Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикник по повод на годишнината на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Е то си е човешко да затънеш. Нали тва беше идеята. Аз доколкото видях само Митко Фулдата и Голди не успяха да затънат.
    Я си признавайте какви са щетите. На мен ми липсва боята отдоло. Днес обаче с две спрейчета си я възтанових

    Коментар


    • #92
      Идеята беше да се отиде на пикник, а не на офроъд джамбуре... Доста огорчихме Венци Петров, въпреки че празника беше най-много негов, някой помисли ли за това? Всичките големи кални герои ви питам? Мисля че му дължим едно извинение...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #93
        mnogo sajaliavam, 4e ne mojah da doida... vijdam, 4e ste si izkarali mnogo iako... sledva6tia pat sam s vas... obe6tavam... ninja, ti iako si si omazal kolata... za sajalenie nikade ne vidiah diskoto na chico???

        Коментар


        • #94
          Просто збъркахте планината. Ако бяхте отишли в Стара Планина проблем с калта нямаше да имате

          Коментар


          • #95
            abe, vse pak si mislia, 4e gotino sa se okopali... sajaliavam samo, 4e ne biah tam... ))

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от sabin
              Просто збъркахте планината. Ако бяхте отишли в Стара Планина проблем с калта нямаше да имате
              Абе бях решил да не говоря за това, ама като ме дърпате за езика: Аз от където минах проблем нямаше. Просто някои минаха по "лесния" път...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #97
                Първоначално публикуван от laguna_h
                abe, vse pak si mislia, 4e gotino sa se okopali... sajaliavam samo, 4e ne biah tam... ))
                Що не пишеш на българица, та да те четем?!!

                Коментар


                • #98
                  Да, съобщенията на латиница аз просто не чета. Освен ако не започват с обяснение за непреодолима причина.

                  Коментар


                  • #99
                    Първоначално публикуван от Стефан
                    Да, съобщенията на латиница аз просто не чета. Освен ако не започват с обяснение за непреодолима причина.
                    Като "природно бедствие" може би...?!

                    Коментар


                    • .

                      Вие не знаете ли,че има компютри дет'нямат българица?К'о да праи момичето тогаз?А това с гумите за мъгла-трябваше да видиш.Питай Йори,Голди,CJ7,QUAGRA..........Джипките закъсваха само ако се е окантарил някой Смотана работа-коловозите бяха бая дълбочки.Ако изчакаш Асен да качи филмите ще ти покажа моите мъгливи гуми как копат из калта.
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • Момчета. Нека бъдем приятели

                        Коментар


                        • .

                          И ти можеш да си кажеш:с гуми за мъгла,строшена раздатка ,ама дърпаш закъсалите
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • Ето, аз ви говоря а вие не вдявате, някой чете ли изобщо какво пишат другите или гледа само да си изкаже своите виждания?
                            Идеята не беше да се сравняват джипки и гуми, и изобщо не трябваше да се стига до там, и нещо да ви прави впечатление? Нещо да ви се вижда странно? Казх го веднъж ама никой не слуша. Венцислав Петров нищо не каза за "мероприятието", въпреки че беше там, а и го касаеше най много от всички нас.
                            Просто обидихме човека, но не видях никой от вас да се извини.
                            Хайде прочетете го това и помислете.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • .

                              Ами така е.Като не можем да се нарадваме на калта,май забравихме за какво сме тръгнали.Аз лично чак сега зацепвам-Венци,много моля за извинение Тя, инфантилността,не се лекува
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от quadra
                                Ето, аз ви говоря а вие не вдявате, някой чете ли изобщо какво пишат другите или гледа само да си изкаже своите виждания?
                                Идеята не беше да се сравняват джипки и гуми, и изобщо не трябваше да се стига до там, и нещо да ви прави впечатление? Нещо да ви се вижда странно? Казх го веднъж ама никой не слуша. Венцислав Петров нищо не каза за "мероприятието", въпреки че беше там, а и го касаеше най много от всички нас.
                                Просто обидихме човека, но не видях никой от вас да се извини.
                                Хайде прочетете го това и помислете.
                                Здравейте на всички.
                                Съжалявам за късното включване но чак сега успях .
                                Дима не се притеснявай и не се извинявай уверявам те няма за какво (всъщност на теб трябва да ти се извиним но това е тема за друг разговор). Брат ми не се включва не защото е обиден на някой, а просто му се наложи да пътува из страната и няма интернет.
                                Мисля, че и купона стана и кал имаше и компанията беше супер въобще за всеки имаше по нещо. Това, че калта ни изненада направи нещата още по-интересни. Всъщност сбирката беше пo повод РД на OFFroad-Bulgaria.com и природата си знае работата, не може това събитие да мине без подобаващо количество кал и съпътстващите я емоции .
                                В крайна сметка идеята беше да се видим и да си изкараме добре което се получи и се радваме, че всички са доволни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X