Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикник по повод на годишнината на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ааааа стана като в БигБрадър2.Миро Мъро Абе кво ви пука Важно е да сме в играта.

    Коментар


    • Ти що не си взе по-универсални гуми? Щеше да ги сложиш още там
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • Тоя лаф универсални гуми гумаджиите са го измислили. Направо се чудя къде да се скрия като почнат да обясняват на някои клиен:
        - Тези са ВСЕСЕЗОННИ.
        Аз ви казвам че разковничето е в гумите ама вие пак не ме слушате
        Лятото сликове, зимата шипове, в калта тракторни
        Ама ако знаете в момента къф икарус карам. Ужас.
        С тея Каимани намразих асвалта
        Обаче утре утивам на риба и направо ще си разцепа рамата

        Коментар


        • Пак наспамихме темата, ма аз да питам - оправи ли раздатката А за Икаруса ясно, ма като го вкараш в калта, ще ги боготвориш тез гуми
          RB Patrol Team

          Коментар


          • Първоначално публикуван от kinex
            Тоя лаф универсални гуми гумаджиите са го измислили. Направо се чудя къде да се скрия като почнат да обясняват на някои клиен:
            - Тези са ВСЕСЕЗОННИ.
            Аз ви казвам че разковничето е в гумите ама вие пак не ме слушате
            Лятото сликове, зимата шипове, в калта тракторни
            Ама ако знаете в момента къф икарус карам. Ужас.
            С тея Каимани намразих асвалта
            Обаче утре утивам на риба и направо ще си разцепа рамата
            Самия производите за да е по-ясно на нас лаиците ги е разделил на проценти офф и он роъд. Такива с горе-долу равни проценти са по-универсални. Например Кобрата на асфалт се представя задоволително.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • Аз си падам по фул контакта
              Кът ше е гарга - да е рошева

              Коментар


              • пАзи задния мост сега
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Дима,сравняваш кон с кокошка(да ме прощава Миро ).Значи Самурая,старата Витара,Нива-та и КИА-та са сравнително от един клас.Когато си избирах Джипка се спрях именно на КИА-та защото е с 2л.мотор(128кс),вътре е като колите,сравнително е комфортна,повратлива и бърза.Има там некъв клиренс и неква проходимост .Като цяло идеята ми беше да я карам повече по пътищата,но и да ходя на риба с нея,защото ми беше писнало да ме вадят редовно от някъде с предишните ми коли(леки).Като я сравняваш с др.джипка-сравнявай изцяло.Нали говорите за универсални неща.АЗ такова съм си избрал.Виждане,братче.Виж че не съм я наджипвал.Така си е заводски.Не смятам че има най-добър джип,мисля че има добри коли и добри шофьори. Излизам да се бегам с кой да е Самурай,Витара или Нива,без значение дали на писта или по пресечен терен То,мойто слабоумие граници няма ,пък и така ще разберем дали съм прав
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • ??? Нищо не сравнявам, то си е ясно
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ninja_1
                      Първоначално публикуван от sharrko
                      Първоначално публикуван от quadra
                      Длъжен съм да те разочаровам, въпреки че обожавам американски автомобили , самурая пак е по-проходим - просто е по-лек и е с по-подходяща геометрия...
                      ШЕГАДЖИЯ....
                      Отказвам да приема това дори и да е истина.
                      Ооооо,Шарко,а ако видиш Чибурашка
                      Какво е чибурашка???
                      6000 оборота не са ли много?
                      Аз моиа повече от 2500-3000 не сум го виждал.
                      Относно проходимоста, трябва да ти кажа че не съм съгласен.
                      Не мислиа че сузукито има достатъчно тегло за в калта. Така че сцепление трудно ще стане. А относно мощноста и дума не може да стане. Нека собствениците на сузуки не ми се сърдят, аз съм просто шеви до край.
                      относно пикапа, със BF Goodrich, All terain, пикапа щеше да мине без гас без прблеми. ама като му гледам гумите, срам ме хваща направо.
                      Ама ще видите вие шевито много скоро, до 10 дена ше получи шенкелите за другото, и тогава ще има други отзиви.
                      Хаиде наздраве.
                      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                      Коментар


                      • Ето това е Чибурашка или на галено - Чиби

                        http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...s/DSC01578.JPG

                        http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...s/DSC01577.JPG

                        http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...s/DSC01576.JPG
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от sharrko
                          относно пикапа, със BF Goodrich, All terain, пикапа щеше да мине без гас без прблеми.
                          Хахахаха, оптимист!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • По снимката колкото мога да видя, калта е мека но не е много дълбока.
                            Малко повече сцепление, и по малко гас да не почне да се сучи ми се струва че ще мине.
                            CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                            http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                            http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                            Коментар


                            • Абре човек, там и доста по-високи неща опираха по диференциал в коловозите. Калта в коловозите е мека, но по средата е твърдо. Само редукторната УАЗка си вървеше без проблем.
                              Но иначе с хубави гуми спокойно можеше да мине от там от където минахме другите. А без хубави гуми спокойно на буксир пак щеше да мине. Ама минало бешело...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • сега ще пита какво е редукторна уазка, само си навлече неприятности Дима ;-) той шарко освен че е фен на чалгата не знае какво са накладки
                                а с тия БФгудрич дето си сложил си стой на асфалта.... аз затова не ходя по такива разходки
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X