Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
    Адаш!
    Да ти го фукна у глината!нема да мажа дупката с глина!
    Днеска направих водоема,пичове!Щастлив съм!До десетина дни,като поникне ечемика вътре,ще го напълня-Е те тогаз ше имаме рибоци наесен кат малки прасенца.Има още два-три деня довършителни работи,ама стана!
    Мятайте пещта,идвам еееееееееееей!
    Газовия пищов с ракетника и ше видите за кво иде реч.Требе си и и един мегафон,да не се провикваме като Боримечката!
    Ше ядеме есенес шаранчета
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      ПП
      За колегата със сръбския рок...
      Ако става въпрос за нещо такова.....ше го изтърпим...
      http://vbox7.com/play:5a9f3272

      Това е мойта съкровена,истинска,любима песен...Заслушайте се в текста,и дайте да измислим подобна,Българска!

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
        ПП
        За колегата със сръбския рок...
        Ако става въпрос за нещо такова.....ше го изтърпим...
        http://vbox7.com/play:5a9f3272

        Това е мойта съкровена,истинска,любима песен...Заслушайте се в текста,и дайте да измислим подобна,Българска!
        "Сръбския рок" го дадох за пример като "най-низшата" форма на музика която мога да издържа без да се изнеса.
        Като например тези:
        Бело Дугме
        http://www.youtube.com/watch?v=Ce6cTxhYiHw
        http://www.youtube.com/watch?v=D-mvY...eature=related
        http://www.youtube.com/watch?
        Или Мерлин
        http://www.youtube.com/watch?v=pnVVE...10552DCDAF5035
        http://www.youtube.com/watch?v=SkqOqKkOLc0

        Това което вие (надявам се скоро да се запознаем, и "вие" да стане "ти") сте "пуснали" според мен си е класическо "сръбско" (въпреки някоя и друга китара в началото) и аз не мога да я изслушам цялата.
        Искам да кажа че за мен (а, предполагам не само за мен) музиката е важна част от едно събитие, затова трябва да има яснота по въпроса.

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Айде всички които не издържат без музика - с МР3-ки, уолкмени и т.н. и на слушалки, с умерено ниво на усилване - така, че да чуват какво им говорят! Така ем вълка сит, ем агнето цяло (само в началото )!

          Поздрави

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Е, не стана ли ясно, че няма да е селски събор, а "Хайдушка" сбирка и за "Волумето" на фона ще се ползват само зърнени храни в неограничени количества ?!

            P.S. Е, ако Стария докара ония неговите зайци, дето прилчат на прасета, да друснат некой кючек, ще се примиря със секва музика



            P.P.S. Наздраве Тони !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Дайте по-конкретно да говорим за събота и неделя! От какво има нужда и кой какво ще носи..?!! Хънтър олаби се нещо дисциплината! Дай да стегнем редиците...

              Поздрави

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Чакай довечера да подгреят.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Имам делово предложение-ако Стария ще води някой от неговите зайци на сбирката, вместо гюбеци да друсне един нестинарски в пеща, естествено след надлежното и подгряване.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Стария каза, че има достатъчно инструмент. Ако напише какво точно и по колко има, ще преценим какво още трябва да се вземе. А иначе всеки си носи нещо за хапване и пийване според вкуса и нуждите

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Имам делово предложение-ако Стария ще води някой от неговите зайци на сбирката, вместо гюбеци да друсне един нестинарски в пеща, естествено след надлежното и подгряване.
                      Абе да ти кажа честно и аз им хвърлих око, но човека си ги гледа и им се радва като на собствени деца! Беше ми на езика да го питам колко лева е килото...

                      Поздрави

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Ауу, каква тема се е развила, а аз живуркам постейки, но ще им доиде края на постите.... Та, ако приемате сериозен, настолен играч, съм готов да се включа с целия си ресурс.
                        Поздравления за идеята и организацията.
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Абе да ти кажа честно и аз им хвърлих око, но човека си ги гледа и им се радва като на собствени деца! Беше ми на езика да го питам колко лева е килото...

                          Поздрави
                          Ей калпазаниаз извършвам специална генетикавие искате да ги ядетеима време наесен ше пораснат и пак ше направиме една сбирка със заешко

                          Ако нещо липсва ше го вземеме от магазина пирони примерноДругото го имам всичко инструмент и материалиПоздрави
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Ей калпазаниаз извършвам специална генетикавие искате да ги ядетеима време наесен ше пораснат и пак ше направиме една сбирка със заешко

                            Ако нещо липсва ше го вземеме от магазина пирони примерноДругото го имам всичко инструмент и материалиПоздрави
                            Дааааа генетика и то каква. Ти произвеждаш мутанти бе! Те ще вземат наесен да стигнат малко теле.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Ама те сега малки ли са? Абе Тони, те сигурно имат по десетина кила минимум..?!!! До есента колко ще станат..?!! 20 кг..?!! 30 кг..?!! Е*ах ги у зайците!!! Това нещо коли ли се или се стреля с бренеке за по-сигурно..?!!

                              П.П. Ако вали събота и неделя, какво правим..?!

                              Поздрави

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Копаме глина Ако искаш може да снимаш, после ще го вкараме в някоя сага за каторжници Страх ли те е от дъжд?
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X