Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Първоначално публикуван от Tougi
    Ако ли пък въпроса е популяризиране на това хоби (може би малко пресилено казвам "хоби", но ми се струва, че в България професионалисти няма), или ако не си съгласен с моята формулировка, този спорт, тогава нещата стоят както писах по-горе.
    Абосюлтно си прав, ако става въпрос за привличане на публика към състезание.
    Само че тук идеята е за събиране не на публика въобще, а на участниците в този форум.
    Съгласен съм с Чавдар. А пък и така или иначе записаните участници тук в портала са вече 10.000 без няколко бройки, активните от които 3.500+. Смятам, че и така, без допълнителна публика, бройката е повече от внушителна.

    Коментар


    • #92
      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      поправете ме ако бъркам но тук не става въпрос за това кой ще дойде а как най добре да се организира
      Ако правите семинар за 100 човека си е гадно
      ако ще се събират хиляди става въпрос за перфектна организация с хора които са поели определени ангажименти и съвестно изпълняват поетите ангажименти

      Коментар


      • #93
        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Съгласен съм с Чавдар. А пък и така или иначе записаните участници тук в портала са вече 10.000 без няколко бройки, активните от които 3.500+. Смятам, че и така, без допълнителна публика, бройката е повече от внушителна.
        В такъв случай, още по-наложително е търсенето на спонсори да покрият масрафа.

        Даже да се съберат само участници във форума, това си е една внушителна "целева" аудитория.

        Без да претендирам да съм запознат със спецификата, смятам, че има доста търговци и производители за които реклама по времето, и на мястото на подобен форум ще представлява интерес.

        Коментар


        • #94
          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          събирането на пари от реклама е доста трудно
          големите рекламодатели правят бюджетите за другата година сега
          ако това мероприятие не бъде вместено сега в някой бюджет то (освен ако някой няма братовчед някъде) шанса за "генерален спонсор" който да поеме основната финансова тежест рязко умира

          Коментар


          • #95
            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Уважаеми колеги, организирането на подобно мероприятие изисква огромни усилия и сериозно финансиране. Не случайно се създаде работна група в която влизат хора доказали се в организацията на големи мероприятия. В тази връзка имам удоволствието да ви съобщя че към организаторите се присъедини и г-н. А. Ковачев. Не случайно и определихме за първото събиране да е следващата година. Това време е наистина необходимо за да станат нещата както трябва.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #96
              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Вие наистина ли мислите, че ще се съберете 2000 човека? Според мен ще е добре да мислите за нещо по реално...

              Коментар


              • #97
                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                ходих преди на мото събори но вече спрях
                защо
                на последният събор в Габрово - такса 5 лв за томбола - един мотор
                е хубаво не искам мотор аз обичам джипове - пак 5 лв
                а в същото време спонсор на събора е общината заедно с фирмата на братовчед ми и фирмата в която аз работя !!!!!
                пари имаше кебапчета и бира също а така и хора за почистването
                просто някой искаше да направи пачка покрай увлечението на хората и любовта им към моторите
                нали се сещате че двама от спонсорите вече няма да спонсорират мото събора в Габрово
                така мисълта ми беше - умолявам ви не правете като тях
                идеята за Узана е супер - имам желание да помогна с каквото мога
                ако някой от организаторите желае съдействие ще пусна телефона си на лични
                BMW X6

                Коментар


                • #98
                  До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Първоначално публикуван от dobromirski Преглед на мнение
                  Вие наистина ли мислите, че ще се съберете 2000 човека? ...

                  ами не е съвсем невъзможно....

                  Коментар


                  • #99
                    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от dobromirski Преглед на мнение
                    Вие наистина ли мислите, че ще се съберете 2000 човека? Според мен ще е добре да мислите за нещо по реално...
                    Няма никакъв проблем да се съберат 2000 души.

                    Въпросът е, че както усещам, във форума няма единомислие за формАта на събора и неговите цели.

                    Така де, ако е среща само на участниците е едно, а примерно "показателни изпълнения за пред публика" - съвсем друго.

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                      Няма никакъв проблем да се съберат 2000 души.

                      Въпросът е, че както усещам, във форума няма единомислие за формАта на събора и неговите цели.

                      Така де, ако е среща само на участниците е едно, а примерно "показателни изпълнения за пред публика" - съвсем друго.
                      Проблеми няма и няма невъзможни неща, само че това е абсурдно да стане. И преди да скочите и да кажете - защо пък не.. Първо ще ви помоля да се замислите колко от тия 3000 активни участника са наистина активни, регистрирани преди повече от няколко месеца и имат право да пишат мнения във форума без да чакат някой да благоволи и да им публикува мнението. Дори и да стигнете до някаква бройка, никога не можете да угодите на стотици хора и да им предложите нещо което всички да ги устройва.. винаги ще има недоволни и това ще са мнозинството, дори и да не го покажат, просто няма да вземат участие, вЕрвайте ми ...

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Дай да им уредим на всички по една свирка тогава, та да са доволни !
                        Все ще има някой по-ляво нстроен, който няма да иска.
                        То е ясно, колеги, че не може да се угоди на всички. Важно е да организираме добро мероприятие, което да се запомни.
                        Глупости са това, че без атракции и пари ще се получи нещо свястно.
                        Няма три дни и три нощи да се напиват хората като обезумели. Затова е и инициативния комитет ли, какво беше там, да се съберем, да обменим идеи и да вземем решение как да ги осъществим.
                        Такса-вход при всички случаи трябва да има
                        Относно посещението, мисля, че малко скептично са настроени някои към участието, но имайте предвид, че повечето ще дойдат със семействата си, поне да покажат на жената кой е тоя Митков, който мрази циците и на децата съответно Дявол Коледа.
                        Само трябва да се предупредят хората, че огромната част ще спят на палатки, за да се подготвят, тъй като местата в хотели и хижи наоколо, колкото и да са много, все пак са си твърде малко !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Дай да им уредим на всички по една свирка тогава, та да са доволни !
                          Все ще има някой по-ляво нстроен, който няма да иска.
                          ..........но имайте предвид, че повечето ще дойдат със семействата си, поне да покажат на жената кой е тоя Митков, който мрази циците и на децата съответно Дявол Коледа. .....
                          Мислех да си лягам ама ти ме разсъни от смях.... Отиваш в блясъци.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Благодаря !
                            Ми тъй де, пише се деструктивно без никакви конкретни предложения !
                            10 поста за това, дали щели да са 2500, 3000 или 2752-ма човека.
                            Едно е ясно, за да има интерес, трябват свежи идеи, пари и всичко това поместено в стройна програма, която да бъде разгласена по-рано на хората
                            Да започнем със свежите идеи, а ? Какво ще кажете ?
                            ... а парите ще ги вземем от Туйков !

                            Аз ще организирам една трупа състезатели от ендурото, които да преминават препятствия, а после и желаещи от съфоруците ще могат да опитат.
                            Правихме го на нашия мотосъбор и имаше голям ефект !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Ами да. Организацията си е организация, необходима е (и то много), но не до толкова, че трябва та диктува кой колко кебапчета ще изяде и колко бири ще изпие(хиперболизирано разбира се), трябва да има и спонтанност. Каквото и да стане след събора ще има негативи. Но те ще са относителни и ще се изглаждат за следващите.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                                Такса-вход при всички случаи трябва да има
                                Защо?

                                Не се заяждам, просто искам да знам твоето мнение.

                                Няма нищо лошо в билетите, но трябва да е ясно дали си струва разправиите (и подозренията "кам ги парите" след това).

                                За какво ще се използват тези пари?

                                Отново, въпроса ми е чисто процедурен, не считам че съм достатъчно компетентен да давам "тон в живота" на инициативния комитет с конкретни предложения или съображения, обаче тези неща трябва да се знаят предварително.

                                Първо трябва да бъдат изяснени целите и задачите на събора както и примерната програма, а вече от там ще стане ясно какъв бюджет ще трябва и как ще бъде постигнат той.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X