Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой ще ни отърве ли от "предупрежденията" за бисквитки?! Мине не мине ден и айде бисквити! Казват, прекален светец и т. н. Полу идиоти ли ни мисли някой?!
    Последно редактирано от bojitch; 11-07-20, 21:01.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • zippel
      zippel коментира
      Редактиране на коментар
      При мен не са се появявали отдавна. Хром, актуална версия.

  • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Някой ще ни отърве ли от "предупрежденията" за бисквитки?! Мине не мине ден и айде бисквити! Казват, прекален светец и т. н. Полу идиоти ли ни мисли някой?!
    А вземете се спрете с това безкрайно мрънкане! Като ви доскучае и дойдете в тази тема да поплачете.
    Предпупрежденията за бисквитките са задължителни по GDPR. Точка. Сайт, който няма такива, може да яде шамари, ако някой подаде сигнал. Ако някой сайт не иска да се съобразява, трябва да блокира достъпа на посетители от ЕС. Между другото, така направиха немалко американски сайтове, на които не им е зор да имат европейски посетители.
    Досадно е, обаче това е положението.

    По принцип форумът вади предупреждение, ако те възприема като нов потребител. Т.е. ако си изтрил кукитата след предишното си влизане. Ако избереш опцията да те запомни при логване никакви предупреждения не ти се показват.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      Моля подай сигнал към някой от моите сайтове (не ползваме и не продаваме лични/маркетингови данни, виж ко е просто )

  • Отдавна не съм го споменавал защото чаках нещо да се промени, но продължават проблемите с уведомленията. Няма да досаждам с подробности, за които е ставало дума по-горе в темата, но там кашата е голяма. Толкова ли е трудно да се оправи и въобще работи ли се по въпроса ?
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • И при мен го има този проблем със уведомленията.Първо бавно зарежда и няма нарочен бутон за триене.Вчера цъфнаха 7бр,при опит за премахване изписва,че не съм оторизиран
      ​​​да работя по страницата.
      ​​​
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        За леглото ли,онова вграденото?

        Как познах а,ти познай от къде познавам толкова.

    • Писането в темата е загуба на време...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.jpg
Прегледи:229
Размер:303.6 КБ
ID:6633954Снощи форума не работеше от 21,30 до около 24 часа /до тогава бях буден/.
        Сега е тотално омазан не се виждат аватарите и не се четат заглавията на темите.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.jpg
Прегледи:229
Размер:303.6 КБ
ID:6633954Снощи форума не работеше от 21,30 до около 24 часа /до тогава бях буден/.
          Сега е тотално омазан не се виждат аватарите и не се четат заглавията на темите.
          И при мен е същото!

          Коментар


          • Споко, някога някой ще види темата или на какво е заприличал форума, и евентуално ще го оправи.
            A VB5 е невероятен отпадък!
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Чшшш ти сА нИ рЪзбирШ .....

          • Малко подозрително )) изчезна симпатичния Аватар на Гагич, е с някои и други за алиби... )))
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • Не само гагичовия изчезна. На "случаен" принцип 20% от аватарите ги няма.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • kameno karp
                kameno karp коментира
                Редактиране на коментар
                Вече и останалите 80% ги няма.

            • При мен няма ни един аватар сега.

              Коментар


              • И на моя телевизор липсват.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • ИзчезнАха като парите от КТБ
                  За сметка на това ни компенсираха с не размазани текстове

                  Коментар


                  • Колеги, софтуера на форума в момента се обновява, като е готово ще пиша и ако още някой има проблем, ще го мислим тогава.

                    Коментар


                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Дообре! Успех момчета

                    • disko04
                      disko04 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Действайте!

                  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Писането в темата е загуба на време...
                    ittso, Това е пред-последния ти заядлив пост в тази тема. Ако още веднъж си позволиш да тролиш и неглижираш труда ни ще бъдеш баннат завинаги! Толерантността ми към простотията ти се изчерпа!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X