Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Здравейте!

    Извинявам се за лаишкия въпрос, но някой от по знаещите и компетентни колеги, може ли да обясни, какво означава,
    вложките да са тип „заключващи” - “super lock“ sockets и вложките да са обикновени?
    Каква е разликата между тях?
    Може ли някакъв коментар конкретно за тези два комплекта гедоре:

    http://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=567

    http://zimber-tools.com/gedore-kombi...-zl-4171k.html


    Двата комплекта са идентични по отношение на набора от инструменти.
    Двоумя се между тях.
    Благодаря предварително за всяко мнение и съвет!

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Колеги моля помайте, че промоцията изтича.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Май никой не знае разликата. Пак ще изкарам една бира. Вземай обикновения вариант. Разликата е във формата на шестограма на камъните. На обикновените е обикновен шестостен, а на супер дуперите е като на снимката.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41ybZZAmg1L._SY300_.jpg
Прегледи:1
Размер:9.7 КБ
ID:5589886
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Първоначално публикуван от djinko Преглед на мнение
          Здравейте!

          Извинявам се за лаишкия въпрос, но някой от по знаещите и компетентни колеги, може ли да обясни, какво означава,
          вложките да са тип „заключващи” - “super lock“ sockets и вложките да са обикновени?
          Каква е разликата между тях?
          Може ли някакъв коментар конкретно за тези два комплекта гедоре:

          http://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=567

          http://zimber-tools.com/gedore-kombi...-zl-4171k.html


          Двата комплекта са идентични по отношение на набора от инструменти.
          Двоумя се между тях.
          Благодаря предварително за всяко мнение и съвет!
          За парите от горните линкове ще си вземеш по две от тези в подписа ми. И при мен не изтича промоцията.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Май никой не знае разликата. Пак ще изкарам една бира. Вземай обикновения вариант. Разликата е във формата на шестограма на камъните. На обикновените е обикновен шестостен, а на супер дуперите е като на снимката.
            [ATTACH=CONFIG]714759[/ATTACH]
            Благодаря, за разяснението!
            Разбирам, че ако избера обикновените, няма да сгреша в избора си.
            За бирата съм на среща по всяко време.

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Не, няма да сгрешиш. Единте са по-удобни в едни случаи, другите - в други. Моите са само такива като на снимката. Понякога е малко досадно, защото спрямо обикновените имат лек луфт напред-назад. Понякога пък ти помага.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Доста опит имате с различните марки инструменти, за това искам да ви помоля за съвет. Искам да си взе едно куфарче с вложки и се колебая между два варианта. Единият е Force 108 части, другият BGS 94. Моля, сравнете като качество. Ще се ползват доста за Пежо 307 и всичко друго.
                Force явно доста се славят за парите си и се ползват и от професионалисти. Освен това тези женски торкс вложки май май ще влязат в употреба за Пежо 307. Към комплекта на BGS ме привлича цената и два елемента, не знам как се наричат точнно. Единият е "мека връзка", другият е преход за отверката от 1/4 към 1/2. Тези двете мисля че в комплекта на Force ги няма.

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Първоначално публикуван от nik1488 Преглед на мнение
                  Доста опит имате с различните марки инструменти, за това искам да ви помоля за съвет. Искам да си взе едно куфарче с вложки и се колебая между два варианта. Единият е Force 108 части, другият BGS 94. Моля, сравнете като качество. Ще се ползват доста за Пежо 307 и всичко друго.
                  Force явно доста се славят за парите си и се ползват и от професионалисти. Освен това тези женски торкс вложки май май ще влязат в употреба за Пежо 307. Към комплекта на BGS ме привлича цената и два елемента, не знам как се наричат точнно. Единият е "мека връзка", другият е преход за отверката от 1/4 към 1/2. Тези двете мисля че в комплекта на Force ги няма.
                  Проба му е майката, ако не ти хареса БГС-а винаги можеш да го подариш на приятел. Не си спомням къде по Пежо има женски Торкс, ама може и да са сложили де. Виж мъжки със сигурност ще трябва и то почти всички размери.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Форс нямам но BGSa който имам е по-кофти от комплектите на Майстора за 99 кинта.
                    Имам го от 3 месеца и една вложка вече се разлисти. Не е напъван повече от Майсторските.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Какво мислите за комплект вложки ВАНСО S560 1/2 и 1/4 56 части? Цената беше около 200.
                      И какви вложки предпочитате - 6-стенни или 12-стенни?

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Първоначално публикуван от nikolay lyutov Преглед на мнение
                        Какво мислите за комплект вложки ВАНСО S560 1/2 и 1/4 56 части? Цената беше около 200.
                        И какви вложки предпочитате - 6-стенни или 12-стенни?
                        12стенните са по-удобни за работа със рамо/тръба/, можеш да я нагласяш, например при сваляне на гумите на камионите, е по-добре 12стенни, та зависи за какво ще ги използваш Но по-добре 12стенни
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Първоначално публикуван от nikolay lyutov Преглед на мнение
                          Какво мислите за комплект вложки ВАНСО S560 1/2 и 1/4 56 части? Цената беше около 200.
                          И какви вложки предпочитате - 6-стенни или 12-стенни?
                          Не знам какво ти дават за тия 200лв. но каквото съм ползвал на тая фирма, всичко е било на ниво. Далеееч, далеч по-добро от всек'ви Форси Риковции пр. недоклатки.
                          По-добри са 6-стените, ако мислиш да работиш за тебе, ако ще правиш коли за продаване и 12-стените стават.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Благодаря за точните отговори. Решението вече е взето. Има ли вероятност да попадна на менте,
                            фирмата - дистрибутор изглежда сериозна, но в днешно време изгубихме доверие към всичко.
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Звънни един тел.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Колеги извинявайте ако ви бъркам темата,но някой чувал ли е за гедоре с марка :"тултех" в нета на всякъде ми излиза че е руско а ме убеждават че е Холандско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X