Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Колеги, някак съм изтървал тази темичка. Идеята е много правилна. Имам 1-2 конструктивни забележки само:
    1. Ако дойдат 2 000 члена на форума и приемем че всеки ще дойде с "возило" 5х2 метра = 20 000 кв.метра паркинг, добавяме и пътищата за маневриране, мястото за палатки, сцени и терени за мероприятия...
    2. Бил съм на Узана. Красиво тихо и спокойно. Смятате ли, че след това мероприятие не само организаторите, а всички ние ще успеем даму върнем предишното състояние - да - няма да е мръсно, но ще е утъпкана и пречупена всяка тревичка.

    Поради тази причина смятам че мястото не е най-подходящо. Не мога да предложа конкретно. Но запуснати и неподдържани от никого терени има по цяла България (за съжаление може би). Не смятам също, че някой ще се сърди че му е по-далече с 100-200 км. Важното е да се съберем и да има положителна емоция. Също така септември месец доколкото си спомням от риболовите по язовирите, не е много подходящо за деца през нощта - хладничко е.

    Ако трябва да предложа все пак място (за да не изглеждам някой критикуващ тъпанар) може би по-подходящо за целта е Врачанския балкан - връх Вола - който е ходил на похода Колзодуй - Околчица знае колко места има по пътя и Милин камък и др.

    Където и да е ще дойдем цялото семейството.

    Успех на организаторите.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Колеги, някак съм изтървал тази темичка. Идеята е много правилна. Имам 1-2 конструктивни забележки само:
      1. Ако дойдат 2 000 члена на форума и приемем че всеки ще дойде с "возило" 5х2 метра = 20 000 кв.метра паркинг, добавяме и пътищата за маневриране, мястото за палатки, сцени и терени за мероприятия...
      2. Бил съм на Узана. Красиво тихо и спокойно. Смятате ли, че след това мероприятие не само организаторите, а всички ние ще успеем даму върнем предишното състояние - да - няма да е мръсно, но ще е утъпкана и пречупена всяка тревичка.
      Поради тази причина смятам че мястото не е най-подходящо. Не мога да предложа конкретно. Но запуснати и неподдържани от никого терени има по цяла България (за съжаление може би). Не смятам също, че някой ще се сърди че му е по-далече с 100-200 км. Важното е да се съберем и да има положителна емоция. Също така септември месец доколкото си спомням от риболовите по язовирите, не е много подходящо за деца през нощта - хладничко е.
      Ако трябва да предложа все пак място (за да не изглеждам някой критикуващ тъпанар) може би по-подходящо за целта е Врачанския балкан - връх Вола - който е ходил на похода Колзодуй - Околчица знае колко места има по пътя и Милин камък и др.
      Където и да е ще дойдем цялото семейството.
      Успех на организаторите.
      Отговорите се крият тук:

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Уважаеми колеги, до следващата година септември месец има достатъчно време. Когато му дойде времето ще се събере комисията по организирането и достатъчно рано ще бъде оповестено всичко необходимо. Датите са отдавна определени и не разбирам защо не гледате календара... (бутончето по-горе...) Първата събота и неделя на месец септември... ВСЯКА ГОДИНА!
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Напълно подкрепям Жоро. Нека това да е мястото и то ще бъде сменено само ако някой обоснове непреодолима причина да не е!

      Колкото до комбинирането със състезание съм категорично против. има достатъчно много мероприятия които са подходящи но не и състезание.
      Както се вижда, инициаторите са го дискутирали вече този въпрос и са приели нещо, което е утвърдено и от администратора (ръководител и на организационния комитет).
      А, иначе, ще ми бъде приятно да се видим "на живо" с активните участници тук.
      До началото на септември, колега.
      Поздрави.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Само за напомняне. Шести Септември наближава.

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          В темата за официални съобщения вече е публикувано мястото, очаквайте подробности и междувременно се включвайте с идеи и предложения за да направим събора както трябва!
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            За водещи естествено, че трябва да сме аз и госпожа Вера Лагадова.

            Аз-изобразяващ младата необуздана,дива страст на офроуда.

            Вера Лагадова-смирената,олегнала и красива и спокойна по свое му , но строга част на офроуда.

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Това Белоградчик за Варна, Бургас и околности си е доста яка разходка......

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                Това Белоградчик за Варна, Бургас и околности си е доста яка разходка......
                Така е, не случайно много държахме да бъдем в центъра на страната... Но не става. Освен това ни трябва много инфраструктура, въобще не е лесно да се намери подходящо място... А от друга страна този край там е уникално красив и точно поради отдалечеността му е непознат за повечето хора... Повярвайте ми всеки който не е идвал там ще бъде наистина впечатлен от това което го очаква...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Здравейте, г-н Петров имам следната идея:Защо не нправите някакъв своеобразен 'куверт" или билет? Хем нещата ще бъдат по-централизирани-като се поставят ясни условия няма да има капризи и разводняване,хем ще се наберат средства за цялата организация. Например вход за събитието, включващ една безплатна бира или напитка,плакат или нещо подобно. Идеята ми е такава, че както се каза винаги ще има недоволни и така нещата ще са ясни.Пък и ще остане нещо за Вас. не мисля, че ще е проблем за някой да си плати 10-20 лева.Вклюите ли напитка , лично според мен ще избегнете хауса и скупчването на някакъв поток от хора на едно място. нека в билета има програма , която да известява какво включва мероприятието.

                  Отделно мисля, че ще е добре да се разделят хората на групи-мотористи,джипари и други. В крайна сметка те и тук в форума са разделени,всеки си гони неговата си среда, а и разделят ли се така няма да припламнат искри кой е по-голям , особено след някоя друга чашка.
                  Получих това писмо и понеже мисля че въпросите касаят всички го публикувам тук с моят коментар.

                  Ясно е че трябват пари, не малко но въвеждането на "куверт" ще е сложно и трудоемко за контрол. Освен това то мисля че не подхожда на мероприятието както сме го замислили. Засега най-работоспособната идея е че ще открием сметка която ще публикуваме тук за дарения и също така на място ще има няколко кутии. Тъй че всеки ще дари за мероприятието колкото прецени за уместно. Евентуалният остатък от парите след края на мероприятието ще иде под контрола на организационният комитет за подпомагане на сираците от домовете в Белоградчик и Видин.

                  Колкото до разделянето на групи то доколкото зависи от мен никога няма да стане. Аз винаги съм работел, писал и говорел за обединение... и ще продължавам да го правя.. Да не говорим че много от приятелите ми и да искам не мога да ги раделя защото се включват във всички групи...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Получих това писмо и понеже мисля че въпросите касаят всички го публикувам тук с моят коментар.

                    Ясно е че трябват пари, не малко но въвеждането на "куверт" ще е сложно и трудоемко за контрол. Освен това то мисля че не подхожда на мероприятието както сме го замислили. Засега най-работоспособната идея е че ще открием сметка която ще публикуваме тук за дарения и също така на място ще има няколко кутии. Тъй че всеки ще дари за мероприятието колкото прецени за уместно. Евентуалният остатък от парите след края на мероприятието ще иде под контрола на организационният комитет за подпомагане на сираците от домовете в Белоградчик и Видин.

                    Колкото до разделянето на групи то доколкото зависи от мен никога няма да стане. Аз винаги съм работел, писал и говорел за обединение... и ще продължавам да го правя.. Да не говорим че много от приятелите ми и да искам не мога да ги раделя защото се включват във всички групи...
                    Аз Ви пожелявам да дойдат 3000 човека , както го планирате и тогава пак ще си говорим. Смятам , че колкото по-групирано стоят нещата, толкова по-малко проблеми ще има. Аз си го представям нещо като световното по мотокрос -всичко ти подредено -ти пракираш тук, ти там,пипната работа. Колкото до вход-моето лично мнение е че трябва да си има такъв -в малките градове това ще е огромно събитие и само ще си навлечен проблеми с местните дечурлига,използващи повода да се напият особено тия във възрастта 10-14 г.
                    Последно редактирано от zbytsam; 27-07-08, 20:14.

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                      Аз Ви пожелявам да дойдат 3000 човека , както го планирате и тогава пак ще си говорим. Смятам , че колкото по-групирано стоят нещата, толкова по-малко проблеми ще има. Аз си го представям нещо като световното по мотокрос -всичко ти подредено -ти пракираш тук, ти там,пипната работа. Колкото до вход-моето лично мнение е че трябва да си има такъв -в малките градове това ще е огромно събитие и само ще си навлечен проблеми с местните дечурлига,използващи повода да се напият особено тия във възрастта 10-14 г.
                      Е то и ние ще се напиеме с тях
                      [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Нека Венци пусне една бележка...за да може всеки които влиза във форума да я види...защото малко хора влизат във този форум.
                        MG RACING

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Колеги , участвувал съм в организацията на мотосъбори и през последните години съм пропускал много малко от тях. Забавно е.

                          Мисля , че тук спокойно могат да се взаимстват някои идеи от там:

                          1. За набиране на средства
                          - много от фирмите предлагащи храни ,напитки, части и аксесоари си плащат на драго сърце 500 -1000 лв. за да се допусне отварянето на сергия на събора. А и за нас си е полезно.


                          -дайте някъде списък със спонсорите които са се включили и възможност и ние извън "оргкомитета" да пробваме да осигурим по някой.

                          -НЕ ГО ПРАВЕТЕ БЕЗ ВХОДНА ТАКСА! Среден мотосъбор събира 2000 билетчета. А миналата година във В.Търново бяха над 10 000. И нека остатъка от непохарчени средства отидат за сирачетата.

                          2. За програмата :
                          -Обикновенно се започва от петък вечерта и е добре щото в неделя сутрин си събираш палатката и се прибираш почиваш и т.н. та за понеделник да си готов за трудови подвизи.

                          -Може и да не е удачно за тук ноооо... прави се шествие през най-близкия град - и е шоу и събира повече зяпачи /плащащи входна такса/.

                          -Винаги има дърпане на въже - поклубно - традиция. В случая може с джипове и/или мотори/четриколки в кал?.

                          - стриптииза ако го има винаги е след 0.00ч. /и мъжете сме хора/

                          - ако остане свободно време - най-космат задник, канадска борба, надпиване с бира-през сламка 1 минута, надяждане с кебапчета /за време че..../ , ядене на торти по двойки без ръце, и кво ли още не.


                          Просто подхвърлям идеи пък вие си избирайте.....

                          Мога още доста.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                            Колеги , участвувал съм в организацията на мотосъбори и през последните години съм пропускал много малко от тях. Забавно е.

                            Мисля , че тук спокойно могат да се взаимстват някои идеи от там:

                            1. За набиране на средства
                            - много от фирмите предлагащи храни ,напитки, части и аксесоари си плащат на драго сърце 500 -1000 лв. за да се допусне отварянето на сергия на събора. А и за нас си е полезно.


                            -дайте някъде списък със спонсорите които са се включили и възможност и ние извън "оргкомитета" да пробваме да осигурим по някой.

                            -НЕ ГО ПРАВЕТЕ БЕЗ ВХОДНА ТАКСА! Среден мотосъбор събира 2000 билетчета. А миналата година във В.Търново бяха над 10 000. И нека остатъка от непохарчени средства отидат за сирачетата.

                            2. За програмата :
                            -Обикновенно се започва от петък вечерта и е добре щото в неделя сутрин си събираш палатката и се прибираш почиваш и т.н. та за понеделник да си готов за трудови подвизи.

                            -Може и да не е удачно за тук ноооо... прави се шествие през най-близкия град - и е шоу и събира повече зяпачи /плащащи входна такса/.

                            -Винаги има дърпане на въже - поклубно - традиция. В случая може с джипове и/или мотори/четриколки в кал?.

                            - стриптииза ако го има винаги е след 0.00ч. /и мъжете сме хора/

                            - ако остане свободно време - най-космат задник, канадска борба, надпиване с бира-през сламка 1 минута, надяждане с кебапчета /за време че..../ , ядене на торти по двойки без ръце, и кво ли още не.


                            Просто подхвърлям идеи пък вие си избирайте.....

                            Мога още доста.
                            ААА. Добре! Виждам, че те бива по идеите! Евала.

                            За входна такса - Ок.

                            Нека има щанд, с материали на Общността OFFRoad-Bulgaria.com . Предполагам, че има доста желаещи да си закупят нещо като спомен, от (предстоящото) Градниозно Събите. Лепенка с Логото, тениска,ключодържатели... .... незнам още какво друго има.

                            Като прочетох, за шествието .... ... само си го представих и си усмихнах. Много съм - ЗА. Да се измисли някакъв обходен маршрут и да се мине. Един голям трансарант отпред и отзан на колоната.

                            За избора на самия таз годишен Събор - Страхотно! гр. Белоградчик,(както каза Венци)
                            ...поради отдалечеността му е непознат за повечето хора...
                            , НО наистина е ПРЕКРАСНО място. Stonehange пасти(от гадните петифурки) да яде!

                            Венци - Супер Избор за място на Събора!

                            Успех с организацията и ако мога с нещо ще съдействам! Успех!

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Поздравления за избора на място!
                              ...не че съм пристра'стен, де.

                              Защо не си спретнем тениски със сайта и никовете от форума?
                              Да речем от teniski.bg, portokal.net и др. подобни?
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Колеги, само за да Ви подгрея ще кажа, че ще има жива музика, безплатни енергийни напитки и може би бира за официалните членове на Форума, тест драйв на високопроходими автомобили от световно известна марка, дърпане на джип с въже отборно за награди( например кашон уиски) и още куп закачки. Ще се продават стари броеве от списанието, ще дойде Стъпката от Бургас( Биг Фут Тойота) и ще има куп забавления.
                                Последно редактирано от zzlatev; 30-07-08, 18:35.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X