Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

    А какво е това "репутации"? Днеска го видях и се стреснах.

  • #2
    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    А какво е това "репутации"? Днеска го видях и се стреснах.
    Еееее, добре бре, скромния
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      ???

      Коментар


      • #4
        Ми виж си твоя и на останалите редови ...ахтунги и ще видиш
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Ебати. Тва некъв ахтунгометър ли е?
          Бе кажи като хората, аз наистина не знам какво е това и къв е смисълът му.

          Коментар


          • #6
            Не знам бре човек, виж че и аз съм го написал в една друга тема...Ама твоя рейтинг е бая
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Добре де, ми ако тва е първо място в класацията "Най-тъпо копеле на месеца" за кво да се кефим?
              А колко е най-многото?

              Коментар


              • #8
                Ми като гледам май толкова
                И едва ли Венци Петров е в класацията за която ти говориш
                Така че споко и стига се прави на скромен щот не ти отива. "Аз съм човека който измисля света...итн" забрави ли?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Тва са стари работи, сега ме безпокои тоз животрептущ проблем. А Венци кво? И той ли е с много такива? Референции.
                  Шашкам се бе. Още не мога да се оправя тука.

                  Коментар


                  • #10
                    Димоооооооооооо, дай малко репутация бре! Я глей кво си се нагушил Ей, направо можем и търг да направим Примерно: срещу ххх гласувам с ххх точки

                    Коментар


                    • #11
                      Аз да кажа от личен опит че тази екстра ще се обезмиси напълно до 1 месец. Започват се лични съобщение от сорта "давай репутация аз ти дадох" и тем подобни и тези точки се дават един на друг от пределени групи хора.. и т.н. В крайна сметка хора които наиситна заслужават нямат точки а други които си нямат хал-хабер от ситуацията са нагушени до дупка. Освен това не всички знаят за тази "екстра" което автоматично обизмисля всичко. Просто споделям впечатления след като съм го пробвал собственоръчно - пуснах я, и я спрях след 2 месеца.

                      Още един съвет - разделението на групи според броя на коментарите е много погрешно. Така голяма част от "спамерите" имат някакъв върхов ранг а хора които пишат само когато наистина знаят какво говорят и само смислени неща - стоят на по-ниски.

                      Друга препоръка - да се изтрие "Дискусии по Марка" и на негово място да влязат всички марки които са в този под-форум, така че няма под-под форум и да се щрака по 10 пъти докато примерно искам да отида на "Mercedes".

                      Спирам до тук защото така или иначе тук не ме взимате насериозно и подценяват опита ми в тази област...

                      Коментар


                      • #12
                        Хм. За подфорумите няма да казвам нищо, щото още не съм стигнал до тая екстра. А другото звучи печално правдоподобно.

                        Коментар


                        • #13
                          Кернел е много прав!
                          Но и за изложените съображения си има лек сигурно.
                          Примерно, редовно участие в продължение на шест месеца, за да можеш да оценяваш и да те оценяват.
                          За спама няма лек, но ако ти отнемат точки, за изтрити мнения, а и има кой да ги трие наистина офф-овете?!..

                          Коментар


                          • #14
                            Добре де, аз току що написах 20тото си мнение във форума и репутацията ми стана 1!!! А 100% никой не е гпасувап за мен!!!
                            Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
                              В крайна сметка хора които наиситна заслужават нямат точки а други които си нямат хал-хабер от ситуацията са нагушени до дупка.

                              Голяма част от "спамерите" имат някакъв върхов ранг а хора които пишат само когато наистина знаят какво говорят и само смислени неща - стоят на по-ниски.

                              Това напълно обяснява високата репутация на Димата Аз пък се бях притеснил нещо! Не спах цяла нощ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X