Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    И аз го ползвам,даже 3-4 имам по колите от тях,държат.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      И аз си купих днеска комплекта. Питах има ли гаранция, но ми казаха че щом на куфара не пише, значи няма. Само за електроуредите имали 3 години гаранция.
      Като цяло ме притесняват само тресчотките, за камъните не съм притеснен понеже имам много.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Имат гаранция . Касовата бележка играе ролята на гаранционна карта .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          До сега от този магазин съм купувал един гайковер и съм доволен от него, имам някакъв комплект отверки и шестограми, които почети не съм ползвал. На работа имам същия комплект на друга марка и на двойна цена. Притеснен съм само за тресчотките. Твърдия върток можеха да го направят и като удължение. Касовата бележка съм си я прибрал, но не вярвам че счупена тресчотка ще бъде призната.

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Някой би ли казал жълт-син магазин, в който да има такова гедоре. Желателно е да бъде в източната част на София.
            Такова ползвах лятото за основен ремонт на БМВ. Тресчотката издържа развиване на ремъчната шайба на коляновия вал - нахлузихме една тръба към 1,5 м дължина. Вижда ми се бая здраво.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
              Някой би ли казал жълт-син магазин, в който да има такова гедоре. Желателно е да бъде в източната част на София.
              Такова ползвах лятото за основен ремонт на БМВ. Тресчотката издържа развиване на ремъчната шайба на коляновия вал - нахлузихме една тръба към 1,5 м дължина. Вижда ми се бая здраво.
              Изтече им промоцията . Пак ще ги пуснат мерна ли ги ще ти се обадя .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Днес от нашия пазар си купих тресчотка 1/2 FACOM S151 почти не е ползвана за 15лв. Голям кеф.

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Вчера като купих моето имаше поне 10 броя още. Не знам дали ако не са продадение за периода на промоцията, не ги оставят докато се продадат. Не вярвам да са свършили. Става въпрос за Русе.

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    В Младост 4 Лидъла между Фантастико и Хит дето е имаше цяло пале допреди два дни!!!Гидорета!И почти никой не ги поглеждаше..........
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Днес пообиколих няколко магазина, понеже събота и неделя клиентския им номер не рАботи. В Слатина и Дружба нямаше. Но колега, който е видял темата, ми писа на Л.С., че на Ботевградско има. Отидох и си купих - имаше 4-5 кутии останали. Ако не бях ползвал такова, щях да си кажа, че е голям боклук. От утре го почвам.
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Аз да попитам нещо за гедоретата!
                        Мойте в мазето не ги ползвам зимата и са ръждясали пущините и се чудя как да ги предпазим от влага и ръжда ?
                        Масло ,WD40 или спрей за смазване на вериги?

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Днес в Лидъла в Младост 4 между Фантастико и Хит видях че отново са ги пуснали тия "гедорета" за 80 кинти!Ако на някой му тряа да ходи там.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Здравейте искам да си купя комплект,за прибиране на спирачни апарати някой,има ли впечатления (ползва ли)подобни инструменти?Харесал съм си този модел ще ми свърши ли работа?http://magnum-fs.com/product/8/k-t-z...-35chasti.html

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                              Здравейте искам да си купя комплект,за прибиране на спирачни апарати някой,има ли впечатления (ползва ли)подобни инструменти?Харесал съм си този модел ще ми свърши ли работа?http://magnum-fs.com/product/8/k-t-z...-35chasti.html
                              Аз ползвам подобен и съм доволен. Купих го от Майстора:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=201352 доста по-ефтин.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Кой модел по-точно колега,разгледах предложенията но видях модела само на въздух,който е за 240лв?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X