Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    Мещер,няма да си сам в никой случай! По това време на годината,ще имаш компания.Верно,бели мечки,ама пак е нещо!

    Ще измислим нещо,да не те оставяме на палатка! Иначе,отиде дамаджаната. А и Стария вервам че нема да те остави да се мъчиш сам.Не че пак нема да отиде дамаджаната,ама ще е по приятно!
    Аз в петък след обяд съм там,ще се видим!
    Не не,приятелю.
    Аз искам да сменя въздуха,да си почина малко.
    Затуй ще сме на палатка.
    Хем сутринта на рано ще разбутам белите мечки и пингвините,ще пална и пещта и така...
    За дамаджаната нема страшно.
    Аз викам,да си назначим един артелчик-Цвета примерно.И да видиш ,дали ще има липси...

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Аз също ще съм на палатка (вчера и направих ревизия) но от събота. В петък със сигурност съм на работа до късно така, че ще се появя на 30-ти някъде сабале, както казва Стария. Въпреки прогнозите аз съм сигурен, че Господ ще уважи сбирката с хубаво време, пък и да вали, колко да вали..?!!

      П.П. Мещер казах, че на ливадата има място да се опънат поне 200 палатки, а не, че ще има толкова на събирането! Има разлика...

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
        ..Аз викам,да си назначим един артелчик-Цвета примерно.И да видиш ,дали ще има липси...
        Да бе да и накрая да се окаже че сме яко наядени и...трезви
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Меко сърчице е Цвета86, не бих я сложил да контролира нещо такова.

          Пари, документи, оръжие - да, ама ядене и пиене, ...

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Меко сърчице е Цвета86, не бих я сложил да контролира нещо такова.

            Пари, документи, оръжие - да, ама ядене и пиене, ...
            Ейййй, Ясене какъв си подмазвач. Подмлади я веднага с едно пълнолетие. И допускам с голям процент сигурност, че е умишлено. Цвете, Цветеее, виж супер-модератор като маа вакарелска сланина, какъв мазник става.
            ПП Пък и Съборът У Вакарел е неформален и няма начин модератори да слагат тоя-оня на отговорни и безотговорни постове!

            Забравих: Тук Хънтъра не го броя. Той си е неформален модератор.
            Последно редактирано от c_gul; 27-04-11, 11:20. Причина: допълване
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Нямам правомощия, там Стария се явява модератор. Само се изказах срещу потенциално неефективно решение.

              А Цвета (вече няма да пиша цифри) сигурно и на по-млада възраст е била меко сърце.

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                А Цвета (вече няма да пиша цифри) сигурно и на по-млада възраст е била меко сърце.
                Виж ти! А при мъжете твърдостта на някои органи бикли функция от възрастта! Дано поне е правопропорционална...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Ейййй, Ясене какъв си подмазвач. Подмлади я веднага с едно пълнолетие. И допускам с голям процент сигурност, че е умишлено. Цвете, Цветеее, виж супер-модератор като маа вакарелска сланина, какъв мазник става.
                  ПП Пък и Съборът У Вакарел е неформален и няма начин модератори да слагат тоя-оня на отговорни и безотговорни постове!
                  Адаш, на хайдушко сборище супермодераторството не вАжи. Около пещта се събират само приятели. Ние с Ясен си имаме специални отношения, моля не ги опорочавайте.
                  А за контрола всеки сам ще се погрижи като си доведе личния цербер да го бие през ръцете и да му брои чашките

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    За мъжете не знам. Не съм стигнал възраст, при която измененията в твърдостта да са измерими. 9 по МООС откакто се помня. Дядо ми разправя, че и при него така. Дай да съберем още сведения.

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      ........
                      А за контрола всеки сам ще се погрижи като си доведе личния цербер да го бие през ръцете и да му брои чашките
                      Най обичам простите и ефективни решения.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Нямам правомощия, там Стария се явява модератор. Само се изказах срещу потенциално неефективно решение.
                        Там където Стария ще е модератор "Ще падат дрехи и задръжки" и секви ограничения

                        ... и малко инфо http://local.msn.com/worldweather.as...-BGR&eid=31228#
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          А за контрола всеки сам ще се погрижи като си доведе личния цербер да го бие през ръцете и да му брои чашките
                          А за тези със свестните жени, дето не са агресивни и с повредени броячи, ше сложим дежурен екип токсиколози
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            ... 9 по МООС откакто се помня..
                            ...ииии като се събудииии...
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              ...ииии като се събудииии...
                              Аре стига де, ше прецакаш меренето
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                И кво ся да трия ли
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X