Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    И аз съм "ЗА" 12-стените.По-удобни са ми за работа и не мога да разбера по какъв начин вредят на колата.Не споря ,просто не ми е ясно къде им е проблема

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Те на колата няма как да нанесат повреда ама при убити ръбове на болтовете от много кратно завиване и развиване често превъртат. И аз съм на мнение,че 12-стените си имат понякога предимства особено при звездите когато се работи на ограничено пространство.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Здравейте! Малко встрани, но понеже много четох за тресчотки на които се надяват двуметрови тръби
        и много скъпи и хубави инструменти отиват на боклука, реших да ви споделя на какво попаднах днес.
        Обикновен Г - образен върток за вложки с квадрати на 1/2 в двата си края, специално за тръби.
        На форс е и струва 10 лв. - веднага го купих. На това желязо може да се надяват всякакви тръби и би било
        цяло чудо да се счупи. Дори и някой да успее да го счупи при тая си цена си струва и може да спаси
        много тресчотки. Съжалявам, че не мога да го снимам.
        А за вложките се убедих, че Стефан е абсолютно прав.

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Mannesmann 215 части за 220лв. Цената е значително по-ниска от и-бей което малко ме озадачава. Струва ли си парите и какво да очаквам като качество?

          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Един колега има такава ''Mannesmann" занимава се през свободното време с ремонт на автомобили. За 3 години има счупени едно камъче от най малките и най малката трезчотка нещо оттърва на моменти.

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Като качество не очаквай много,дали си струва трябва да си отговориш сам.Аз лично не бих си го купил никога,но мен си ме кефи да работя само с много маркови неща за което си плащам и много професйонални монтьори приятели са ми се чудили на акъла...

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                Като качество не очаквай много,дали си струва трябва да си отговориш сам.Аз лично не бих си го купил никога,но мен си ме кефи да работя само с много маркови неща за което си плащам и много професйонални монтьори приятели са ми се чудили на акъла...
                То ''кефенето'' и възможностите малко ми се разминават та за това питам за ширпотреба.
                Най ме грабва куфара че всичко е подредено и на едно място,повечето ги имам но докато намеря какво търся,брадясвам. Ако има празен куфар,няма да му мисля изобщо но уви,продават ги пълни.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  То празни кутии за имане има, но доста рядко инструменти от една марка пасват на гнездата , предвидени за инструменти от друга, понякога хлопат, понякога не влизат.
                  Иначе някой производители вече предлагат празни кори от някаква пяна, която е доста еластична, а и може да се дообработи с макетното ножче, но цената за такава кора формат А4 няма да ти хареса.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                    Mannesmann 215 части за 220лв. Цената е значително по-ниска от и-бей което малко ме озадачава. Струва ли си парите и какво да очаквам като качество?
                    Аз имам такава от 2-3 години. Не я ползвам ежедневно но съм я ползвал достатъчно често без никакво жалене. Имам 2 счупени камъка : единия е Т20 и то защото се обърках и взех такъв с отвор по средата вместо плътния , и другото ми е шестогран 8(счупих го с твърдо рамо и тръба , като след него имам още един от друга марка счупен на същия болт, и накрая болта се разви след зверско нагряване). За парите си гедорията е много добра , кой каквото иска да казва. Вярно не е скъпа и толкова качествена, но за парите си е перфекта.
                    На предишната работа работех главно с BGS и там съм видял доста кусури , от новото работно място с новата марка инструменти Tona Expert за сега нямам оплаквания.

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      И аз ползвам Mannesmann от четири години почти всеки ден в гаража и в доста от случаите при ремонт на дърти таралясници се налага да се ползва с удължаване с тръби.Не рядко се налага и удари с чук по самите камъни или накрайници но за сега освен малката тречотка всичко си е здраво и затова мисля че за тези пари си заслужава.Само да спомена че моята я взех на 180 лв нова. а миналия месец ми предложиха на 250 лв.едни от пътуващите търговци + още еди куп машинария втора употреба или кр@дена не знам.

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        От къде за 180 ЛВ?
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          От приятел внасящ коли от немско но беше преди почти четири години.

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Привет,

                            Някой има ли впечатления от тази тресчотка: euromarket.bg? Гледам, че е 50 зъба, 270мм, 1/2. Не съм работил с диск, който сменя посоката. Изобщо има ли някакви положителни страни този начин на сменяне? Като цяло ще почна да събирам комплект, като искам да почна от тресчотката.

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Здравейте!В един магазин /жълто-син/ гледам са пуснали "гедоре" за 80 лв.На тяхната марка,пауърфикс или нещо подобно.90 части по спомен.Заслужава ли да го купя?Гледам че 2012 година колега е питал в темата.Има ли ползвали го и става ли?
                              Благодаря!
                              п.п.Между другото пише че е произведено в Тайван.


                              Е.....те го те!

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0046.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5702574

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0049.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5702575

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0050.jpg
Прегледи:1
Размер:115.6 КБ
ID:5702576

                              ...купих го пък ще видим!!!В магазина ме убеждаваха че е с три години гаранция!Иначе ако не мЪ кефи,до месец мога да го върна!
                              Последно редактирано от traun; 12-02-16, 12:16.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Един колега голям вандал ползва такова повече от година и нищо не е счупил . По тази причина и аз си купих едно . За сега се справя добре единствения кусур е че няма дълго удължение на голямото гедоре ама не е болка за умиране щото имам поне 5-6 . Става въпрос за гедоретата от Л--Л .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X