Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Писането в тая тема е равносилно на тракане по клавиатурата на изгасен компютър...
    Последно редактирано от ittso; 02-12-19, 10:25.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Не е така, няколко мнения по-горе помолих за търпение. Работи се, много неща, които не се виждат но са много важни вече са оправени. Сигурно може и по-бързо но с толкова ресурси разполагаме... И като пример, ще посоча сливането на две банки само преди дни. Което сливане се подготвяше от половин година и след като се случи си останахме без достъп до пари и сметка... За да "тръгнат" нещата се наложи да отделим два дни за разправии с купчина документи и прочее, само принтовете дето се случиха сигурно са една малка горичка.... Това са банки, моите пари и там работят IT отдели от по няколкостотин човека... И накрая общо взето си направихме всичко наново... Добре че ни намериха парите... Не че нещо ама нека сме реалисти все пак...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • Простете за спама, ама кои са тези банки, да ги избягвам занапред?

        Коментар


      • Ще е добре, ако има български редактор на постовете.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Ще е добре, ако има български редактор на постовете.
          Повечето неща в редактора вече са на български. С картинките има някакъв бъг, мъча го още...
          Последно редактирано от sabin; 06-12-19, 16:57.

          Коментар


          • Нещо се сетих.
            Беше голяма разправия с датата на раждане, която няма никакво значение, докато нещо много по-важно изчезна и от там, където съществуваше. Дали има разумно обяснение липсата на местоживеене или местообитавене? Мисля това трябва да е условие за регистрация и да се поставя под ника,
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Като стана дума за изчезналите неща спрямо старата версия, виждам, че т.н. наречената репутация съществува, а тя се базираше на натрупани на точки, които се виждаха в профила на даден участник. Щом има репутация, значи точките ги има, но сега не се виждат. Не се виждат и точките при гласуване а и въобще няма опция за гласуване. Ще ги има ли тези неща в новата ? Не питам кога, а ДАЛИ изобщо ще ги има ?
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • Таман екстра ми е без репутация. Мине не мине и почнем да се обвиняваме, че някоя тема била пускана с цел трупане на точки. И файда никаква от тия точки.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                  Таман екстра ми е без репутация. Мине не мине и почнем да се обвиняваме, че някоя тема била пускана с цел трупане на точки. И файда никаква от тия точки.
                  Явно не си попълнил правилно личните си данни при регистрация. На мен всяка година за коледа ми превеждат по сметка сума равняваща се на точките, разбира се в ойро...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Аз се прекарах, и получавам биткойни...
                    Беше добре, ама сега.....

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                      ... и въобще няма опция за гласуване. ллл
                      Въобще има опция за гласуване (в червеното) от ден първи на новата версия. Бутонче "Харесвам" а ла Фейса

                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:likeVB.jpg Прегледи:0 Размер:82.3 КБ ID:6533845

                      Само че от vBulletin са премахнали и скритите коментари към вота, както и изобщо - негативния вот .
                      За да се показват точките мисля че трябва да се пипат шаблоните на форума.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • Писах го отдавна, ще пробвам още веднъж, явно не съм го обяснил правилно...
                        Много трудно се пише от телефон, виждам точно един ред.... При повечко писане се оправя, но иначе пробвах каквото се сетих и не става... Ще дам две снимки за сравнение, снимах с единия телефон другия, че екранна снимка при отворена клавиатура не действа...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-f8f56809f769eed14255b432dfbef9c2-V.jpg
Прегледи:177
Размер:130.9 КБ
ID:6533994

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-0d7f65ed5c96bfb7673b95f60cda5b30-V.jpg
Прегледи:168
Размер:144.7 КБ
ID:6533995
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • Пиша през Хром. Тая лента с показването на коя страница съм, въобще не ми трябва, а предполагам и на малко хора докато пишат нещо по темата.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • Проблемът е
                            в твоя тел.
                            3 ред

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20191208-075855_Chrome.jpg
Прегледи:208
Размер:163.3 КБ
ID:6534011
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EditedImage (2).jpg
Прегледи:407
Размер:40.7 КБ
ID:6534015


                              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                              Пиша през Хром. Тая лента с показването на коя страница съм, въобще не ми трябва, а предполагам и на малко хора докато пишат нещо по темата.
                              Ето и с цитат
                              през тел. Хром
                              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20191208-080304_Chrome.jpg Прегледи:0 Размер:186.1 КБ ID:6534013
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от IvanIvanovi; 08-12-19, 07:12. Причина: и при мен изчезва клавиатурата при скрийншот, та снимах телефона
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X