Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Репутация - какво е това в този портал?

    Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
    Напълно съм съгласен. Допускам, че това се случва защото при даването на оценка всеки е анонимен. Друго е ако трябва да изразиш несъгласието си публично, дори и скрит зад ник нейм.
    Бих предложил на Администраторите да помислят как да се дават оценки, които да не са анонимни - кой и защо изразява мнение по начина с червени и черни точки.
    Дори и за това мое мнение получих червена точка,само четири минути след като съм го написал!! Има и коментар " не си прав". Като не съм прав какво му пречи да каже кой е? И вместо лаконично да казва не си прав, не е ли по-добре в темата да каже защо не е съгласен. Та нали форума е и за това все пак.
    С риск да продължа да получавам червени точки, продължавам да твърдя че анонимността е вредна не само във този форум а въобще в живота ни.
    Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

    Коментар


    • До: Репутация - какво е това в този портал?

      Според мен целта на анонимността е да не се "връща жеста" след всяка дадена репутация. Но все пак ако не искам да съм анонимен и си сложа ника в коментара, ще бъде ли приет? А може и нещата да се раздвижат - рейтингите да бъдат по избор 2 вида анонимни и неанонимни, като на вторите да не се разрешава връщане на жеста.

      ПП. Ама като се замисля много сложно става. И така си е добре. Все пак това не е основната цел на форума.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • До: Репутация - какво е това в този портал?

        Биография:
        Обичам всичко хубаво :Пп
        Откъде сте:
        Сливница
        Интереси:
        Ендуро и Мотокрос
        Вашата професия:
        Ученик :Пп

        не му се връзвайте на хлапето, нека ни раздава червени затова, че го упрекваме дето кара без книжка и се прави на герой..........

        както съм казвал неведнъж, лошият пример е по-заразителен от добрия!!!



        за съжаление
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • До: Репутация - какво е това в този портал?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          както съм казвал неведнъж, лошият пример е по-заразителен от добрия!!!

          за съжаление
          +1

          Коментар


          • До: Репутация - какво е това в този портал?

            Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
            Дори и за това мое мнение получих червена точка,само четири минути след като съм го написал!! Има и коментар " не си прав". Като не съм прав какво му пречи да каже кой е? И вместо лаконично да казва не си прав, не е ли по-добре в темата да каже защо не е съгласен. Та нали форума е и за това все пак.
            С риск да продължа да получавам червени точки, продължавам да твърдя че анонимността е вредна не само във този форум а въобще в живота ни.
            Поздрави
            Не се чуди и моята е с коментар "Не си прав". NiGhTy се е почувствал засегнат и е бил много "щедър".
            Мнение на IvanIvanovi........................
            +100

            Коментар


            • До: Репутация - какво е това в този портал?

              Чудо голямо. Има право - раздава ги. Нали е равноправен участник. Демокрация майна. Кое е лошото че го направихте световен проблем.
              Аз вече свикнах с червените. Понякога много ме чувърка любопитството от кои са но гледам да не обръщам внимание.
              Добре е все пак че ги обсъждате тези неща в отделна тема защото полвината технически теми са пълни с оплаквания кои кого наказал.

              Коментар


              • До: Репутация - какво е това в този портал?

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Аз вече свикнах с червените.
                Реп. индекс: 10
                Какви червени при тебе бе?!


                А до NiGhTy...виж на всички ни се е случвало да получаваме червено с глупав и дори повече от абсурден коментар...Първо-свиква се,освен това пък и си е казано "На вкус и цвет товарищ нет",всеки си има свое мнение и виждане за нещата.
                Но все пак има и някаква полза от това гласуване за новаците особено...в началото бая червени получавах,а напоследък само зеленки...а като изключим днес едно от някой,който съвсем видно не беше прочел коментара ми. Eй такива случки са си направо забавни
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • До: Репутация - какво е това в този портал?

                  Уважаеми колеги, надявам се аз а и вие предполагам че NiGhTy ще разбере значението на своята постъпка която повече прилича на форум към детска градина... И въобще ще разбере че е на много погрешна позиция... Но репутацията е добре измислена и колкото и да "цъка" NiGhTy няма нищо особено като резултат. Той има едва ЕДНА точка която може да раздава която едва ли може съществено да ви промени резултата а междувременно понеже някои от вас му отвърнаха направо го пратихте в първи клас като негов резултат...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • До: Репутация - какво е това в този портал?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Чудо голямо. Има право - раздава ги. Нали е равноправен участник. Демокрация майна. Кое е лошото че го направихте световен проблем.
                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Уважаеми колеги, надявам се аз а и вие предполагам че NiGhTy ще разбере значението на своята постъпка която повече прилича на форум към детска градина... И въобще ще разбере че е на много погрешна позиция... Но репутацията е добре измислена и колкото и да "цъка" NiGhTy няма нищо особено като резултат. Той има едва ЕДНА точка която може да раздава която едва ли може съществено да ви промени резултата а междувременно понеже някои от вас му отвърнаха направо го пратихте в първи клас като негов резултат...
                    Не е въпрос за червените точки и репутацията в един виртуален свят, а за подбудите да бъдат дадени!

                    Излиза, че младежът въобще не осъзнава и не иска да приеме, че не е прав. Даже се сърди и иска да наказва другите, защото не са на неговата страна?!
                    Както казах и в другата тема - от тук се тръгва и може да се стигне до големи бели.
                    Представи си, как тоя младеж, не само сега, а и по принцип не иска да чуе по-зрелите от него и да се поучи от опита им. И в един момента случайно прави катастрофа, щото се е мислил за велик и убие цяло семейство. Ами ако това са твои близки? Няма ли да ти се иска едно време (сега, докато расте) да си се опитал да му набиеш правилните уроци в главата и да не се е стигало до подобни последици?

                    Това е само пример - дано никога и на никого не му идва такава беля до главата

                    Коментар


                    • До: Репутация - какво е това в този портал?

                      Тая тема е като сапунен сериал. Очаквам в скоро време от някое мнение сълзи да текнат
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • До: Репутация - какво е това в този портал?

                        Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                        Тая тема е като сапунен сериал. Очаквам в скоро време от някое мнение сълзи да текнат
                        На вашите услуги...

                        Коментар


                        • До: Репутация - какво е това в този портал?

                          Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                          На вашите услуги...

                          Като си на нешите услуги, ща не наминеш да се запознаем ?
                          Аз лично винаги се радвам на запознанство с нов човек !
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • До: Репутация - какво е това в този портал?

                            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                            Като си на нешите услуги, ща не наминеш да се запознаем ?
                            Аз лично винаги се радвам на запознанство с нов човек !
                            Е, колко пъти да се запознаваме?!

                            Коментар


                            • До: Репутация - какво е това в този портал?

                              Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                              Е, колко пъти да се запознаваме?!
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • До: Репутация - какво е това в този портал?

                                Ясно! Благодаря!
                                Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X