Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикник по повод на годишнината на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пламене здравей! Разбирам че като възпитани хора нито ти, нито Венци ще се фръцнете, и просто от добро възпитание ще се държите така сякаш всичко е наред, но мисля че ви дължа извинение, най-вече заради това че оставих нещата на самотек, ама пуста демокрация...
    Надявам се да приемете нашите извинения, и дано ни е за урок на всички да се съобразяваме с идеята на събитието, а не всеки да тегли накъдето го сърби.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • Благодаря ти и те уверявам, че нито аз нито Брат ми сме обидени, а надявам се и никой друг.

      Сещам се за един познат дето казваше, че без Hi-LIft и до магазина не ходи, а ние на пикник на офроудери сме тръгнали с шосейни гуми, 4х2 коли и т.н. . Това в кръга на шегата.

      Коментар


      • Когато за първи път отворих този форум ми направи много силно впечетление колко много са задружни всички. Сега отношенията започват да се доближават до тези в СЦЗ. Сигурно не съм точно аз човека които да ги анализира тези неща но това не е хубаво. Маи забравихме времето когато сами си вадехме джипките от калта? Колкото сме по сплотени и колкото сме повече толкова сме по силни.
        Аз лично станах в четири часа сутринта и пътувах 260км за да видя хората от форума. Съжалявам единствено че не можах да се запозная с всички. Нищо. Другия път.
        Първоначално публикуван от quadra
        Вижте какво, разбирам мерака на Goldy да си направи една кратка разходка, но все пак идеята за мероприятието е малко по-различна. Нека стигнем на място възможно най-бързо, пък после ще отидем да се поизкаляме наоколо. И без това ще тръгнем на две колони, едната ще я води Goldy и ще цепят направо по директния по-екстремен път, а другата колона ще я водя аз и ще минем през Суходол. Тези които искат да се поизкалят с Goldy, тези които не искат, или са с по-малко проходими машини, или не са уверени в себе си или каквото и да е друго ще стигнем по сравнително лесен път от другата страна.
        Идеята на Goldy с неговия полигон е интересна, но ще убие поне час и половина...
        Дима чесно не мога да разбера. Проблема е че се забавихме в калта и закъсняхме. Така ли
        Всъщност ако някои е останал огорчен нека каже ясно. Няма да се сърдим сега я

        Коментар


        • Не бре човек, още в началото беше казано, стигаме без произшествия до мястото на пикника, хапваме - пийваме, и после който иска може да се поизкаля наоколо - местата позволяват виждаш. Ама зощо трябваше да разваляме празника на братя Петрови, disem и други, които знаеха че отиват на ПИКНИК и си бяха подготвени за пикник? Защо трябваще да се вкарва пикап със задно и с асфалтови гуми в най-голямата кал? Защо вместо да се съберем и да си поприказваме около масата всеки духна накъдето намери? За всичко имаше и време и място, за всичко беше помислено, прочети постовети ми - ясно казах, нека се съберем, пък после който иска ще поджапа наоколо.
          Ама не, трябваше някой на който му е скучно да минава по "лесния" маршрут, после без да обърнат внимание на събралите се да скачат по машините и да изчезват с думите "отиваме да се каляме", и то така че да вдигат от масата и Митко Фулдата и да го карат да ги тътрузи, щото виждаш ли не са си направили добре сметката или се водят по акъла на хора които и ред не са написали във форума, и надали знаят за неговото съществуване, ама сега им е паднало да гледат сеир и ще направят всичко възможно да си го осигурят. И горкия Фулда, щото е пич и е добър се изкаля до ушите въпреки че се беше облякъл като за пикник със нормални дрехи, а братя Петрови така и не можаха да видят "сплотения" форум наистина задружно седнал край огъня, ами все някой на някъде хвърчеше и човъркаше...
          Това е няма какво повече да кажа, много ясно се изразих - не съм против нещата които стават, против съм начина по който станаха и това че не са си на мястото. Има време и място за всичко, но явно не всеки го разбира.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • да не излезе, че давам акъл отстрани, ама тая ГАЗка на снимките е просто срамота да кара с такива "пистови" гуми... айде Шевито не е офроудер /макар че за него е най-лесно, щото му трябват само 2 хубави гуми/, ама ГАЗ-ката е направо срамота с тия галоши а Голди си продаваше нелошите оригинални гуми от УАЗ-а направо за без пари
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • Ааа сега загрях Дима. Така е. И аз поради тази същата причина пропуснах да се запозная с някои хора. За което САМО и единствено много съжалявам.

              Коментар


              • На теб ти е простено щот си нов, направи ли звяра?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от quadra
                  На теб ти е простено щот си нов, направи ли звяра?
                  Веригагата трябваше да я донесе един приятел от С-я в Събота. Ама тои отишал на някво ретро рали в Варна(станал втори между другото).
                  Като каза оправи та се сетих. Тая вашта кал много агресивна бе. По цялата кола лака е разяден. Иначе драскотини няма. Днеска я пастираха и горе доло се оправи ама още два три пикника и ще трябва да я боядисвам.

                  Коментар


                  • Моят още си седи кален, ама не му е сефте и такива неща не съм забелязвал до сега
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • Дима, виж сега, погледни нещата от другата страна. Какво щеше да стане ако бяхме пристигнали всички на уреченото място в 9:30. До 10:30 месото щеше да е опечено, а рано сутрин не всички обичат тлъсто свинско. Аз нямам проблем да го ям и в 5 сутринта но..... А така стана точно на време. Поозорихме се, подивяхме, подишахме чист планински въздух след нощния дъжд и към 14:00 хапнахме с кеф. Аз и всички покрай мен прекарахме изключително приятно. Бих казал БЕШЕ ЗВЕРСКО.
                      Извинявам се ако по някакъв начин сме обидили някого.
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Chico
                        То по това дето се пише май другия път трябва да се съберем на Божура и да направим по един драг вместо да се поизкаляме.
                        Някои хора искахме освен да се запознаем и полафим с другите,и
                        да си покараме в единствения ни свободен ден.
                        Нищо против никого и респект.
                        Няма лошо.Май само QUADRA-та може да се опъне на Чибурашка.Виж Йори ще го изям с парцалите Ако някой иска да се бегаме.........Макар че ще е най-яко м/у УАЗ-ки и ГАЗ-ки Тогава ще е СМЕХ,СМЕХ....
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • То по това дето се пише май другия път трябва да се съберем на Божура и да направим по един драг вместо да се поизкаляме.
                          Някои хора искахме освен да се запознаем и полафим с другите,и
                          да си покараме в единствения ни свободен ден.
                          Нищо против никого и респект.
                          M.P.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Plamen
                            Сещам се за един познат дето казваше, че без Hi-LIft и до магазина не ходи, а ние на пикник на офроудери сме тръгнали с шосейни гуми, 4х2 коли и т.н. . Това в кръга на шегата.
                            Как не ви беше срам да дойдете с Нива при цял двор пълен с УАЗове и то половината редукторни. Голяма черна точка
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • Еи Чико резултата е 7:1 за мене

                              Коментар


                              • Между другото , твоят син "каиш" остана в мене . Какво да го правя ?
                                На кой да го дам , та да стигне до тебе ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X