Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята Дачия е Моят Автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Моята Дачия е Моят Автомобил

    О, без проблем. Макар и Dacia, чисто новият автомобил носи удовлетвореност. Държа да отбележа, че и проходимост, а и доста по-нисък разход на гориво и вредни емисии. Все пак ще е Евро 6 бензин/газ. Така, че нямам проблем.

    Изпратено от моят A1-734 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #62
      От: Моята Дачия е Моят Автомобил

      Щом казваш!?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #63
        От: Моята Дачия е Моят Автомобил

        Сега колега ще разбереш какво имах предвид като обяснявах че дачията ми е неудобна...
        0-

        Коментар


        • #64
          От: Моята Дачия е Моят Автомобил

          Доста е мудно Субару Легаси 2.0, автомат, бензин/газ. Предполагам, че и е доста тежко, но довечера ще му погледна ТТ данните. Иначе е ноември 2000 г., Евро 3. Газовата не погледнах каква е, но е с тороидална бутилка 32 литра, в легена за резервната. Звукът на двигателя е страхотен, все пак за сефте джиткам с боксер. Возията е много добра, а окачването и ходовата част - екстра. Допълних с 19 литра газовата бутилка и 15 литра А95 да има, че лампата светеше. Сутринта на -2°С, запали като часовник, а на газ прехвърли на 5-тата минута. В купето стана топло и уютно. Кокпита - тясно ми е и безброй копчелъци, на които осветеността липсва. Вероятно трябва да се сменят осветителите. Седалката ми е удобна, но подлакътникът ми пречи за поставяне на колана или нямам навик. Вратите са само стъкла на горе, без рамка, може и да има смисъл. Пътникът до мен също му беше тясно. И двамата сме малки човечета, но пък може би сме широки. Както и да е. Автомата си изрежда предавките, но чувството за мудност на 125 коня си остава. Това не ми харесва. Автомобилът е за спокойни и лежерни водачи, т.е. не е за мен, но ще го изтрая 20 дни. Толкоз от мен, а за разход няма да пиша, защото харчи двойно от бедещият ми автомобил - Dacia Logan MCV, TCe 0.9, 90 коня, турбиниран бензин/газ фабрично, Stop&Start, Euro 6.

          Изпратено от моят A1-734 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #65
            От: Моята Дачия е Моят Автомобил

            Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
            Доста е мудно Субару Легаси 2.0, автомат, бензин/газ. Предполагам, че и е доста тежко, но довечера ще му погледна ТТ данните. Иначе е ноември 2000 г., Евро 3. Газовата не погледнах каква е, но е с тороидална бутилка 32 литра, в легена за резервната. Звукът на двигателя е страхотен, все пак за сефте джиткам с боксер. Возията е много добра, а окачването и ходовата част - екстра. Допълних с 19 литра газовата бутилка и 15 литра А95 да има, че лампата светеше. Сутринта на -2°С, запали като часовник, а на газ прехвърли на 5-тата минута. В купето стана топло и уютно. Кокпита - тясно ми е и безброй копчелъци, на които осветеността липсва. Вероятно трябва да се сменят осветителите. Седалката ми е удобна, но подлакътникът ми пречи за поставяне на колана или нямам навик. Вратите са само стъкла на горе, без рамка, може и да има смисъл. Пътникът до мен също му беше тясно. И двамата сме малки човечета, но пък може би сме широки. Както и да е. Автомата си изрежда предавките, но чувството за мудност на 125 коня си остава. Това не ми харесва. Автомобилът е за спокойни и лежерни водачи, т.е. не е за мен, но ще го изтрая 20 дни. Толкоз от мен, а за разход няма да пиша, защото харчи двойно от бедещият ми автомобил - Dacia Logan MCV, TCe 0.9, 90 коня, турбиниран бензин/газ фабрично, Stop&Start, Euro 6.

            Изпратено от моят A1-734 с помощта на Tapatalk
            Легаси 2,0 е нормално да е труп, все пак е фултайм 4х4 и е тежичко.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #66
              От: Моята Дачия е Моят Автомобил

              Направих една проста сметка за 700 километра пробег на настоящото бензин/газ Субару v.s. Stepway II, dCi 90, петгодишно. Осемдесет лева за Субару, срещу шестдесет и три лева за Дачията. Само от гориво за година, покривам гражданската отговорност на Степуеят. Да не говорим, че Субаро-то е на 17 години и непредвиденост, колкото искаш. Докато петгодишният ми Степуей, едва ли щеше да направи "проблем" и през следващите 5 години. Чакам другата седмица Новата си придобивка от Дачия с бензин/газ, за да направя тройна левова съпоставка на разходите само за гориво.

              Коментар


              • #67
                От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                Човек има право на лош вкус. Да сравняваш 17 годишно Субару и 5 годишна Дачия е тъпо. Ако вземеш 5 годишно Субару ще бъде доста по-различно. И разликата във всичко ще бъде меко казано различна!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #68
                  От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                  Знам, знам, но така стоят нещата при мен.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                    Лично аз като карал 2,5 легаси никога не бих го избрал пред нова степуей - супер шумно е, харчи неоправдано много, изобщо не видях някаква коооой знае каква разлика в пътното поведение от прословутия нисък център на тежестта, автомата е примитивен (а не е здрав), седалките са като неудобни легени (кожен салон), озвучаването беше като от радиоточка...

                    Не мога да разбера какво толкова ви бърка по отвърстията избора на човека - това феновете на злобару верно сте някаква секта...
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                      Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                      Лично аз като карал 2,5 легаси никога не бих го избрал пред нова степуей - супер шумно е, харчи неоправдано много, изобщо не видях някаква коооой знае каква разлика в пътното поведение от прословутия нисък център на тежестта, автомата е примитивен (а не е здрав), седалките са като неудобни легени (кожен салон), озвучаването беше като от радиоточка...

                      Не мога да разбера какво толкова ви бърка по отвърстията избора на човека - това феновете на злобару верно сте някаква секта...
                      Същата работо ка БМВ феновете. като започнат да обясняват как 10г бангия, била и не знам си с каква серия, внесена от някъде, как била върха на сладоледа ....

                      Коментар


                      • #71
                        От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                        Таралежът е птица упорита ...
                        Дачията имам идея какво е. И нови и запазени на три четири години. Субару никога не съм имал. Карам изделия на VAG. При това всичко друго, но не и млади. Ааа и Паджеро имам де. Та не съм фен на Субару, БМВ и Мерцедес. Ма на хубавото не мога да кажа лошо (включително за автомобилите дето не са ми любима марка). Със здраве да се кара новата Дачия.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                          Третата Нова. Мерси, тия дни ще да е...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                            Пристигна машината. Малко снимки фабрична, а другата седмица с няколко доработки:


                            Изпратено от моят A1-734 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • #74
                              От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                              Да ти е честита! Безаварийни и приятни прекарвания!
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар


                              • #75
                                От: Моята Дачия е Моят Автомобил

                                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                                Да ти е честита! Безаварийни и приятни прекарвания!
                                Благодаря! Сега малко ще се напудри с това - онова и като е готова, ще я мернете с по едно очо.

                                Изпратено от моят A1-734 с помощта на Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X