Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте,

    до колкото тествам май вече е възстановена функционалността. Някой среща ли някакви проблеми?

    тест за качване на снимка...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1007.JPG
Прегледи:517
Размер:353.9 КБ
ID:6634294

    Коментар


    • Снимката се вижда, аватарите също.
      Ако са изчезнали и уведомленията за които нямаме достъп ще е супер.

      Но по-напред в темата има други проблеми които не бяха решени, нещо за тях?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Снимката се вижда, аватарите също.
        Ако са изчезнали и уведомленията за които нямаме достъп ще е супер.
        Именно. Не го писах, но последния път получих 16 уведомления за публикации в 4 теми, които никога не съм посещавал. Разбира се, не бях оторизиран да ги изтрия. На следващия ден изчезнаха сами (или някой ги е премахнал). Това оправено ли е с обновлението на софтуера ?
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Това си е бъг в самия VB5 и трябва да се оправи от тях. Не съм сигурен дали е оправен, трябва да прочета дали го има в списъка на оправените неща. Ще прегледам и предните постове при първа възможност...

          Коментар


          • Интересно какво е тайнството на тази тема:

            "Интересни сайтове за пазаруване на разнообразни стоки от Китай"

            Щото не съм бил оторизиран!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Нямаше да е никаква конспирация, ако надписа беше какъвто трябва.

            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Чаво, въпросът е да не ги получавме тези уведомления.
              Аз получавам такива за теми в които никога не съм писал, нито съм се абонирал. Даже не съм ги чувал някои теми, но получавам уведомления. И естествено-нямам достъп, не мога и да ги маркирам като видяни, нито да ги отхвърля, няма никакъв начин за въздействие.
              Не е края на света, но дразни да не можеш да ги премахнеш от панела си.

            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Конкретният случай, който коментирам, е друг.

          • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Това си е бъг в самия VB5 и трябва да се оправи от тях. Не съм сигурен дали е оправен, трябва да прочета дали го има в списъка на оправените неща. Ще прегледам и предните постове при първа възможност...
            Не е оправен. Току-що получих поредната порция уведомления.
            Аз, обаче малко съм изненадан от написаното по-горе. Казваш. че този бъг е в самия VB5. Не са ли всичките бъгове в него ? Може би въпросът ми е дилетатнски, но тук масовият потребител общо взето е дилетант. Не съм наясно с внедряването на новия софтуер, но от това, което чета в тази тема се вижда, че има група от неколцина модератори или администратори, които се борят с недостатъците. Тогава от кои "тях" трябва да се оправи въпросния проблем ?
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • А защо трябва да сме сигурни, че някой въобще е в състояние да оправи всичко? Прави се възможното...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-08-17-19-35-09-331_com.hsv.freeadblockerbrowser.png
Прегледи:423
Размер:156.0 КБ
ID:6636170
                Защо така? По други канали успях да се свържа с колегата, но си има тема и е редно да мога да пиша в нея.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Вече и за адблокъри ли се сърдите?

                  Коментар


                  • s_s1
                    s_s1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    И аз за това да питам.
                    Нищо умишлено не съм инсталирал на компа пък от скоро имам и този надпис.

                • Пак започнаха непрекъснати повторения на "OFFNews иска съгласието Ви, за да използва личните Ви данни за:" Става изключително дразнещо! Отварям едно писание на News и давай съгласие. Давам! Отварям следващото и пак давай! Чавдар писа, че при всяко влизине и излизане се появява искането. Нито съм излизал, нито съм сменял страницата! Лафът за прекаления светец важи с пълна сила.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • gabocvet
                    gabocvet коментира
                    Редактиране на коментар
                    При мен не се е появявало, но това което колегите са написали в горния пост стои при мен.

                  • Skorpion_BG
                    Skorpion_BG коментира
                    Редактиране на коментар
                    И при мен излиза при всяко отваряне на страницата. Давам съгласие, на следващото отваряне пак. Дразни много.

                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Този портал ме дразни заради позицията, която си позволява да взема по различни теми.
                    Доскоро го ползвах само за да сверя часовника.
                    Обаче след последните политически събития и този досаден проблем с нотификациите съвсем го блеклистнах.
                    Ще мине и без моето присъствие!

                    И да, заради adblock софтуерите всеки път се налага потвърждение.
                    На браузер без adblock този проблем не съществува.

                • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Пак започнаха непрекъснати повторения на "OFFNews иска съгласието Ви, за да използва личните Ви данни за:" Става изключително дразнещо! Отварям едно писание на News и давай съгласие. Давам! Отварям следващото и пак давай! Чавдар писа, че при всяко влизине и излизане се появява искането. Нито съм излизал, нито съм сменял страницата! Лафът за прекаления светец важи с пълна сила.
                  И при мен от днес е така.
                  До снощи не ми е искало никога съгласие!
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • bochkata
                    bochkata коментира
                    Редактиране на коментар
                    За четири минути 18-пъти ми иска съгласие!!!!!

                • Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение

                  И при мен от днес е така.
                  До снощи не ми е искало никога съгласие!
                  Преди само в офнюз излизаше на всяка страница, но сега вече и във форума излиза на всяка страница.

                  Коментар


                  • И при мен така независимо, че съм се логнал. И всеки път давам съгласие, и продължава да продължава....
                    -Чем занимаетесь по жизни?
                    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                    Коментар


                    • Проблемът при мен вече го няма.

                      Коментар


                      • Много често вместо на последно прочетена публикация бутона ме праща просто на последната страница на темата.За да съм честен, въобще не очаквам да го оправите, ама нали Админа е започнал темата с думите : Давайте сега да оправим това което не работи...
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X