Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Пневматичен гайковерт

    Айде още една играчка за пораснали деца.
    Ще видим на какви издевателства издържа.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6223.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:5781657

    Коментар


    • #92
      От: Пневматичен гайковерт

      Милион безаварийни!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        От: Пневматичен гайковерт

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Много е трошлив обръщача на посоката ,внимателно с него. около 600 е реално ,сравнявал съм го с доста гайковерти.
        Да се самоцитирам за хазета.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #94
          От: Пневматичен гайковерт

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Айде още една играчка за пораснали деца.
          Честито

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Да се самоцитирам за хазета.
          Моя е такъв и година и нещо ми пази ръцете, е и аз го пазя де, но не бих казал чуплив.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #95
            От: Пневматичен гайковерт

            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
            Айде още една играчка за пораснали деца.
            Честито и мислете за по голям "батко"-да си има "другарче" в играта с болтовете и гайките!!!

            Коментар


            • #96
              От: Пневматичен гайковерт

              Може да цъкнеш на страница 2 и най-отгоре ще видиш хазет минал през магията на поне 20-30 бара налягане(редуцирче и кислородна бутилчица) докато затягаше болтчета по конструкцията на стълбове за високо напрежение.За радост ръката на стягащият оцеля,но хазетчето ....майната му на него купихме други след това.
              Та малка и корава машинка.Но наистина бутона за смяна на посоките изглежда ммммм лабав.
              Поздрави и успех с машинката.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #97
                От: Пневматичен гайковерт

                Мерси за пожеланията.Ще се старая да го пазя до колкото е възможно.
                Между другото,аз никога не съм работил с гайковерт,е развивал съм гуми,но никога не съм имал собствен.
                Ръцете съм си трошил много, но не с пневматични инструменти.
                Та мисълта ми е ако може да ми дадете някой елементарни съвети за обслужването и работата като цяло.

                Коментар


                • #98
                  От: Пневматичен гайковерт

                  Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                  Мерси за пожеланията.Ще се старая да го пазя до колкото е възможно.
                  Между другото,аз никога не съм работил с гайковерт,е развивал съм гуми,но никога не съм имал собствен.
                  Ръцете съм си трошил много, но не с пневматични инструменти.
                  Та мисълта ми е ако може да ми дадете някой елементарни съвети за обслужването и работата като цяло.
                  Поддръжката се свежда до това да има масло чат-пат
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Пневматичен гайковерт

                    И да няма конденз. Има разни пневмоподготвящи групи.

                    Коментар


                    • От: Пневматичен гайковерт

                      Честито за придобивката!


                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Поддръжката се свежда до това да има масло чат-пат
                      Хубаво е маслото да е пневматично.

                      Коментар


                      • От: Пневматичен гайковерт

                        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                        И да няма конденз. Има разни пневмоподготвящи групи.
                        Има и едни ойлерчета които се пълнят с масълце и се монтират между гайковерта и бързата връзка на маркуча. Те си омасляват по малко и постоянно, но трябва да се пазят от груба работа с инструмента.
                        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                        Коментар


                        • От: Пневматичен гайковерт

                          Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                          Има и едни ойлерчета които се пълнят с масълце и се монтират между гайковерта и бързата връзка на маркуча. Те си омасляват по малко и постоянно, но трябва да се пазят от груба работа с инструмента.
                          Има и пневмогрупи с омасляване.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Пневматичен гайковерт

                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            Има и пневмогрупи с омасляване.
                            Това е когато нямаш пневмогрупа. Аз ги имам и двете!
                            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                            Коментар


                            • От: Пневматичен гайковерт

                              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                              Това е когато нямаш пневмогрупа. Аз ги имам и двете!
                              Така може, но при положение, че една пневмогрупа е 100-тина лева, и към 150 с омасляване, не виждам смисъл умишлено да трепеш инструмент в пъти по-скъп.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Пневматичен гайковерт

                                http://kawasaki-mac.co.jp/images/38-.../38-34-_01.jpg
                                http://airtoolsolutions.co.nz/brands...-impact-wrench
                                Предимно ползвам тези 2та и един модел на Chicago Pneumatic,който е толкова стар,че не го намирам като данни в нета,има го само на обява в Ebay
                                Вече са толкова убити от бой,че ме е срам да ги снимам,но освен да им навия масльонки и да им сменям от време на време нипелите друго не се сещам да съм правил.Интересното е че японците дават 1700Nm на 3/4 гайковерт с който съм пукал ударна вложка 30,а китайците постигат същата сила с 1/2 гайковерт,който не може да отвие болт на джанта с камък 17?Основния проблем с 3/4 гайковерта е че не мога да намеря вложка 17 с квадрат 3/4 и се налага да ползвам преходник 3/4 към 1/2,колко такива преходници от различни марки съм накъсал вече им изгубих бройката,ако някой знае решение на проблема нека не се стиска.А за да работи добре гайковерта,освен хубав гайковерт,трябва хубава бърза връзка и маркуч,мъжката част е ясна,тя не е проблем,но от женската не е никак хубаво да се пести,тя е основния ограничител на дебита,маркуча 10мм и нищо друго,за домашна употреба става с най-обикновен черен маркуч,който държи на налягане и читава скоба директно на нипела на пистолета,по-малко съпротивление от това здраве му кажи.Тези късите гайковертчета и мен много ме изкушават,за сега се бях насочил към Wurth,но като видях това на Hazet...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X