Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аершокове плюсове и минуси.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Аершокове плюсове и минуси.

    От всичко прочетрно до тук, се радвам, че има поне двама-трима които знаят какво пишат ! На тема аер(еър)-шокове има изсписани толкова глупости и простотии, най-вероятно от хора които дори не са държали аершок в ръка,камоли да му знаят възможностите!
    Никого не упреквам за незнание, просто измежду драскачите са липсвали хора с опит(практичен)!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #62
      От: Аершокове плюсове и минуси.

      Гледам,че и Евгени чете и дано да напише и уточни многото въпроси.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #63
        От: Аершокове плюсове и минуси.

        Дано ,защото аз съм любопитен да прочета мнения и препоръки .За и против еършоковете,както ,за и против койловърите.
        На базата на ,който да взема решение какво да закупя на съответната цена .
        Щот като гледам сравнението пак отиде в посока кое колко струва. Кеф цена няма .
        Не ,че съм ги напечатил и се чудя къде да ги похарча ,но не искам да купувам едно и също по два пъти.
        Последно редактирано от kiko00; 06-01-15, 21:28. Причина: Допълнение
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • #64
          От: Аершокове плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
          Преди 15 дни говорих с него и ми обясни на дълго и широко какво прави. Ходовете са по желание на клиента, предлага 2" и 2.5"(със закален прът) прътовете които използва са 16мм(при 2") и 22мм(при 2.5"), аершок без и с компенсатор/както му казват/.
          Лека поправка 2"-ови, 16мм. прът, закаленият прът е опция! При 2,5"-овите,(22мм. прът) закаленият прът си е в цената.
          Аершок до сега с компенсатор(ресивър), (бутилка), не съм виждал и не предлагам, но съм мислил по въпроса и мога да направя !
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #65
            От: Аершокове плюсове и минуси.

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            От всичко прочетрно до тук, се радвам, че има поне двама-трима които знаят какво пишат ! На тема аер(еър)-шокове има изсписани толкова глупости и простотии, най-вероятно от хора които дори не са държали аершок в ръка,камоли да му знаят възможностите!
            Никого не упреквам за незнание, просто измежду драскачите са липсвали хора с опит(практичен)!
            Защо не обясниш накратко за плюсовете и минусите на еър шоковете???
            Да ни обясниш с какво твоите са по-добри или не са по-добри от тези на ,,световно известни марки" или ти нямаш нужда от нови клиенти и малко реклама ??
            Сред четящите и пишещите в тази тема според мен имаш не малко потенциални клиенти но ако толкова си си навил на масрафа не си прави труда да обясняваш на непросветените като нас.
            Нищо лично.
            Жив и здрав.
            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
            0898 51 31 46

            Коментар


            • #66
              От: Аершокове плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
              Защо не обясниш накратко за плюсовете и минусите на еър шоковете???
              Да ни обясниш с какво твоите са по-добри или не са по-добри от тези на ,,световно известни марки" или ти нямаш нужда от нови клиенти и малко реклама ??
              Сред четящите и пишещите в тази тема според мен имаш не малко потенциални клиенти но ако толкова си си навил на масрафа не си прави труда да обясняваш на непросветените като нас.
              Нищо лично.
              Жив и здрав.
              След такъв пост,аз не бих ти продал и гайка.Нищо лично.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #67
                От: Аершокове плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Пак си прав . Тези неща ги знам но пък е полезно за колегите . И именно по тези причини ползваме Шоковете на Евгени , 6лв. са уплътнителите и ги сменя безплатно ,също така със смяна на пластините може да се настрои твърдостта и скоростта на разпъване и свиване също и чрез степента на напомпване с азот може да се регулира височината според килограмите на джипа . И всичко това безплатно Също така и да не забравяме резервните части ако ползваме Американски шокове , чупиш и хвърляш защото е по скъпо да ти се достави от колкото да си поръчаш ново . А при Евгени на склад .
                Гарга, за теб беше безплатно Не пиши такива неща, че за комунист ще ме помислят хората, или за идиот, или за Д-р Ливайн
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #68
                  От: Аершокове плюсове и минуси.

                  Не се впрягайте, преди час ми се обади Гаргата и ми каза за тея тема. Трябваше да изчета всичко и да се опитам да отговоря на тези които, най-малко ще се засегнат.
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Аершокове плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                    Лека поправка 2"-ови, 16мм. прът, закаленият прът е опция! При 2,5"-овите,(22мм. прът) закаленият прът си е в цената.
                    Аершок до сега с компенсатор(ресивър), (бутилка), не съм виждал и не предлагам, но съм мислил по въпроса и мога да направя !

                    Явно толкова съм и запомнил какво си ми казал, но важното е че поясни да не ги обърквам хората.
                    TT-Tuning Team
                    АСК Добрич

                    Коментар


                    • #70
                      От: Аершокове плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      Не се впрягайте, преди час ми се обади Гаргата и ми каза за тея тема. Трябваше да изчета всичко и да се опитам да отговоря на тези които, най-малко ще се засегнат.
                      Не отговаряй на никого просто изложи твоята теза (ако не ти представлява трудност разбира се ).Пък всеки да си прави изводите . И ако някой има какво да напише и обори тезата ти да заповяда ,така може по лесно всеки да реши с какво ,ще си кара джипа .
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • #71
                        От: Аершокове плюсове и минуси.

                        Основният ми проблем, да не напрая подробни теми за амортисьори, окачване, и всякакви други доработки, които съм изпробвал лично(не просто чел някъде...) са правилата на форума ! Вярно има възможност и като си плащам, но на мен реклама не ми трябва. Имам си друг бизнес, това ми е хоби!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Аершокове плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Гарга, за теб беше безплатно Не пиши такива неща, че за комунист ще ме помислят хората, или за идиот, или за Д-р Ливайн
                          Спирам да пиша за цени , но няма да спра да пиша за качество доказано в състезания и хард разходки . Между другото всеки може да покара нашата Тойота и да усети разликите в окачването . Че и ти Гена ням да откажеш една врътка с Вранглера
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • #73
                            От: Аершокове плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                            Спирам да пиша за цени , но няма да спра да пиша за качество доказано в състезания и хард разходки . Между другото всеки може да покара нашата Тойота и да усети разликите в окачването . Че и ти Гена ням да откажеш една врътка с Вранглера
                            Гарга,сега това "безплатното" ти ще го поемеш.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • #74
                              От: Аершокове плюсове и минуси.

                              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                              След такъв пост,аз не бих ти продал и гайка.Нищо лично.
                              На тебе ти е лесно да говориш така защото си от страната на просветените ,срещам ти мненията в различни теми и мнението ми е че си доста компетентен за разлика от мен но пък заради менторския ти тон и аз не бих си купил и гайка от тебе .Написа десетина мнения по темата и когато се включи производителят им и обясни деликатно на повечето от нас какви невежи сме, ти реши адвокат да му ставаш.
                              Хайде тогава обясни ми как да си купя нещо за което двадесет човека дават мнение - пък накрая производителя само казва че никой нищо не разбира от еър шокове.
                              По снимките от клюкарника ли трябва боб да хвърляме за да си отговорим на въпросите ???Вече започвам да го приемам лично.
                              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                              0898 51 31 46

                              Коментар


                              • #75
                                От: Аершокове плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                                Гарга,сега това "безплатното" ти ще го поемеш.
                                Става утре отивам на обучение при Филчев .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X