Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикник по повод на годишнината на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Митко/fulda/
    Между другото , твоят син "каиш" остана в мене . Какво да го правя ?
    На кой да го дам , та да стигне до тебе ?
    Да остане за следващия път като те вадя от калта

    Коментар


    • Да си напиша и аз мнението, понеже бях от тези дето "после без да обърнат внимание на събралите се да скачат по машините и да изчезват с думите "отиваме да се каляме".
      Аз за пръв път съм на подобно мероприятие и не ми беше много ясна организацията, пък и ме "сърбяха" гумите да си пробвам Газката в тая кал. И аз съжалявам, че не успях да се запозная с всички, но нищо- следващия път .
      Като цяло съм съгласен с Quadra, но за в бъдеще трябва да се помисли за по-стройна организация. "Аре аман от демокрация"!
      А иначе съм доволен. Добре беше!

      P.S. В багажника ми останаха въжета и колани от Чибурашка и Дискавърито. Заинтересованите да пишат.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • Малеее, като гледам как сте си разменили оборудването голям екшън е било!

        Аз като един от винаги подготвените и винаги чакащите и помагащите ще ви кажа на тези дето сте нови, да не се косите, защото е нормално.

        Всички сме минали по този път и някога сме били неподготвени за калта

        А когато и групата е голяма ...


        Венци е много готин и ОПРЕДЕЛЕНО е над тези неща

        Коментар


        • Първоначално публикуван от sabin
          Малеее, като гледам как сте си разменили оборудването голям екшън е било!
          А в мен са клещите на Еди, който не ще да си ги вземе
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • Аз като един от винаги подготвените и винаги чакащите и помагащите ще ви кажа на тези дето сте нови, да не се косите, защото е нормално.

            Всички сме минали по този път и някога сме били неподготвени за калта
            Трябва да отдам заслуженото на Газката и да призная, че не закъсах нито веднъж . Което за новобранец си е постижение!
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • Банда, аз нали си тръгнах по-рано, та не видях края на "голямото газене в калта", но от снимките съдя, че нещата са били "върли". Мисля, че като отпаднат някои организационни проблеми, които са неизбежни при една голяма група, излета беше супер. Мога само да кажа, че когато правим нашите клубни походи, проблемите с организацията са дори по-големи. Но при събрани повече от 5-6 джипа е неизбежно да има разлилични желания и мераци и е доста трубно да се угоди на всички. А когато времето е различно от очакваното( както беше в случая, кално и мокро) нещата загрубяват от самосебе си.
              Затова Ви каня всички на нашия поход на 15 -16 юли в района на Копривщица-Стрелча, да се съберем отново заедно и да подобрим организацията (и да си размените отново екипировката ) . За който се интересува, за този излет има отделна тема в този форум.
              Искам да благодаря на всички, които положиха усилия да организират празнуването на тази годишнина и още веднъж да ги уверя, че всичко беше супер.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • Злати не е вярно че проблемите са повече.Бил съм на няколко
                похода на ЛРЕ.Пример-последният до Свищи плас.15 джипа
                се движихме в колона,знаеш че е особено трудно,но стана.
                Като изключим новият спорт търкаляне на гума всичко беше
                перфектно.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • Ама един път изгубихме правилния път, на Иван Алексиев се самозапали гнездото на запалката и останаха недоизядени мръвки . И това ако не са пропуски в организацията, здраве му кажи. Ей, и 4 големи бутилки бира върнахме!!!
                  А оня новия спорт с търкалянето на гумата май става много популярен. На 15-ти ще дойдат хора от Пловдив, София, Троян и Ямбол и можем да направим републиканско съревнование. Булдога е обещал гума от камион. Ама аз тоя път ще съм съдия.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • .

                    А аз не мога да разбера, писах тука снощи към 3ч.през ноща,а то ме е отчело към 1ч.и ми е хвърлило съобщението някъде в средата на страницата(виж преди Chico).Та викам да направим един драг на Божура.....
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от zzlatev
                      Ама един път изгубихме правилния път, на Иван Алексиев се самозапали гнездото на запалката и останаха недоизядени мръвки . И това ако не са пропуски в организацията, здраве му кажи. Ей, и 4 големи бутилки бира върнахме!!!
                      А оня новия спорт с търкалянето на гумата май става много популярен. На 15-ти ще дойдат хора от Пловдив, София, Троян и Ямбол и можем да направим републиканско съревнование. Булдога е обещал гума от камион. Ама аз тоя път ще съм съдия.
                      Спокойно, бирата която върнахме не беше 4 а цели 6 бутилки и останаха в мен. Но няма страшно от както пиеме бира на обяд вместо вода - КПД-то на фирмата се е увеличило близо 2 пъти .... , както и обедната почивка близо 4 пъти
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • Ти веднага да си смениш аватара . Че заблуждаваш честните съфорумци за возилото.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • Никога , аз пак си търся Диско 1, въпрос на време

                          Ако обаче някой знае някъде да се продава Series III - веднага да звъни
                          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                          Коментар


                          • Re: .

                            Първоначално публикуван от ninja_1
                            А аз не мога да разбера, писах тука снощи към 3ч.през ноща,а то ме е отчело към 1ч.и ми е хвърлило съобщението някъде в средата на страницата(виж преди Chico).Та викам да направим един драг на Божура.....
                            На Божура и баба може, дай да го направим кален
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • Re: .

                              Първоначално публикуван от quadra
                              Първоначално публикуван от ninja_1
                              А аз не мога да разбера, писах тука снощи към 3ч.през ноща,а то ме е отчело към 1ч.и ми е хвърлило съобщението някъде в средата на страницата(виж преди Chico).Та викам да направим един драг на Божура.....
                              На Божура и баба може, дай да го направим кален
                              яко кален драг рейсинг такова не е правено у нас
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • Еи Соти каде си тръгнал с тая малолитражка бе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X