Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Да знам, но там http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256 няма нищо още...

    Не е копиран правилно този адрес:

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #62
      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Да знам, но там http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256 няма нищо още...
      Защото, все още темата се обсъжда и се събират мнения и коментари от съфорумците !
      Конкретни данни ще има след общи решения и идеи приети от хората организиращи мероприятието и съгласувани естествено с нас - хората от форума
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #63
        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        За да продължим с организацията предлагам и дати. Моля всички които имат нещо за и против да си кажат мнението. Идеята е тези дати да се съобразят и с останалите календари.

        Моето предложение е да правим събора всяка година в първата събота и неделя от септември. Моля за менения.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #64
          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          По принцип е добре,само да не се падне да се отработва нещо ,защото там има празници в началото на септември.
          B+

          Коментар


          • #65
            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Добре тогава да дефинираме така: Първата свободна събота и неделя през септември.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #66
              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Едва ли ще се отработва нещо точно първата събора и неделя (освен ако евнтуално не са 1-ви и 2-ри). По скоро около 6-ти септември ще има по-дълъг уикенд т.е. събора може да е и тридневен.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • #67
                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Не по-нататък не бива да се местим защото на тези дати пък традиционно е Габрово трофи...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #68
                  До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Аз съм "ЗА"
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #69
                    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Преди малко говорих и с Вера Лагадова която също е одобри датата!
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #70
                      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Аз също съм за, а вече има и мераклии за спонсори.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #71
                        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        Аз съм "ЗА"
                        +1
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #72
                          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Силата е вътре в нас, само трябва да се научим да я използваме !
                          Пак си гледал "Междузвездни войни" тайно !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #73
                            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Нещо дискусията замря. Последно като информация имаме определени място и дата,

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Добре тогава да дефинираме така: Първата свободна събота и неделя през септември.
                            с която (май???) всички се съгласиха, но в темата с официалната информация нищо не е изнесено. Ако приемем, че имаме определена дата може би трябва да пристъпим към обсъждане на програмата. Наистина време дотогава има, но от скромния ми опит в организацията на подобни събития -два пъти съм бил замесен в организацията на БМВ събори - мога да твърдя, че колкото по-рано, толкова по-добре.
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                              Нещо дискусията замря. Последно като информация имаме определени място и дата,



                              с която (май???) всички се съгласиха, но в темата с официалната информация нищо не е изнесено. Ако приемем, че имаме определена дата може би трябва да пристъпим към обсъждане на програмата. Наистина време дотогава има, но от скромния ми опит в организацията на подобни събития -два пъти съм бил замесен в организацията на БМВ събори - мога да твърдя, че колкото по-рано, толкова по-добре.
                              +1
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • #75
                                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Аз съм на мнение че сбирката трябва да се проведе до края на годината,тоест по скоро,понеже колкото по на често са такива събори ще има по голямо развитие на спорта като цяло и грешките след всяка среща ще бъдат поучителни за организаторите и участниците.Всяка седмица участници от форума се събират на различни места в БГ,а какво пречи тези срещи да бъдат организирани съвместно.Забелязох че организираните срещи от участниците тука намаляха по времето на летния сезон и се активизираха на есен.Мисля че дори националните сбирки трябва да се правят дори на всеки 2 месеца,за да могат всички желаещи да имат шанса да присъстват на подобно мероприятие.Повечето хора тук са със сериозен бизнес и не винаги ще има се удаде да присъстват.Относно локацията:
                                Би трябвало сбирката да се направи в близост до град за да се предложи преспиване за всеки вкус,ако се прави по често ще бъде на различни места,като в София,Варна,Стара Загора,Пловдив и т.н.
                                В сбирката задължително трябва да има траял,за подръжка на спортния дух,маршрут за обхождане и състезания от рода на наи-тунингован автомобил,наи-красив и т.н.
                                Но като цяло мисля че не трябва да се отлага подобно мероприятие...
                                TЛК 80-4.2ТД
                                ТЛК 73-2.4ТД
                                ...................

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X