Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Мероприятието ще бъде ли отразено в медиите?
    MG RACING

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Хотелите в Белоградчик са кът. Има няколко малки и един по-голям и луксозен, но е в ремонт. Така че, спането ще е проблем и то сериозен.

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Ето малко инфо за Белоградчик и наличните хотели - http://www.belogradchik.info/1/index...d=21&Itemid=43
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
          Мероприятието ще бъде ли отразено в медиите?
          Хич не се и съмнявай.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            [quote=GEORGINESHEV;436573]Колеги , участвувал съм в организацията на мотосъбори и през последните години съм пропускал много малко от тях. Забавно е.

            Мисля , че тук спокойно могат да се взаимстват някои идеи от там:

            1. За набиране на средства
            - много от фирмите предлагащи храни ,напитки, части и аксесоари си плащат на драго сърце 500 -1000 лв. за да се допусне отварянето на сергия на събора. А и за нас си е полезно.


            -дайте някъде списък със спонсорите които са се включили и възможност и ние извън "оргкомитета" да пробваме да осигурим по някой.

            или кажете , че не може.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              ...за официалните членове на Форума...

              ...ъъъ...т.е.?
              К'во ще рече "официален член на форума"?
              А има ли "неофициални"?
              Може би "официално" облечени?
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Колеги, само за да Ви подгрея ще кажа, че ще има жива музика, безплатни енергийни напитки и може би бира за официалните членове на Форума, тест драйв на високопроходими автомобили от световно известна марка, дърпане на джип с въже отборно за награди( например кашон уиски) и още куп закачки. Ще се продават стари броеве от списанието, ще дойде Стъпката от Бургас( Биг Фут Тойота) и ще има куп забавления.
                Ойй... оййй Ти направо ни "прегря"! За***!

                Нека бъда официален член.... . Не шегувам се, разбира се. Ако си има правила, така да е. Но и на мен ми е интересно?

                Живи и здрави, но наистина ще е МЕГА!

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  Хотелите в Белоградчик са кът. Има няколко малки и един по-голям и луксозен, но е в ремонт. Така че, спането ще е проблем и то сериозен.
                  Палатка едносезонна (в смисъл издържа със сигурност едно лято ) за 5 човека = 44 лв + спален чувал 10 лв, не ти трябва хотел. Аз лично ще съм с палатка. Като вкарам 2-3 ракийки и бира хич няма да ми е студено. Пъка ако много вали седлаките в джипката става за спане. Все пак няма да живеем там 1 месец.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                    Хотелите в Белоградчик са кът. Има няколко малки и един по-голям и луксозен, но е в ремонт. Така че, спането ще е проблем и то сериозен.
                    Четиризвездният хотел се открива официално другата седмица, така че ще е на разположение за желаещите. Ще има поне 250 места в хотели. Частните квартири също ще бъдат организирани. Ще публикуваме адреса и телефоните на бюрото за резервации.
                    Но най-доброто е да направим лагер на палатки - ще бъде много по-интересно.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Какво ще кажете да се направят Бадж-ове с имената...за да се разпознаваме....
                      MG RACING

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Или пък тениски - отпред с ника от форума, а отзад с надпис www.offroad-bulgaria.com

                        Ето сайтове, където всеки може да си направи тениска по свой тертип:
                        http://www.teniski.bg/ , http://www.teniski.eu/ , http://www.portokal.net/

                        Или пък да стиковаме нещата и на всички да са еднакви?
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Идеята за тениски е добра, стига да има време да се организира. Още по-добре ще е ако тениските носят информация от конкретното събитие, тоест Първи Национален Събор на OffRoad Bulgaria 2008 (или нещо подобно). Вярно, ще трябва да се организира централно изработката, но за сметка на това ще ни остане един хубав спомен от събитието.

                          Да не говорим, че има разлика дали си правиш 1-2 тениски или 2-3000...

                          Аз лично съм склонен да платя за качествено направена тениска, която показва не само кой съм, но и че съм бил част от това (бъдещо за сега) събитие.

                          Баджове всеки може да си направи сам и да си ги носи на тениската.
                          A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            РАботата с тениските ще се улесни много , ако се изготви един файл с изображението на форума и текста - така всички тениски ще може да си ги поръчаме индивидуално и да не са различни.
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Нещо от сорта може да бъде.

                              Отпред:




                              И отзад:



                              Това е просто набързо скалъпено, колкото да покаже основната идея.
                              Иначе може и конкурс да се спретне, после гласуване за най-добър проект и т.н.
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Здравейте,
                                Това с блузките е супер и аз ше си направя. Тези на портокал са много качествени, щампата е добра и издърза на доста пранета.
                                За събора ще се включа, мисля че ще стане яко. А ако намеря някой от Ловеч или от Русе да караме заедно ще бъде яко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X