Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Страхотен интерес към темата!Чудех се дали тази благородна иницятива може да се съчетае с нещо благотворително....че нещо раздела с акциите позамря май
    Аз съм толерантен!

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Като гледам,ще си останем с едно хайванче,май!! Има още двама мераклии да се включат в още една бройка! Казвайте какво правим,че не остана време!
      Въпроса е-ще има ли достатъчно хора,за да взимаме още едно?
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Круме, аз съм скептично настроен, че ще сме много народ.
        По-добре да се разберем за плънката и какво друго ще се взима, че докато се прави агнето да не обикаляме около пещта, като гладни вълци.
        А бе без валандера нЕма да мине.
        Ако искате ще съберем пари и ще напазаруваме наведнъж.
        Ако пък не, да се разберем какво е нужно и всеки да носи нещо.
        Който се изложи...Марто го чака на вратата с камерата...

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Как искате да се прави агнето?
          Ако е с плънка,тоест цяло,да не го загорим...
          По нас се прави на порции,в тавата се слага ориз и булгур смесено,подправки,зеленийка.
          Порциите се овалват в смес от олио,червен,черен пипер.
          Полагат се върху сместа в тавата,долива се вода-на една част от сместа-три части вода.
          Покрива се с ал.фолио или ако няма-мокър вестник на дебел пласт и гъсто посипан със сол.
          И се пече.
          Утре е сряда.До утре вечер ще кажа окончателно дали ще мога да дойда.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Мещер ти гледай да не можеш да дойдеш, просто ти е бедна фантазията какво ще ти се случи! Както виждаш думата ми се чува тука... Ако не ти докарам 20 човека в Дулово, които предвидливо не са слагали в уста нищо поне два-три дена преди това, да не ми е името Мартин! Ще ти изядем ушите.. Прави му сметката! Ако се отцепиш от колектива - колектива ще ти го нацепи...

            П.П. Който не е с хайдуците, е против тях!!!
            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 26-04-11, 11:21.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              През изминалите няколко дни правих проверка на времевата разстановка. В подобна пещ, след 4 часово опалване, едно животно -цяло с плънка - не загоря, а стана чудно божествено за 4 (четири) часа печене. Пусто сърце юнашко не трае, та го вадихме на два пъти да проверим дали не е готово. След 18 часа отворена пеща беше достатъчно топла за да може да сгрее отново тавата.
              За идване и аз съм за сега под въпрос, че гледам прогнозата е лекинко дъждовна.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Айде почна се.. Ако няма да идвате, за чий .... го вземам това агне...?!!

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  И топли камъни да падат от небето все ми е през... Аз съм там. С агне без агне, пак така. Има платнища за навес под който ще се разпъне трапезата, пък и какво!?- не съм виждал някой от захар та да се разтопи. Така че Марто не се притеснявай шъ го опаткаме, гаранция. Единствено се притеснявам за мене си че ако са тръгнали гъбките до тогава ще съм повече по поляните отколкото около печката.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Мещер ти гледай да не можеш да дойдеш, просто ти е бедна фантазията какво ще ти се случи! Както виждаш думата ми се чува тука... Ако не ти докарам 20 човека в Дулово, които предвидливо не са слагали в уста нищо поне два-три дена преди това, да не ми е името Мартин! Ще ти изядем ушите.. Прави му сметката! Ако се отцепиш от колектива - колектива ще ти го нацепи...

                    П.П. Който не е с хайдуците, е против тях!!!

                    Тук само да поясня , че Мещера не е виноват ........аз съм този от който зависеше, дали той ще идва и за съжаление няма да имам тази възможност
                    Надявам се не е късно да оправите организацията.


                    Гладните орди тръгнали към Дулово , ще пресрещна аз по нашия край и още от сега почвам да си дърпам ушите , че да има за айдуците повечко за ръбане .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      На 29-ти след обяд ще отскоча до Вакарел,за да довърша нужника,и да видя как ще разпънем платнищата.

                      Мещер,не си и помисляй да не идваш!Ще увелича групата на Марто драстично!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        И топли камъни да падат от небето все ми е през... Аз съм там. С агне без агне, пак така. Има платнища за навес под който ще се разпъне трапезата, пък и какво!?- не съм виждал някой от захар та да се разтопи. Така че Марто не се притеснявай шъ го опаткаме, гаранция. Единствено се притеснявам за мене си че ако са тръгнали гъбките до тогава ще съм повече по поляните отколкото около печката.
                        Няма ги гъбите още много им е хладноТака че ще си под платнището

                        Днес Марто осигури финансирането аз оняден говорих с човека животинката се пази.
                        Как да процедираме;в събота сабале докато опалваме фурната ли да оправим хайванчето?Мисля че докато се загрее има времеАко превалва как то го дават в прогнозите ше са ни мокри малко дървата но не виждам проблем като се нажежи пеща най много да пушляви повече.

                        Да не забравиме тава за печене аз не знам да ли имаме такава голяма.
                        Ше провера довечера като се прибера.

                        Там за пълненето какво трябва да каже кой разбира и може да се купи и от селото.

                        Хънтъра донесе едно платнище ако има още едно ше е бомба като ги изпънеме няма да ни плаши времето
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Имам и тава,и платнище,не ги мисли!
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Платнище има още едно и е по-голямо от моето.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              На 29-ти след обяд ще отскоча до Вакарел,за да довърша нужника,и да видя как ще разпънем платнищата.

                              Мещер,не си и помисляй да не идваш!Ще увелича групата на Марто драстично!
                              Дрънни един тел. да видя ще имам ли възможност и аз да дойда та да не се мъчиш сам.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Мещер,не си и помисляй да не идваш!Ще увелича групата на Марто драстично!
                                Нейде къмто язовир Фицек бъдете нащрек .... може да има засада
                                Със засрамен поглед ще дам отпор на гладните айдуци, да не падне невинен Мещера , ако ли не ми стигнат ушите , ще си нося и цървулите ... .ще падне ръбане
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X