Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Само ако и Мария с Мастиката !
    Иначе надявам се знаеш що е ПГР (Пловдивска Гроздова Ракия) - леекинко в дъбови.......
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Питиета вземи Вихрене-ще ги дегустираме.По твое усмотрение количеството,но ако питаш мене-колкото за една немска група...
      Но с мезетата как стои въпроса?
      Ако чакаме само на едно агънце...нема да стане.
      Нека основните участници да кажат кой какво ще носи,да може да си подредим едно примерно меню за празника.

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        ами аз пиене без мезета не нося а ПГР -то си остана в историята ,развалиха името на марката ще видим начи кво ще заредим
        куче или вълк?
        в клетка ,или свободен?
        въпрос на личен избор.
        Вихрен Илиев
        0888249888
        blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
        Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
          0888249888 Старий ,аз ще звъня на тебе ако не можем да намерим явката..че не се знае по кое време ще се прибера в пловдив,и ще тръгна за вакарел..че май идеята ми да дойда в петък до софия ще пропадне...
          само да задам въпрос -за пиенье кво да нося -на Мещера сълзата е ясна,ама да питам почитатели на мастиката има ли
          нали имам дребно участие в един винпром ,та затова питам
          казвайте предпочитанията момчета и момичета
          Кой кога можеУтре сабале почвам Божията животинкаНаварче звънкай кога искаш аз съм в района
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Хайде малко по-стройна организация !
            Аз - първо да кажа , че ще дойда, второ - ще нося зелена салата един леген (нарязана), яйчна салата-малък леген ( супер за ракийка), малко - 1-2 кила от "оная" сланинка, няколко празни алуминиеви подноса ( елипса около 25 на 45 см) се ще влязат в употреба.
            Толкоз мога.
            Ще взема и жената (не яде много-много месо и не пие, така че споко), но ако нещо не е у ред с времето, ще си бием камшика към то Софето.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Аз докато почивах между двете агнета по празниците, реших да се проветря малко и отидох за риба на едно ново платено водоемче до Велинград и хванах един шаран към 2 кила. Чудя се дали да го вземам, че не се сещам какво можем да го правим в полеви условия пък е и малък (за кого по-напред)..?!! За останалото - мисля нещо расло на кокал и подходящо за термична обработка на място и малко зарзават за салата...

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Понеже мисля да се прибирам по някое време,бира и подходящо мезе на кокал.
                878511557

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Агнето е оправено и виси хамбара да се цеди дреболиите киснат във вода и чревцата и шкембето съм ги оправил така че утре само чакаме майстор пълнача.
                  Цвета нещо се не обажда и почвам да се притеснявам.Агнето е около 16 кила чисто хранено като за своя душа тлъсто яко евалла на сайбията гледал си е стокатаАз отивам да събирам дървочаци за утре и да разпалим огиня
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Помислете и за нас, не успелите да се включат в това съдбовно мероприятие.
                    Направете снимки и клипове. В понеделник мятам една кърпа на клавиатурата и .................
                    Хайде със здраве и наздраве!
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Агнето е оправено и виси хамбара да се цеди дреболиите киснат във вода и чревцата и шкембето съм ги оправил така че утре само чакаме майстор пълнача.
                      Цвета нещо се не обажда и почвам да се притеснявам.Агнето е около 16 кила чисто хранено като за своя душа тлъсто яко евалла на сайбията гледал си е стокатаАз отивам да събирам дървочаци за утре и да разпалим огиня
                      Браво, Тони! За майстора-пълнач и аз не разбрах кой ще е...Адаша ти нали разправяше, че той бил майстор. Довечера ще е ясно, тук ще се доуточним. Ние ще дойдем към 10,30-11ч. Ще носим салатки, пиене и малко мръвки за валандера.
                      Ще трябва по-голяма и дълбока съдинка за приготвяне на плънката.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Я кажете за тия, дека с пот на челото утре ще работим, до колко часа ще продължи "мероприятието".
                        Па, ако мое да се класираме..........
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Я кажете за тия, дека с пот на челото утре ще работим, до колко часа ще продължи "мероприятието".
                          Па, ако мое да се класираме..........
                          До неделя по никое време
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Браво, Тони! За майстора-пълнач и аз не разбрах кой ще е...Адаша ти нали разправяше, че той бил майстор. Довечера ще е ясно, тук ще се доуточним. Ние ще дойдем към 10,30-11ч. Ще носим салатки, пиене и малко мръвки за валандера.
                            Ще трябва по-голяма и дълбока съдинка за приготвяне на плънката.
                            Само майстора-пълнач, да е еднорък,че гооо фтассссамеееее
                            878511557

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Ето и нещо за ориентир N 42 33.453' E023 43.538', за тези които имат ГПС, а другите да дзвънкат на Тони.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                                Ето и нещо за ориентир N 42 33.453' E023 43.538', за тези които имат ГПС, а другите да дзвънкат на Тони.
                                Бахти!!!, С тея криви пръчки докато сметнем координати WGS84, 'ше рОдим едно ягне, бре!!!
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X