Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Българинът е много недоверчив и може би с право, но недоверие от такъв тип към колеги, които са се набутвали много покрай този спорт и продължават да го правят е някакси нетактично, при все че още нищо не е ясно с програмата.
    Изчакайте да предложим мероприятията и тогава правете сметка дали е целесъобразно да са 5 лв. или 4.77 !
    За да се уплътни времето на хората ще трябва да им се измислят занимания т.е. - Програма. Колкото и да искаме тя да е съставена само от наши номера, сиреч безплатно е ясно, че няма да стане. За да се получи интересен събор, според мен ще се наложи да се покани група, която да свири, актьори с някакви интересни номера, ще се теглят томболи, ще се правят състезания, за най-голям пакет примерно...
    ей такива работи.
    Ще трябва да се осигури задължително охрана, мед. екип, може би и пожарна, а това всичко Даниел няма да може да плати и при най-добро желание, та дори и да си продаде MZ-та на търг за антики в Париж !
    Искам да помоля уважемите колеги да изчакат да се съберем, да направим проекто-програмата и тогава да вземат отношение по финансовата страна на организацията, ако това се налага !
    Сега давайте идеи как да разнообразим мероприятията на мястото на събора, за да е интересно на хората, а не да се хакнем с джипките в някой джандем и да си прекараме там дните чудесно или скучаещите по цял ден да се веселят, събирайки шишарки из гората !
    Разбира се, организирана разходка не е лошо да се направи, но тя според мен не трябва да е повече от половин ден.
    Обещавам да почвам да мисля "веселби", разбира се доколкото ми се отдава и ви съветвам и вие да хвърлите сили предимно в тази посока !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      Относно посещението, мисля, че малко скептично са настроени някои към участието, но имайте предвид, че повечето ще дойдат със семействата си, поне да покажат на жената кой е тоя Митков, който мрази циците и на децата съответно Дявол Коледа.
      Аз явно ще съм атракция за децата готино само после някоя майка да не ме търси да ме трепе с точилка щото малкия иска джип и да се каля до уши.А сега сериозно Жоро е прав едва ли някои ще дойде да кисне два дни за да успее да се запознае с 2000 и повече души така че таксата съм убеден че ще я има все пак нали и награди трябва да има за тези дето ще се потрудят да участват и да правят шоу.Друг е въпрос колко от тези които ще дойдат ще са сеирджии и колко ще са сериозни участници които идват заради самата инициатива а не за да се гледат "СЕИР ЛАИФ",а за да бъдат отцедени подобни хора такса ще трябва да има.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Нещо взехме много да философстваме. Май е време да насрочим сбирка на организационния комитет, да си поделим задачите и да действаме.
        Аз съм участвал в организацията на мероприятие с 35 000 посетители(концерта на Депеш Мод) и горе-долу съм на ясно за какво става въпрос. Така че айде, да избираме дата и място за първа среща на "съвета на старейшините".
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          И аз да се изкажа "неподготвена".Тъй като не малко от участниците сигурно освен с жени и деца, ще дойдат и с кучета, може да се спретне весело състезание - конкурс.Също така се сещам и за "най-кална джипка", или "най-грозна джипка" - може да се кръсти "метлата на баба Яга" - всичко това , естествено, от към веселата му част.Да не вземе пък сега да се засегне някоя политическа сила.

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            А може и борби в калта да се спретнат.
            Ако има бира.
            [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
              Българинът е много недоверчив и може би с право, но недоверие от такъв тип към колеги, които са се набутвали много покрай този спорт и продължават да го правят е някакси нетактично, при все че още нищо не е ясно с програмата.
              Вероятно съм се изразил неправилно. Категорично не поставям под съмнение честността и добрите намерения на организационния комитет!

              Аз самият съм от тези които са се набутвали (може да не е покрай този спорт, но покрай други мероприятия) и затова знам колко е неприятно след като си вложил собствени пари да те питат "къде отидоха парите от билетите?". За куриоз, още по-неприятно, обаче, е отсъствието на такъв въпрос...

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
              Изчакайте да предложим мероприятията и тогава правете сметка дали е целесъобразно да са 5 лв. или 4.77!
              Все пак, не ми отговори какво налага пускането на билети. Да, ако не могат да бъдат привлечени спонсори, билетите са алтернатива за покриване на разходите.

              Но едно че са разправия и допълнителна организация, второ когато зрител плати пари за да отиде някъде, той очаква (и с право) нещо насреща.

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Колега, прекалено разводнихме дебатите по подготовката на мероприятието вместо да мислим в правилната посока !
                Аз лично не обещавам, че ще осигуря спонсор за събора, но на базата на рутината, която имам при организирането на масови прояви, мога да помогна точно в тая насока, защото си падам много по добре организираните неща.
                Като му дойде времето, лично ще отговоря на всички въпроси.

                Призовавам ви към конструтивни и конкретни предложения
                Не ми се ще да виждам написана думата "ако" (ударението е все още на буквата "о").
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  моля ви не ме разбирайте погрешно
                  дори и да има вход
                  напишете на входа една табелка
                  е те тея парички дето ги давате -отиват за това и това
                  разбирай охрана медицински пункт почистване след мероприятието и там за каквото не съм се сетил поради неопитност
                  тия изедници на жълтите павета още не могат да стоплят че човек като плаща - иска да знае за какво
                  аз мисля че тук сме по прогресивни

                  колкото до бирата и кебапчетата - само търговците да научат че ще има сбор - сами ще дойдат и едва ли ще има нужда да им се плаща
                  така мисля
                  BMW X6

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от VeshteR Преглед на мнение
                    моля ви не ме разбирайте погрешно
                    дори и да има вход
                    напишете на входа една табелка
                    е те тея парички дето ги давате -отиват за това и това
                    разбирай охрана медицински пункт почистване след мероприятието и там за каквото не съм се сетил поради неопитност
                    тия изедници на жълтите павета още не могат да стоплят че човек като плаща - иска да знае за какво
                    аз мисля че тук сме по прогресивни

                    колкото до бирата и кебапчетата - само търговците да научат че ще има сбор - сами ще дойдат и едва ли ще има нужда да им се плаща
                    така мисля
                    И защо табелка? То ще се види за какво са отишли. Пък и след събора може да се даде някакъв отчет. А ако остане нещо, съм сигурен че ще се разбере за какво ще се използва. Това че ще има табелка не гарантира нищо. Гарантират го хората, дето са се заели с това.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Колеги давайте по конструктивно.Аз предлагам следното:1 ден разходка по живописен маршрут съчетан с хард елементи за желаещи.2 ден траялно трасе с много голяма трудност и траялно трасе за двама състезатели за време.Например като офроудните фестивали във Венецуела:Моля вижте видеото:
                      http://www.youtube.com/watch?v=PW4a8A5QCnI
                      http://www.youtube.com/watch?v=dMR2qIRE9yI
                      http://www.youtube.com/watch?v=PSmwMKx8hX4
                      Мисля че подобно трасе може да се ползва и от АТВ та и Ендура...
                      TЛК 80-4.2ТД
                      ТЛК 73-2.4ТД
                      ...................

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
                        А може и борби в калта да се спретнат.
                        Ако има бира.
                        За пари незнам, но съм готов да се жертвам като желаещ за обект на масов смях след 10-тина обиколки примерно из абсолютно кално трасе като това:


                        само че малко по-широко с възможност за изпреварване и абсолютно цялото да е в кал, като може да се остави една къса отсечка с ситен пясък и след определен брой обиколки на трасето да се направи конкурс за "най-чист" мотор.. щото най-мръсен - лесно става (мяташ го в водата заедно с тебе си и си готов ама работата ще е да се запази чист състезателя и същевременно да е на по-предна позиция.. и същевременно да се измислят някакви СИМВОЛИЧНИ наградки, които да стимулират и обикновени наблюдатели с машините си към участие и от страни на трасето да се паркира една цистерна с вода където безплатно да се "поумие" калта от машината и състезателя докъто не е изсъхнала..
                        Смятам, че ще има интерес, аз лично съм вътре с двата крака щом е за шоу-то (дори мисля, че ако се измислят истински символични награди(примерно обща снимка със всички състезавали се докъто на заден план е трасето и в същото време пише "най-мръсния- чист играч" (или нещо подобно))ще има достатъчно голям интерес и за повечко от 1 състезание )
                        Другата идея е да се направи нещо като траялско трасе с дървета, изкачвания, спускания, дупки бабуни и други гадости както за мотори така и за Джипове ! (тва също смятам, че ще е интересно !)

                        Обещавам да измисля още някоя гадорийка от рода състезание като на практика ще се изискват абсолютно минимални средства, работата е, че общо взето от всичко което ми идва в главата е свързано с трасета подготвени за различни игри и от там нататък вече всеки желаещ ще може да се пусне срещу другаря до себе си примерно докато вечерта са успорвали на кой е по голям............................кУража и кой е по по най
                        ----
                        ПП. +1 за идеята за вход и веднага давам обяснение защо подкрепям идеята... Мисля, че неможе едни да се трудят за благото на всички останали, че и да се изисква от тях да се набутват винаги финансово.. все пак мисля че всички ни обединява общата идея на форума и трябва да се подкрепяме по един или друг начин, а не да мислиме кой да бъде по-напред от другия
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          събор, сбирка или среща там някаква ?
                          изчетох цялата тема внимателно, няма изгладена концепция за това какво ще се случва

                          по мое мнение е нужно да си насочим усилията за организиране на фестивал на офроуда: -"последен бастион на мъжество и доблест".
                          забавления ще има, кръчми ще има, изложние за офроуд също, демонстрации, кушии, каки по прашки, борби, кал,състави, водещи и фойерверки, камери.
                          просто моторджиите го правят като пловдивски панаир но са по добри. нека да го правим по този начин. това е най дуракоустойчивия вариант доказал се през последните 10-тина години.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                            събор, сбирка или среща там някаква ?
                            изчетох цялата тема внимателно, няма изгладена концепция за това какво ще се случва

                            по мое мнение е нужно да си насочим усилията за организиране на фестивал на офроуда: -"последен бастион на мъжество и доблест".
                            забавления ще има, кръчми ще има, изложние за офроуд също, демонстрации, кушии, каки по прашки, борби, кал,състави, водещи и фойерверки, камери.
                            просто моторджиите го правят като пловдивски панаир но са по добри. нека да го правим по този начин. това е най дуракоустойчивия вариант доказал се през последните 10-тина години.
                            +1
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                              +1
                              мдааа точно за това си мисля и аз ,ама кои ще се захване с такава мащабна организащия,тряаа доста пропаганда и изисква мин. 3 месеца подготовка,не е лошо по този начин повечето фирми занимаващи се с стоки от тая категория да си направят реклама като представят продуктите си чрез промоцияточно тогава.Броите и мен като подьржник на идеята.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Ами да започнем със заявките за участие, например така за няколко месеца ще се очертае мащабността на събитието - брой автомобили, мотори , брой на участниците.....това засега не изисква организация само напишете къде да се подават заявките.
                                [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X