Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикник по повод на годишнината на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Те са два

    Коментар


    • А другия щар по щар ли е?
      M.P.

      Коментар


      • Другия е кафяв, с по-дълга кабина и е 4Х4...сега е в процес на леко надървяне - бодилифт и подмяна на възли от окачването. Надявам се скоро да е в кондиция да се движи.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • Браво Асене почерпката от мен.
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/A...eting01.06.06/

          Коментар


          • Ааааа, не! Имам възражения. Ушенцата ми чуха глас зад кадър да твърди:

            ... Паджерото макар и с дърпане дойде ...
            Моля да се запише в протокола, че "паджерото" (т.е. Галопер-а) си дойде съвсем самостоятелно, без да се налага никой да го дърпа.

            И, доколкото можах да видя от филмчето, би трябвало да мине без особени проблеми и по другия маршрут.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • пикник

              този с пикапчето е голям купон. като им се правят на някои хора такива работи да си купят автомобил подходящ за такива работи !

              Коментар


              • на този /дисем/, май не са му се правили баш таквизи работи, пък и ако погледнеш по-нагорце става ясно, че това му е 2-рия пикап на човека, който не е 4х4. хмм, пък и пикник май не звучи толко кално а?


                той кудра го обесняваше тва 100 пъти ама му писна и аз сега ще съм ехото. имало е и алтернативен път откадето бая хора са минали безгрижно. пък що дисем се е набил в киреча той да каже ако му се занимава. малко крайно изказване от ваша страна и затова и аз се намесвам така остро, да просштаваш...

                Коментар


                • Re: пикник

                  Първоначално публикуван от Пламен Бешков
                  този с пикапчето е голям купон. като им се правят на някои хора такива работи да си купят автомобил подходящ за такива работи !
                  Батка, от кога си във форума, от кога започна да даваш "дълбокомислени изказвания".
                  Ако обичаш въздържай се от подобни "коментари" когато не си в час!
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от kinex
                    Браво Асене почерпката от мен.
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/A...eting01.06.06/
                    404 - не го намира!
                    Давайте да гледам брей!
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • https://htftp.offroad-bulgaria.com/A...ng%2001.06.06/

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Насов
                        ... пък що дисем се е набил в киреча той да каже ако му се занимава. .
                        Не се е набил човекът. Тръгна по пътя, по който го поведоха с обяснението, че е по-лек от този, през който тръгнаха quadra и другите. Беше дошъл на пикник човекът, а се оказа, че пътят изобщо не е за леки коли, каквато всъщност си е това пикапче.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Пламен Исаев
                          И аз го намерих вече мерси
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от quadra
                            Първоначално публикуван от kinex
                            Браво Асене почерпката от мен.
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/A...eting01.06.06/
                            404 - не го намира!
                            Давайте да гледам брей!
                            Ма тои Асен много обича спациите. За тва ли ми е збъркан линка.

                            Коментар


                            • Аз го изтеглих, ама половината филм е снимал таблото на Чибурашка
                              Ще трябва да му дам някой урок
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от V93
                                Ааааа, не! Имам възражения. Ушенцата ми чуха глас зад кадър да твърди:

                                ... Паджерото макар и с дърпане дойде ...
                                Моля да се запише в протокола, че "паджерото" (т.е. Галопер-а) си дойде съвсем самостоятелно, без да се налага никой да го дърпа.

                                И, доколкото можах да видя от филмчето, би трябвало да мине без особени проблеми и по другия маршрут.
                                Аве братчет те маи на мене ми викат Паджеро.
                                Ама то с толкова кал по колите всички приличахме на Паджеро
                                Е .. с малки изключения, като Йори например

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X