Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Върни го този компресор. Не си заслужава да наливаш още пари в него. Това не трябва да се продава изобщо като компресор. Продавача е некоректен и ако откаже да го върне, го обяви тука.

    Коментар


    • От: Компресор

      Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
      Върни го този компресор. Не си заслужава да наливаш още пари в него. Това не трябва да се продава изобщо като компресор. Продавача е некоректен и ако откаже да го върне, го обяви тука.
      Човека от който го взех засега отказва да си го вземе и да ми върне парите.
      Ако може дайте съвет от какъв компресор да търся бутала 55мм. А биелите ще са най трудни за намиране, ако въобще се намерят

      Коментар


      • От: Компресор

        Виж колегата Драгозов той е в Арго маркет там имат резервни части да тези които те внасят мисля че Ома ; Абак и някакви китайски . Тоя продавач си е направо за бой .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Компресор

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Виж колегата Драгозов той е в Арго маркет там имат резервни части да тези които те внасят мисля че Ома ; Абак и някакви китайски . Тоя продавач си е направо за бой .
          Може ли някакъв линк към профила му в форума че аз не можах да го намеря

          Коментар


          • От: Компресор

            Потърси на тази страница:

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...=37082&page=35

            Търси dragozow.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Компресор

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Потърси на тази страница:

              http://www.offroad-bulgaria.com/show...=37082&page=35

              Търси dragozow.
              Мерси колега

              Коментар


              • От: Компресор

                Дай линк към профила на продавача и ние ще се постараем никой да не купи нищо повече от него, а с тези пари да си купува само свещи.
                И аз продавам някой неща в продавалника, но винаги съм коректен. Ако на някого не му хареса нещо си го вземам. За сега ми се случвало само веднъж да ми върнат стока и то без да има никаква причина, но съм коректен и не правя проблеми.

                Коментар


                • От: Компресор

                  Не знам дали си заслужава да инвестираш пари в тази глава . Една биела едно бутало сегменти евентуално клапанчета . Нова глава от този клас е около 300 - 350 лева . Пробвай пак да му го върнеш на тоя нещастник . На времето ляхме бутало за един Ingersoll Rand щото нямаше оригинално а с доставка идваше едни пари майка плаче . Стана от втория опит и компресора работи вече едни 5-6 години и цялата гимнастика си заслужаваше защото го бяха подарили на един колега .
                  Последно редактирано от sek.1; 02-01-14, 17:59.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Не знам дали си заслужава да инвестираш пари в тази глава . Една биела едно бутало сегменти евентуално клапанчета . Нова глава от този клас е около 300 - 350 лева . Пробвай пак да му го върнеш на тоя нещастник . На времето ляхме бутало за един Ingersoll Rand щото нямаше оригинално а с доставка идваше едни пари майка плаче . Стана от втория опит и компресора работи вече едни 5-6 години и цялата гимнастика си заслужаваше защото го бяха подарили на един колега .
                    А дали е възможно да се излее и биела. Може ли да ми кажеш къде ти правиха буталото

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      При нас го правихме докато имахме читав леяр . Биелата си е трудна за изработка . Тя стоманена ли е или от дурал ?
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Биелите се изковават, после се огработват. Никак не е коректен тоя боклук от продавалника.

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          При нас го правихме докато имахме читав леяр . Биелата си е трудна за изработка . Тя стоманена ли е или от дурал ?
                          От алуминий, сигурно е дурал

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                            Дай линк към профила на продавача и ние ще се постараем никой да не купи нищо повече от него...
                            Това не работи в продавалника. Като се сгъстят облаците, ще си регистрира нов профил и ще продава от него. Не случайно другото име на продавалника е прееб@лник.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Добре де, все пак имаш името и местожителството ( предполагаемото), човека може да се издири. Евентуално в Еконт има ЕГН-то на въпросния субект с малко късмет можеш да го научиш. След това или го навестяваме колективно или пускаш жалба, може и двете
                              Успех с компресорчето, дано не си дал много пари, пък и да си здраве да е, на пед@ла дето ти е пробутал това дЖелезо ще му се върне ...

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Най-накрая днес ми изпадна един монофазен двигател 1.1кВ 2890об/мин. И започвам да преправям този компресор Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20131128_002.jpg
Прегледи:2
Размер:147.1 КБ
ID:5551342 . Днес свалих малкия двигател ,който е 450W и пробвах с новия да въртя тази глава , но на 4.3атм започнаха да се чуват странни почуквания от главата и го изключих. Ще сложа глава от ЗиЛ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20131227_010.jpg
Прегледи:3
Размер:93.4 КБ
ID:5551343 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20131227_009.jpg
Прегледи:2
Размер:105.3 КБ
ID:5551344доколкото разбрах е от 130 или от 157 не съм сигурен , но не е и от кой знае какво значение . Срещам следния проблем нямам ремъчна шайба за главата препоръчаха ми да търся да купя оригинална , защото при стругар щяла да излезе по-скъпо така , че предлагайте . Главата няма картер утре ще търся да ми отрежат някъде в Бургас , ако някой колега знае къде ще е от помощ. Мазането ще го уредя но ще кача снимки , че ми е по-лесно ,от колкото да обясня май . Тези глави разбрах , че имат оригинално разтоварваща система трябва ли да я затапя и как да я позная . Охлаждане за начало няма да има ( няма и да работи повече от 20мин ), в последствие ще бъде или с перка от Лада Нива или с водна помпа от пералня . Интересува ме също така разширителния съд за маслото , който е показал колегата sek.1 тук Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0021.jpg
Прегледи:2
Размер:174.2 КБ
ID:5551347 затворен ли трябва да бъде или трябва да има някаква дупчица да речем ф=1мм ? За оборотите пак от sek.1 разбрах че трябва да са около 1100-1200 така, че след като намеря шайба за компресора ще сметна шайба за двигателя 2.5/1 така, че оборотите да са малко под 1200 и да не тормозя двигателчето. Въпроса е какъв дебит да очаквам от главата ако при нея всичко е нормално изглежда обслужена и стегната , но като я завъртя с двигателя ще стане ясно ? Ако има проблеми ще я обслужа
                                Последно редактирано от bascho; 05-01-14, 23:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X