Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Здравейте колеги!Ще Ви помоля за мнение за шестограм 10мм отhttp://www.zimber.bg/cat-rychni-inst...reschotki.html този модел дали ще издържи да се свали спирачния апарат на Опел Вектра Б.Днес усуках 2бр. а болта не мръдна
    Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Вектрата не беше ли със шестограм 7 ? А иначе би трябвало да издържи , Форсе са читава марка инструменти, вземаш късия бит че да не се усуква слагаш го на тресчотка и напъваш.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        За сваляне на целия апарат е баш 10мм.
        Всичко различно от Г образ от железарията ще ти свърши работа.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Майсторе гедоре 3/4 среден клас колко струва ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Един въпрос към знаещите,търся си т-образен върток на 3/4.Ако знаете някой изпитан модел който си заслужава и не е на голяма цена предлагайте.

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Въртока вече е при мен,купих си Force на цена 20 лв което си е без пари според мен както и една ударна вложка 19мм която е на същата фирма.Другата вложка е на Mob 17мм, по-масивна е и по-тежка от тази на Force.За тази фирма Mob нищо не съм чувал освен,че е френска която се прави в Румъния ако някой има наблюдения от нея да пише.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_2492.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5481176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_2490.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5481177

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Моб означава съдържание на Молибден в стоманата, а не френска фирма. Стандартна китайска вложка, както по-рано слагаха Cr-V.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Моб си е френска фирма мисля ,че цялото име е IUS&MOB виждал съм и надписа на обратно MOB&IUS,някъде бях чел,че им куцали тресчотките и при по-старото производство покритието хром или там каквото е се лющело.

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    За хоби върши работа. Ако го напъваш яко тоя върток слагай каска, поликарбонатни очила и ризница на Ацербис, че като изтрещи по добре да не си наблизо...
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Еми аз попитах какъв да си купя но не получих отговор,и се насочих към Force но не е късно може и друг да си взема.

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        След като потрошиш форса пробвай ханс. С техен върток 3/4 и ударна вложка 60 мм +преходник от 3/4 към 1 съм затягал ежедневно 40 мм резби на оси от 6,5 тонна дискова брана и така и не успях да го счупя

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                          Еми аз попитах какъв да си купя но не получих отговор,и се насочих към Force но не е късно може и друг да си взема.
                          И никой не ти е отговорил !? Даже аз !?
                          IUS си е румънска фирма, 96г. купиха старото оборудване от една френска фирма ( не е никакъв МОБ) и започнаха да правят недодялани ключове и други инструменти.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            На Ханс от обикновените вложки не съм доволен,пистолета ги прави доста бързо на "камбанка". Ударните не мърдат. И да,знам че обикновените не са за гаиковерт...ама форса държи повече.
                            Калин Владов,09РСПБЗН

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Днес ми трябваше спешно лула 17х19мм и понеже Плевен не е град с голям избор на инструменти,отидох в Меркадо те продават и Ханс и Иус и разни други.Взех от румънските,продавача ми ги похвали ми какво да кажа след като си свърших работата си казах защо да не натисна с крак и да се поотпусна повече,на лулата както е захваната на болта.Ми резултата ме учуди и мен,въпреки не добрия си вид си издържа аз съм 140кг и на въпросния тест съм чупил доста ключета с това не се хваля.Друго за въпросния румънски инструмент даже и на сайта им си пише ius groupe mob и аз от това заключих ,че е са френско румънски.За ударните им вложки мога да кажа,че са доста по-масивни по-тежки от повечето не маркови които съм виждал,тези които имам се вижда ясно се вижда,че Иус е със 7-9мм по-дебела където влиза квадрата от форса.Когато се въртят на ръка както е в моя случай това не е от голямо значение но когато се натискат с гайковерт тогава си проличава кои какви са.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                С'я, освен добри и лоши инструменти, има и добри, и лоши ползватели, помислете си вие от кой отбор сте и после пишете.
                                Един ползва бели вложки с гайковерт и не е доволен, друг се хеца на лулата с крак и пак, трети слага тръба на върток и плюе.
                                Кое колко е дебело няма значение, има значение за какво е предвидено да върши работа и дали я върши.
                                Дерзайте, всички инструменти са лоши, а някой даже скъпи.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X