Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Аз от професионална гледна точка да допълня и, че всички се чупят.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Прави сте колеги , но нали за това е дискусията да знае потребителя кое си заслужава да се купи и кое не.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
        Прави сте колеги , но нали за това е дискусията да знае потребителя кое си заслужава да се купи и кое не.
        ...за еди колко си пари.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          От гледната точка на потребителя нищо не струва - едното е куцо, а другото скъпо. Даже някой професионалисти мислят като потребители, други обаче инвестират, малко са за сега, но ще станат повече рано или късно.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            12 години работа в сервиз-при мен лош инструмент не вирее и това го знаят всички от обкръжението ми. Нали не мислиш че ще си купя вложки от 8 до 41 чернички,да мога да си ги блъскам с гаиковерта. Споделям! Ханс изкарват по-малко от Форс при всякаква експлоатация! С гаиковерта още по-малко.
            Тресчотките обаче са им по-добри. Лулите и звездогаечните също са ОК
            Пример за експлоатация на инструмент при мен-по неволя трябваше да разглобя Л300 почти в планината. Предния мост се държи с няколко М14 болта с глава 22.
            Скачането в/у тресчотката (Л300 на врати) без резултат. Метър тръба и моите кила-нищо (85 кг). Моите кила + собственика на Л300 (70 кг) и болта изпука. Второ изпукване-пластмасата от дръжката на тресчотката се строши и разпадна пред очите ми,оставяики форса на голо желязо. Отвихме болта,тресчотката още е жива...
            Калин Владов,09РСПБЗН

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Колега kalin09 уточни,че не разбрах кои тресчотки са по-добри на форс или на ханс?А относно вложките аз вече съм решил да си купувам ударни удължени само,може да са грозни но са по-яки (поне според мен)

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                Колега kalin09 уточни,че не разбрах кои тресчотки са по-добри на форс или на ханс?А относно вложките аз вече съм решил да си купувам ударни удължени само,може да са грозни но са по-яки (поне според мен)
                По-евтините колега, ако може крадени, най-добри са, тресчотките имам предвид.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Форс са добри,но Ханс са по-добри. За тресчотките. За вложките написах вече. А мислиш ли че навсякъде ще бръкнеш с ударни удължени? Днес търсих по-тясна отвън вложка за търсене място и намерих-с 0.40 мм и свърших работа.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Търся си комплект до 200-250лв. по възможност със 108 или повече части. Насочих се към РИКО, но най-голямия им комплект е 52 части и го гледах в продавалника за 130лв. Също така ми похвалиха Форс и Кингрой , съответно форса го намерих на около 160лв. в продавалника а Кингрой на 115 - и двата с по 108 части. Даите савет какво да купя заслужава ли си Рикото да пренебрегна броя на частите заради марката или да взема някой от другите ? За Форса съм чувал само хубави работи освен че виждат зор при развалени болтове. Приемам и савети и за други марки, но даите и линкове или саитове от кадето могат да бъдат поръчвани.

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Ето една истинска тресчотка на GEDORE подарена ми преди12г. и малтретирана до безобразие- и работи перфектно.Неслучайно са с вечна гаранция
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0130.jpg
Прегледи:1
Размер:88.8 КБ
ID:5483082Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0131.jpg
Прегледи:1
Размер:99.3 КБ
ID:5483083
                      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                      Ат.Буров.

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Това е много добра тресчотка,аз исках да си взема такава но цената и е 120лв имам познат който има 2 такива и ми е правил демонстрация как отвива болт 19мм на джанта с тях.Другия модел U-20 който е с 60 зъба и е с котва няма нищо общо с този който е с две отделни пластини.

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Да добавя и един въпрос,някой ползвал ли е усилено ключове и лули на Unior изпадна ми една оферта за лули и се чудя дали да ги купя?

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                            Да добавя и един въпрос,някой ползвал ли е усилено ключове и лули на Unior изпадна ми една оферта за лули и се чудя дали да ги купя?
                            Какво имаш предвид под "усилени" , черни, ковани са или са по-дебели от обикновените ?


                            Поздрави !

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Изказал съм се неправилно имах в предвид усилено използване (напъване).

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                                Изказал съм се неправилно имах в предвид усилено използване (напъване).
                                Ами де да знам, единствените дето са по-дебели и не са от черните (водят ги ковани) и все още държат зврски изпълнения са на Топтул. Водят ги усилени, ако наложиш какъвто и да е обикноерн гаечен ключ до тях веднага с порсто око се забелява разлика в дебелината.
                                ТОва е ключ 10мм
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0225.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5484787
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0222.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5484788
                                А това е 22мм.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0223.jpg
Прегледи:1
Размер:88.1 КБ
ID:5484789
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0224.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5484790
                                Ключеовете са напъвани с по метър тръба, удряни с чукове и разни други терикатлъци, състоянието им е неразличимо от нова за близо 2 години работа. Не се ползвяат в сервиз, ама то напоследък пред нас е по-зле щото всеки който познавам идва да чоплим нещо

                                Поздрави !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X