Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Всичко добро ама що искате да утрепате най-купонджийската тема бе. Какъв ви е зора да я заключвате?-още повече че се очертава като тема с продължение.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Верно така беше! Офф с Мерцедес S класа не се вижда всеки ден, ама който бърза да си ходи винаги изтърва най-интересното!
      Представям си цветно как Пепи слиза тежко-тежко на някоя автомивка от изкаляната s-класа и иска да му я измият щото ръзииш ли се връща от офф. ААААА направо зАгинах......
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Ама аз като разправях на Кольо, че сме професионалисти-практици не ми вярваше..!!!!

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Представям си цветно как Пепи слиза тежко-тежко на някоя автомивка от изкаляната s-класа и иска да му я измият щото ръзииш ли се връща от офф. ААААА направо зАгинах......
          По-интересно се случи: точно след люлинския тунел ме спряха куки.Взе ми документите,па гледа колата,гледа ме мене,пак разгледа целата кола,върти глава,па ми вика - какво-о....си...правил?! Казвм - на едно офроуд събиране бях.Пак ме погледа малко и казва - ААААА! Ма ти само си гледал бе..!
          Ама така е Ванка - който не ти чете постовете...Добре казваше ти в една друга тема,че с s-класа не се ходи на Off...
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            .....Добре казваше ти в една друга тема,че с s-класа не се ходи на Off...
            Що бе, Пепи? Слагаш едни кални гуми или една Г-класа в багажника и готово.
            ПП А ме оплюхте, че само аз съм закъсал. А нямам шпер и бях 'ноо мокър.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              По-интересно се случи: точно след люлинския тунел ме спряха куки.Взе ми документите,па гледа колата,гледа ме мене,пак разгледа целата кола,върти глава,па ми вика - какво-о....си...правил?! Казвм - на едно офроуд събиране бях.Пак ме погледа малко и казва - ААААА! Ма ти само си гледал бе..!
              Ама така е Ванка - който не ти чете постовете...Добре казваше ти в една друга тема,че с s-класа не се ходи на Off...
              Е те това си е било направо за камера Те и мен ме заковаха на Църна маца обаче повече ми се радваха и разглеждаха Скакауеца. Документ-това звучи гордо, а аз съм ги събрал всичките.

              пп Абе Пепи колко тежи това твоето чудо по талон, щото само на задно неможах да го дръпна
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Съгласна съм с Марти, пак ще трябва да се съберем ... Не за друго, ама не успях да опитам кюфтетата на бат Пепо...

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  И аз благодаря на всички за прекрасното изживяване.
                  А на младежа с мерак за агне по хайдушки ще кажа: ако искате да не хапнете нищо - увийте го с кожата.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • Точно това мисля да направя...Само се двоумя дали да е дълга G-ега или TLC 100..?

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Е те това си е било направо за камера Те и мен ме заковаха на Църна маца обаче повече ми се радваха и разглеждаха Скакауеца. Документ-това звучи гордо, а аз съм ги събрал всичките.

                    пп Абе Пепи колко тежи това твоето чудо по талон, щото само на задно неможах да го дръпна
                    Два тона е,ама за да го дръпнеш само на задно...май трябваше Стария или Марто да му седнат..?

                    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                    Съгласна съм с Марти, пак ще трябва да се съберем ... Не за друго, ама не успях да опитам кюфтетата на бат Пепо...
                    Е-е-е..! Хубава работа..!Ще трябва да измисля начин преди следващото събиране да опитате... поне три вида...
                    Последно редактирано от maxxx; 03-05-11, 09:38.
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Урааааааааа!!!!!! Аз си мисля какво ще стане ако вземем да хвърлим едно цяло прасенце у фурната..?!!!
                      ...и понеже виждам че се ражда нова идея, ще кажа само, че за купуването на прасенце може да разчитате на мен...
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        А искате ли да го изпечем така? За прасе мисля,че този начин е по-вкусен..?





                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:76.2 КБ
ID:5274252
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          ... поне три вида...
                          Незнам колко вида са, но тези от Вакарел (първите в голямата тенджера), ммммм, в устата са ми (направо и сега им усещам вкуса), много вкусни.

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          ... Не за друго, ама не успях да опитам кюфтетата на бат Пепо...
                          Цвети, голям пропуск.


                          Моля някой от модераторите да изтрие първото от двете мой последователни мнения, и текста в червено.
                          Последно редактирано от Paladin; 03-05-11, 10:07. Причина: Молбата ми.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                            ...и понеже виждам че се ражда нова идея, ще кажа само, че за купуването на прасенце може да разчитате на мен...
                            ...даже съм сигурен че ще е и готово за приготвяне, пак от теб де Имам и една остра забележка към теб- другият път носи поне наполовина мръвки от това което беше донесъл сега Това в рамките на шегата де, а сериозното е че синчето е железно.

                            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                            А искате ли да го изпечем така? За прасе мисля,че този начин е по-вкусен..?

                            Ако не знаеш вица за радио Ереван и въпросът за булката, то вързано в нашият случай звучи така: И по този и по другият начин, прасето така или иначе ще бъде изядено. Приготвено по твоята идея е по-емоционално щото през цялото време го гледаш и му се каниш. Приготвено в пещ ти оставя повече време за други глупости Каквото решим това и ще е.





                            [ATTACH=CONFIG]326797[/ATTACH]
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                              А искате ли да го изпечем така? За прасе мисля,че този начин е по-вкусен..?





                              [ATTACH=CONFIG]326797[/ATTACH]
                              И аз смятам, че това е идеалният начин за приготвянето на прасенце. Емоционалният момент този път ще го оставим за хънтара...
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                До Paladin

                                Благодаря ти много за хубавите думи,приятелю! А за трите вида - исках да кажа,че поне три различни вида кайма ще омеся...
                                ПП Съжалявам,наистина,че не успяхме да се запознаем,но това е лесно поправима грешка
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X