Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Местноста Узана е част от община Габрово и е със статут на парк.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #47
      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Ако има затруднения на Узана ще помогна с каквото мога за Бунтовна.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #48
        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Ако има затруднения на Узана ще помогна с каквото мога за Бунтовна.
        +1 Аз също мога да съдействам Да допълня че леглата съм към 80, има и голяма столова. А място по поляните ще се намери винаги, защото там са се провеждали и доста по големи събирания.
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #49
          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Все пак на Узана местата за спане са повече. Най-малкото има три хотела и поне две или три хижи.
          Карал съм около Узана три пъти и досега не сме имали проблеми. Но все пак наистина Вера трябва да каже. Тя познава района най-добре
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #50
            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            на узана има предостатъчно легла и места за палатки..там всяка година има и кръг от ендуро шампионата ..така че предполагам няма да е проблем

            -определяйте датата..
            или вече я определихте

            Коментар


            • #51
              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Твърдо стоя зад Узана
              Бил съм на всяка полянка в Централна България и твърдя, че няма по-добро място наоколо за такова мероприятие.
              На "Бунтовна" местата за спане са малко, а и обстановката нещо... Не можем да накараме повечето да спят на палатки!
              Мисля, че Верчето ще задейства в габровската община нещата. Ако трябва ще оградим с ленти откритите тревни площи, защото не можем да гарантираме за поведението на всеки съфорумец, а покрай тях сигурно ще дойдат и други, които ще искат да покажат колко са добри карачи по поляните.

              Трябва да задължително да си осигурим и собствена ОХРАНА на района

              Иначе всеки петък и събота всички хотели и хижи наоколо са пълни и 50% от туристите са с джипове, мотори или ATV. Не виждам какво ще се притеснява местната управа от такова мероприятие.

              След асфалтовите отсечки на юг, територията вече не е в парк Българка, а там е истинският Off road
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #52
                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Жоро никой не е променил нищо. Ще помоля Вера да провери, и аз съм твърдо за Узана и моля всички да не забравят че се очакват над 1000 гости много от които държат на хотел защото са със семейства и деца...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #53
                  До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Първия и засега актуален избор е Узана, другия вариант е само ако там има провал. Някой говорил ли е с Вера вече?
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #54
                    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Аз също съм за Узана твърдо просто ако има спънки съм готов да помагам за друго място дето се казва резервна гума съм.Хайде влезнах в блясъци
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #55
                      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Здравейте,поздравления за начинанието
                      Имам едно предложение към всички, а имено събора да се проведе в района на Карлово.Има леглова база,има планини,гори.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                        Здравейте,поздравления за начинанието
                        Имам едно предложение към всички, а имено събора да се проведе в района на Карлово.Има леглова база,има планини,гори.
                        Къде по-точно може да се проведе такъв събор? Можеш ли да дадеш малко повече информация за конкретния район, който имаш в предвид ?
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #57
                          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          [QUOTE=Даниел Туйков;201834]Къде по-точно може да се проведе такъв събор? Можеш ли да дадеш малко повече информация за конкретния район, който имаш в предвид ?[/
                          Леглова база има в Баня ,а иначе може да се качим на хижа Свежен,мисля че има доста места стига да има интерес.Заповядай в неделя се събираме на моста на Баня (02,09,2007) 11.00часа,ще оглеждаме места и ще покараме.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                            Това коя година ще го бъде
                            +1
                            Вече повече от половин месец има затишие по въпроса или някъде другаде сте преместили темата?
                            Аз лично не съм ходил в Узана и това ще бъде чудесен повод да я посетя. Като се загледах в картата на България наистина е място, което е долу-горе в центъра.
                            Също харесва ми формата на рокерските събори, като забавни игри и оползотворяване на времето.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                              Това коя година ще го бъде
                              Вече повече от половин месец има затишие по въпроса или някъде другаде сте преместили темата?.....
                              2008 г. Официалната иформация ще бъде изнесена тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • #60
                                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Да знам, но там http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256 няма нищо още...
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X