Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Грешка си ме разбрал не удрям по вложката или инструментите а по болта 1-2 пъти рязко и се отвива без проблем,преди тая процедура ми се счупи торкс.Тия болтове дето държат вратите ми се сториха много калени,нямаше никакъв белег след процедурата.

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Хах, той май мен цитираше за удрянето май... понеже аз бях писал, че набивам вложка на еврейска звезда... ама те вложките не са ни от скъпите... та ми е все едно... пък и все пак този болт трябва по най-лесния начин да го извадя. Иначе набивам вложката слагам 1/2" преходникъм и с пневматичният гайковерт даййй... и до сега няма неразвита гайка по този метод, нито прецакана вложа от бой...
      Моите снимки...
      https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
      https://500px.com/ivankoo

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        [QUOTE=Джамбазов;1944847]Дрелка с кобалтово свредло още по-добра...[/QUOTE?] Баш! Всичко останало е вандализъм!
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          (Грешка си ме разбрал не удрям по вложката или инструментите а по болта 1-2 пъти рязко и се отвива без проблем,преди тая процедура ми се счупи торкс.Тия болтове дето държат вратите ми се сториха много калени,нямаше никакъв белег след процедурата.)Съжалявам ,но не съм искал да упрекна никого, всеки си има тертип на работа и разбира се както винаги става, пак задълбахме далеч от темата, от което пък се поражда нова тема

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Понеже темата е за инструменти,пък и тук има хора които си купуват хубави инструменти и не жалят средства за тях.Имам въпрос ако реша да си купувам комбинирани ключове и избора ми е насочен към Stahlwille и Facom,към кои ще ме насочите кои са по-най както се казва?

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Stahlwille open box 14 дългата версия , никога не съм имал Facom и нямам мнение

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Имам и трети вариант,Kennedy като на колегата metalsmith но там има проблем с доставянето и вероятно ще се насоча към по горните марки.

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Не прибързвай

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Kennedy вдига летвата за стандарт и ако досега споменавахме имена на които можем да се доверим за качество то първото спокойно може да ви разубеди

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Знам за две фирми Кенеди - една Щатска - прави само колички и работни маси, и една ААнглийска - те пък правят индустриални инструменти по поръчка на клиента.
                      За коя Кенеди си говорите , да не е на изток от нас.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Здравейте, искам да се допитам до вашето мнение и най-вече опит относни избора на инсрументи, след потрошена почти цялта гидория на King Roy се отказах от такива продукти. Спрях се на TOPTUL :
                        1ви - 108 части - 189лв.
                        2ри - 130 части - 247лв
                        3ти - оставям на вас едмо предложение

                        Комплекта ще се ползва главно за поправка на джипката, а и за каквото друго потрябва. Няма да е за интензивни ремонти, а само за подръжка. Спрях се на тези, понеже са горе долу добре спрямо цена качество (мое мнение, от пръв поглед) -като force, а и имат доживотна гаранция. Един приятел има Force и Rico, доволен е за момента, но след няколко счупени камъка трябваше да купува отделно, а и тресчотката сдаде багажа (force).

                        Молбата ми е да ме насочите дали избора ми е правилен, а относно двете предложения, мисля че първото би било по-подходящо, като допълнение може да си взема комплект ключове.

                        Благодаря !

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          За коя Кенеди си говорите ...За Английската

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Здравейте, искам да се допитам до вашето мнение и най-вече опит относни избора на инсрументи, след потрошена почти цялта гидория на King Roy се отказах от такива продукти. Спрях се на TOPTUL :.......
                            Колега, Топтул, Рико, Форс и пр. странни продукти на българския пазар са толкова близки по некадърност на изработката, че единствената разлика остава цената. За подобни нужди аз си купих един комплект 100+ часи от Майстора на цена под 100лв. Още няма счупено. Ако мислиш, че Топтула е по-добър съм готов на дуел, като го купиш.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              И аз малко се зачудих, че е харесал тези "топ" тулове, но може пък да не познава maystora.

                              Все още има останали к-ти на промо цена.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Мaystora за съжанелие не го познавам, към топтул се насочих, понеже видях да ги продават във "Войнишки (верига магазини продаващи електрически и ръчни инструменти от сорта на бош, макита и все известни марки), поради тази причина сметнах, че са качествени, а явно не са. Това което наклони към тях беше гаранцията, но то щом цената е двойна спрямо другите, значи си купувам гаранцията.

                                П.п. Колегата дето продава тея гедорета има ли нещо страница, сайт, линк ?

                                Поздрави и БлагодарЯ !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X