коментар


          • От: Вицове

            Събрала учителката родителите на децата от първи клас, да се запознае с тях. И почнала да ги разпитва кой-къде работи и с какво може да помогне.
            - Ами аз съм майката на Пенка. Работя в строителна компания. Може безплатно да измажем стените и коридорите.
            - Аз пък съм бащата на Иванчо. Работя в мебелна фирма. Можем да доставим безплатно нови чинове.
            - Аз пък съм майка на Мария. Работя в НАП. Мога безплатно да Ви уредя извънредна данъчна ревизия и да пусна сигнал за проверква до Сметна палата, Икономическа полиция и ДФК.

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
              Във всеки виц трябва да има поне малко истина... Ето например: Ако нашите жени изглеждаха, като "техните"... отдавна и ние да сме узаконили гей-браковете.
              Не бе , наште мъже немат смелост,убави са жените насекъде!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Вицове

                Тони Филипов д-р(жив класик):

                • Алкохолик е всеки човек, който пие повече от жена си.
                • Бих искал да уважавам държавната глава, но нямам нито една причина да го правя. — за бившия президент Георги Първанов
                • Боже, колко духовни дюстабанлии има…
                • Войната не решава кой е прав, а само кой е победил.
                • Голяма помия стана в медиите, да знаете. Напълни се с духовни педерасти.
                • И за да разберете колко по-опасни могат да бъдат учебниците, само ще ви напомня, че царят беше взел идеята за 800-те дни от един учебник.
                • Историята, забелязал съм, не държи сметка за усилията, а само за резултатите.
                • Клозетът на двора е метафората на един манталитет, който трудно се надживява.
                • Когато папата почне да говори за секс и Доган за морал, има нещо нередно. Редно е обратното.
                • Когато човек е богат на богати приятели, и той не остава дълго беден.
                • Май ще излезе, че дедо Максим не е бил полковник. Но въпреки това хората продължават да се отдръпват от църквата и да се връщат към Бога.
                • Между другото, чета редовно Тома Марков в «Новинар» и като разбера защо точно пише и какво иска да каже, ще ви обадя.
                • Морал след морал се срива, но пак тръгва коприва. И така я караме – от коприва до коприва… Д… тая крива нива…
                • На народите с къса памет преходите са им много дълги.
                • Не бива да си убиваш тъщата с каквото ти падне.
                • Никой не се е разорил за това, че е подценил вкуса на тълпата.
                • Оня ден четох някъде, че в Америка вече нямало да използват думата "жена", понеже съдържа оскърбителен намек за полова принадлежност. Щели да казват "вагиноамериканец".
                • Погледнете за какво се борим! Във виното да се слага грозде, в ракията да се слага поне малко винен дестилат, в сиренето да се слага мляко, в саламите да се слага месо…
                • Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха.
                • Пък в сайта на СБЖ чета, че Петьо Блъсков щял да се кандидатира за поста председател на СБЖ. Ще му го продадат, няма проблем.
                • Според нас, като цяло премиерът управлява добре страната. Греши само в две неща – във вътрешната политика и във външната политика.
                • Тази статия на Бареков ме убеди окончателно в правотата ми да пиша думата анализатор с две "л" - аналлизатор.
                • Толкова рядко вече се среща грамотен журналист, че ти иде да го разцелуваш.
                • Ходили ли сте някога в ИПК „Родина”? Представям си, че точно така изглеждат фермите за бройлери в Америка. Виждаш слънцето само когато отидеш до тоалетната, щото тя има прозорец към света.
                • Шарлатанин можеш да бъдеш само в общество на шарани. В обществото на нормалните хора шарлатаните просто ги бият.
                • А журналистиката на свободна практика, както сме установили от собствен опит, има много общо с безработицата.
                0+

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Не бе , наште мъже немат смелост,убави са жените насекъде!
                  Така е - няма грозни жени, има малко пиене. Обаче чак толкова не мога да изпия.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Един евреин дошъл в България, и още на изхода на летището го пресрещнал циганин със супер оферта-бил много закъсал с парите, детето е с рак на целия оргазъм, снахата повръща, а набиха доктора от линейката, и няма кой да я прегледа, няма осигуровки, та трябват пари за доктор... Бил взел златния пръстен на жената от сватбата(неговия заминал за лекарства на тъщата, ама тя така и си умряла въпреки лекарствата, та дали уважаемия господин не иска да купи пръстена за 100 евро?
                    Евреина като истински евреин започнал пазарлък, и свалил цената на 50 евро.

                    Евреинът още в началото разбрал, че пръстена е фалшив, но циганина чак по-късно разбрал, че банкнотата от 100 евро която евреинът му дал, а той му върнал 50 също била фалшива...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Двама приятели си говорят:
                      - Вчера водих жената на пластичен хирург.
                      - И?
                      - И питам докторчето - К`во може да направиш за нея?
                      - И?
                      - И той ми вика - Ми така, като я гледам, освен да й забия кол в сърцето…
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Дедо Либен - стария джендър, седеше кротко под крушата на двора до кладенеца, на който скоро щяха да му монтират водомер, отпиваше на малки глътки от дюловата ракия и туку поглеждаше с влажен поглед към съседката. А тя - Ганка, шеташе из съседния двор, припкайки като млада козичка без евросубсидии и с крайчеца на окото целеше деда Либена намръщено. Тя наближаваше 25-тата си година, а още не се беше задомила. Как да се задоми, като на сърцето и лежше като охранен кмет на ГЕРБ, Милка от през две къщи. Сите момци от селото я искаха, щото беше стегната, с гърди като балки тикви и стройна снага като ела, садена през социализма. А пък глезените и тънки като лескови пръчки. Как ли не я ухажваха левенти ергени, дърти женени пръчове от сой , комунисти и неолиберали, но тя все ги отхвърляше ледена като вода от длибок кладенец, публично-държавна собственост. А и Милка не падаше по-долу, с тая разлика, че виеше дискретен мустак, същий Хатабьiч. Не смееха да се поискат, защото Истанбулската конвенция не беше още приета...
                        - Из "Джендърски разкази"

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Знаеш ли как можеш да вбесиш филолог?

                          - Незнам.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Клиент чете в банката договор за ипотечен кредит.
                            - Е ..., запознахте ли се с условията? Нещо което да ви смущава?
                            - Да. Ето тук, параграф 1594, алинея 18:
                            "На челото на клиента, с нагорещено желязо, се поставя клеймо с логото на банката."...
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                              "На челото на клиента, с нагорещено желязо, се поставя клеймо с логото на банката."...
                              И това си е направо реализъм
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • Re: Вицове

                                1.Купи си куче.
                                2.Наречи го "Пръц".
                                3.Поздравления можеш да го извикаш без да си отвориш устата!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X