Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С Хром не ми излиза менютата с белите надписи, където е голямата тъмносиня лента, с IE ми се показват, ето снимки и ограденото с червените ленти:

    С Хром без белите надписи:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:404
Размер:305.1 КБ
ID:6534026




    С IE вече се виждат белите надписи с менюто:


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:385
Размер:267.8 КБ
ID:6534027



    Пробвах с Хром при режим инкогнито, същата работа, не ми се показва менюто с белите надписи на синята лента.

    п.с. При зареждане на страницата при Хром, надписите на синята лента се показват всеки път но само за по една секунда и изчезват.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      С Хром не ми излиза менютата с белите надписи, където е голямата тъмносиня лента.
      Явно приблема е в твоя компютър, при мен всичко се вижда с Хром.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • Това дали се показват надписите или не е автоматично и зависи от колко широк е прозореза на браузера. На малки размери скрива надписите, на големи ги показва автоматично...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Надписа се появи при 90% или при 110% мащаб, при оригинално на 100% мащаб, надписа се появява само за секунда и изчезва

      • В подкрепа на Павел:При стандартен изглед надписите се показват за секунда,после,при пълно зареждане на страницата ги няма.
        При смяна на сина се виждат.
        А при мен има лого-няма бутони,няма лого-има бутони
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EditedImage (2).jpg
Прегледи:408
Размер:40.7 КБ
ID:6534015




          Ето и с цитат
          през тел. Хром
          Натиснете снимката за да я уголемите Име:Screenshot_20191208-080304_Chrome.jpg Прегледи:0 Размер:186.1 КБ ID:6534013
          Така, ама пробвай като обърнеш телефона хоризонтално, с включено завъртане на екрана... С изправен телефон ми е мъка с писането, клавиатурата идва много по-малка и неудобна.
          Ето сега например, като съм цитирал твоя пост, има сравнително доста редове изписани над мястото където трябва да почна да пиша, и лентата с показването на страницата, която по принцип ми пречи, сега я няма. Но при писане без няколко написани реда отгоре (не знам колко точно, не успявам да хвана зависимостта), лентата си стои, и виждам точно един ред при хоризонтален екран. Много често трябва даже да скролвам нагоре и надолу, за да го намеря въпросния ред, където искам са пиша. А пък искам ли да се върна и да поправя нещо в писаното на по-горни редове, хептен трудно се ориентирам. В моментите когато е ОК, като сега, виждам общо три или даже почти четири реда текст, който мога да скролвам, да виждам като цяло, да се ориентирам, да се връщам някъде назад за поправки, и въобще каквото ми трябва. Ама как да го накарам да е така винаги?!
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            e, така вече не знам, аз пиша от РС, от телефона беше само за проба

        • Липсва бутон "отиди на последната непрочетена публикация", ако не го сложите - спирам да влизам във форума. Сега губя ужасно много време, за да разбера до къде съм стигнал в някаква тема.
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • С риск да бъда обвинен в ретроградност на мен лично ми липсва всичко от стария форум​,в този формат влизам все по-рядко...
            ​​​
            +359 889 301 623 Явор
            Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

            Коментар


            • Има и друго...По-рано, под всяка тема, която четеш, имаше списък на "други подобни теми", т.е с тематиката на отворената тема. Сега няма такова нещо !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • Във всяка тема с прикачени снимки, след като видя дадена снимка, за да отида на следващата, трябва go-back to previos page - към темата, после отваряне на следващата снимка, после отново, и отново - за 10 снимки трябва 10 пъти да се върна в темата, в която са. Изключително дразнещо и нефункционално!

                Пример - темата за продажба на кола за 1000 лв на agogov.

                Обратен пример - новия ИХ на chasovnik - там нещата са в правилния вид.

                Моля да се оправи - елементарно е!

                Коментар


                • Вечра форума успя да ме развесели.
                  По стар навик кликнах на какво ново. Падна едно мислене, едно почесване, проверка в тефтера какво съм гледал и т.н. Като го измисли, показа резултата.
                  Прегледах заглавията на първа страница, което едва ли ми е отнело повече от 10 сек. нямаше нищо интересно за мен и кликнах на бутона да отида на втора.
                  Пак се започна чудене, прелистване на тефтера. Накрая отсече, че резултатът от търсенето бил изветрял и не бил актуален.

                  С две думи искам да кажа, че "сърверо" си прави бъзик с нас.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                    Липсва бутон "отиди на последната непрочетена публикация", ако не го сложите - спирам да влизам във форума. Сега губя ужасно много време, за да разбера до къде съм стигнал в някаква тема.
                    Тази функция може да се достъпи засега чрез малките сини стрелки.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:313
Размер:240.5 КБ
ID:6534864

                    Коментар


                    • ikristiqn
                      ikristiqn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря за бързия отговор. Но тази стрелка отива на последно дадено мнение, а не на последно прочетено. И преди отиваше на последно дадено, а не на последно прочетено. Ще експериментирам и ще пиша отново.

                  • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Има и друго...По-рано, под всяка тема, която четеш, имаше списък на "други подобни теми", т.е с тематиката на отворената тема. Сега няма такова нещо !
                    Да, това беше полезно. Новия форум засега няма такава функционалност, но се очаква да я пуснат скоро.

                    Коментар


                    • Стрелкичките са достатъчно малки, и се случва да цъкнеш на заглавието на темата, което автоматично те праща на първа страница. И от там нататък вече е проблем - няма бутон за последно непрочетено мнение.
                      Ако решиш да се върнеш назад, темата вече се брои за прочетена и я няма в списъка на "Какво ново". Трябва да се търси по форумите, където дори и да я намериш, вече няма стрелкички...
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Във всяка тема с прикачени снимки, след като видя дадена снимка, за да отида на следващата, трябва go-back to previos page - към темата, после отваряне на следващата снимка, после отново, и отново - за 10 снимки трябва 10 пъти да се върна в темата, в която са. Изключително дразнещо и нефункционално!

                        Пример - темата за продажба на кола за 1000 лв на agogov.

                        Обратен пример - новия ИХ на chasovnik - там нещата са в правилния вид.

                        Моля да се оправи - елементарно е!
                        Това е защото има два типа коментари. Единия е нормални, в който снимките са като прикаен файл и нямат връзка помежду си а другия е когато поста е маркиран като галерия чрез иконата на фотоапарат горе-ляво. Тогава вече има връзка между снимките както ще направя в този пост. В този режим има и възможност да се добави текст под всяка снимка.

                        Коментар


                        • Сигурно вече много пъти е писано, но ако може "да помни" коя е първата непрочетена публикация от всяка тема.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X