Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Първоначално публикуван от ludiq_selqk Преглед на мнение
    А какво ви е мнението за комплекта гедоре на mannesmann 215 части. Някой работил ли е с такъв или има ли наблюдения от негов близък за качеството му. Не говоря да се използва в сервиз , а за поддръжка на 2-3-5 автомобила евентуално. Под поддръжка - смяна на накладки, ремъци, лагери и други дребни работи, тоест няма да има сериозни и чести натоварвания, а само при нужда.
    Имат гаранция 10години, заменят се дори и счупени, също така и ръждясали, само не се подменят при "зализгване"..
    Цената им е 240, при покупка на 2, спада на 220 лева.. Ако нещо може да направим обща поръча, хем ще ни излезе по евтино, хем ще се и запознаем
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #92
      От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      ""Имат гаранция 10години, заменят се дори и счупени, също така и ръждясали, само не се подменят при "зализгване"..
      Цената им е 240, при покупка на 2, спада на 220 лева.. Ако нещо може да направим обща поръча, хем ще ни излезе по евтино, хем ще се и запознаем ""

      За гаранцията не знаех. Аз ги намерих от един човек който ги внася и продава в България на сумата от 240лв. Но за гаранция нищо не ми е споменал. Не знам ти къде си ги гледал, но наистина може да си измисли нещо по въпроса, защото ако наистина са с 10години гаранция и възможност за подмяна, трябва да се обмисли добре предложението.

      Коментар


      • #93
        От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Това с гаранцията е много разтегливо понятие. Гаранция има само за счупвания причинени от ФАБРИЧЕН дефект. През последните десет години съм си имал работа с много голямо количество инструмент и по гаранция са минавали единици повредени неща и то на марки като Бахко, Факом, Усак, Гедоре, Тона и т.н. Някой от повредените инструменти са на единична цена около и над 2к и гаранция-Франция. Не разчитайте на гаранцията на която и да е марка.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #94
          От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Мой познат, имат си сервиз за камиони, също е участник във форума ползва шкаф с инструменти на Gedore. Каза, че подменят счупен инструмент без въпроси как е счупен. Само при много явни дефекти отказвали.
          Достатъчно на ключа да пише Gedore.

          Така според мен се гради име, и още по-важното-се поддържа. Разходите за подмяна на счупени инструменти са може би по-малко от рекламата по разни медии...
          Последно редактирано от Кольо; 18-03-12, 21:09.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #95
            От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Това с гаранцията е много разтегливо понятие. Гаранция има само за счупвания причинени от ФАБРИЧЕН дефект. През последните десет години съм си имал работа с много голямо количество инструмент и по гаранция са минавали единици повредени неща и то на марки като Бахко, Факом, Усак, Гедоре, Тона и т.н. Някой от повредените инструменти са на единична цена около и над 2к и гаранция-Франция. Не разчитайте на гаранцията на която и да е марка.
            Точно това го питах, дали само при фабричен, той каза, че му ги подменяли, дори и раждясали..Само не подменяли при "замазване" което е най-честия проблем.. Пък да видим..
            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 18-03-12, 21:13.
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #96
              От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Какво ще кажете за този компек на Факом??Също и къде имат магазин, в страната???Защото имам едни наблюдения, върху ключовете на факом...
              http://www.ebay.co.uk/itm/Facom-11-I...item53e139c5aa
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #97
                От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Мой познат, имат си сервиз за камиони, също е участник във форума ползва шкаф с инструменти на Gedore. Каза, че подменят счупен инструмент без въпроси как е счупен. Само при много явни дефекти отказвали.
                Достатъчно на ключа да пише Gedore.

                Така според мен се гради име, и още по-важното-се поддържа. Разходите за подмяна на счупени инструменти са може би по-малко от рекламата по разни медии...
                Точно!

                Стига да са оригинални. "Гедоре" "Щалвиле" "Хейко"или "Бета", това са ключовете, с които работи нашия сервиз, излагат ги на уникален тормоз и са се доказали с качество. Почти всички други отпаднаха поради недостатъчна надеждност. Има страшно много ментета обаче! Затова е важно и откъде се взимат. Има и разлики между "хоум" и "профешънъл" сериите. С повечето представителства нямаме проблеми с "доживотната" гаранция - сменят каквото им занесем, без въпроси.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #98
                  От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Точно!

                  Стига да са оригинални. "Гедоре" "Щалвиле" "Хейко"или "Бета", това са ключовете, с които работи нашия сервиз, излагат ги на уникален тормоз и са се доказали с качество. Почти всички други отпаднаха поради недостатъчна надеждност. Има страшно много ментета обаче! Затова е важно и откъде се взимат. Има и разлики между "хоум" и "профешънъл" сериите. С повечето представителства нямаме проблеми с "доживотната" гаранция - сменят каквото им занесем, без въпроси.
                  За "Бета" не мога да се съглася с тебе. Представителите им тук не само задават странни въпроси, но и отказват да подменят очевидно износени инструменти. Пусках отделна тема по въпроса. Подобна случка имах и Факом преди години. Не подмениха клещи с отчупен връх с обяснението , че вече не се произвежда този модел. Абе сигурно съм карък нещо, но до сега в България нито един счупен инструмент с доживотна гаранция не съм успял да подменя с нов.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #99
                    От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Пожелавам ти да ги чупиш отново и наново с доживотната им гаранция

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Няма начин да не се счупят, като слагаме по 2м. удължителна тръба, а се случва и да помагаме с мотокара. За ремонт на ходова част на булдозер, ринал 10г. в скалите, няма инструмент който да не даде фира. Затова наблягаме не само на качеството и на отношението на представителството в БГ. Ако някой ми каже, че има инструмент, който да не се чупи, да го даде при нас, ще го опровергаем
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        За всичко си има инструменти, стига да купувате правилните. Има си силови инструменти за големи натоварвания, т.нар. "slogging".
                        В тецовете тези ключове ги напъват с порталния кран и нищо им няма, ама си има технология, не се напъва бързо до счупване, а на интервали от по 1 час, понякога и повече - напъва се до някъде, оставя се в напрегнато състояние известно време, после пак и така до като се развие .
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Дайте мнение за този магазин, че цените ми се стуват съмнително ниски. Ако някой е купувал от този магазин да каже дали са ментета. Благодаря предварително
                          http://zimber.bg/cat-rychni-instrume...lternator.html
                          http://zimber-tools.com/cat-gedore-v...jonnesway.html

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от intermax Преглед на мнение
                            Дайте мнение за този магазин, че цените ми се стуват съмнително ниски. Ако някой е купувал от този магазин да каже дали са ментета. Благодаря предварително
                            http://zimber.bg/cat-rychni-instrume...lternator.html
                            http://zimber-tools.com/cat-gedore-v...jonnesway.html
                            Купувал съм от тях инструменти, но годорета не съм...Цената на Forge е малко по скъпа, в метро ги гледах по евтини Аз съм си се насочил, към Маннесманн-а Части, Болл
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Майстора правилно каза ,че за всичко си има инструмент и си има предназначение и най- здравата трисчотка или най -скъпата ще издъхне ако затягаш или развиваш ,тя е само за бързина ако ще и да е пневматична освен ако е ударна ,но пак за несериозни усилия

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Някои знае ли дали има разлика в сините и тъмните (зелен или черен не съм сигурен)гедорета на манесман 94 части.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X