Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пневматичен гайковерт

    Жива пневматична отвертка.
    Удобна джаджа,ама бая майстори биха се лишили .
    Лесно ще заменят скъпия инструмент с някоя тресчотка или нещо с батерия.

    Коментар


    • От: Пневматичен гайковерт

      Именно де, специфично е и не много често използвано, може да се замени с друго под ръка. Hazet имат интересни неща.

      Коментар


      • От: Пневматичен гайковерт

        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
        Именно де, специфично е и не много често използвано, може да се замени с друго под ръка. Hazet имат интересни неща.
        А предлагат ли подобна https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=XXWLIVl31L0

        Коментар


        • От: Пневматичен гайковерт

          Бихте ли коментирали това, за чисто непрофесионални цели.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22496215_471201819928229_7065391230341258646_o.jpg
Прегледи:1
Размер:128.9 КБ
ID:5783770
          "Характеристики:
          Гайковерт 1/2" 850 Nm
          Пневматичен ниблер
          Маркуч - спирала 10м
          Пистолет за продухване
          Пистолет за помпене на гуми
          Пълен комлект бързи връзки
          10 накрайника за шлайфане
          Аксесоари: Резервна пружина, масльонка
          Произход: Германия
          Марка: KraftWelle
          Немски 🛠Пневматични инструменти🛠 🇩🇪KraftWelle🇩🇪
          ПРОМОЦИЯ 🇧🇬119.99лв🇧🇬"
          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
          Ат.Буров.

          Коментар


          • От: Пневматичен гайковерт

            Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
            ПРОМОЦИЯ 119.99лв"
            Пълно покритие между цена и качество. Даже леко в полза на качеството.
            За тази цена не може да се намери качествен манометър камо ли всичките чаркове.

            Коментар


            • От: Пневматичен гайковерт

              Kak ги правят тея работи не мога да проумея.
              Всеки ще предпочете да си купи нещо за смешни пари,нищо че я върши работа я не.
              Че аз си купих само маркуча за 50лева.

              П.П.Ама да ви кажа честно, че колкото пъти съм се изцигзнил ,и съм си купил нещо евтино, все съм псувал после.
              Даже и ми остава психическа рана,че съм се преебал самичък.

              Коментар


              • От: Пневматичен гайковерт

                Такъв спираловиден маркуч има поне 4 вида качество, този от снимката се чупи като много го опънеш и се скапва бързо. Ако спираловидния маркуч е от най-високия клас за 113 лв не може да купиш 10 метра. Иначе коментара ми за комплекта е че е хоби и нищо повече, става за гаража.

                Коментар


                • От: Пневматичен гайковерт

                  Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                  Бихте ли коментирали това, за чисто непрофесионални цели.
                  [ATTACH=CONFIG]950778[/ATTACH]
                  "Характеристики:
                  Гайковерт 1/2" 850 Nm
                  Пневматичен ниблер
                  Маркуч - спирала 10м
                  Пистолет за продухване
                  Пистолет за помпене на гуми
                  Пълен комлект бързи връзки
                  10 накрайника за шлайфане
                  Аксесоари: Резервна пружина, масльонка
                  Произход: Германия
                  Марка: KraftWelle
                  Немски Пневматични инструментиKraftWelle
                  ПРОМОЦИЯ 119.99лв"
                  Аз рискувах и си взех,но промоцията беше 97лв,издават и фактура.Общо-взето върши някаква работа,спираловидният със пистолета съм го сложил над струга да духам патронника.Гайковерта уж 650нм на 9Ат не успя да развие нито един болт на колата,на бъгито разви два.Другата джаджа се врътка на към 25-30000об/мин и я ползвам на струга(произвежда невероятен шум,чак ми заглъхнаха ушите)да шлайфам вътрешни отвори,включително си оправих и конуса на задното селдло,че имаше заорано вътре от както съм го взел и при зор оттърваше в конуса.Манометъра си върши работата и за парите комплекта си струва.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Пневматичен гайковерт

                    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                    А предлагат ли подобна https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=XXWLIVl31L0
                    Тука темата е за пневматика иначе Деволт акумолаторни имат всякакви. А пък на гайковерта им на 1/2 май няма въздушен дето да му се опре.

                    Коментар


                    • От: Пневматичен гайковерт

                      Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                      Тука темата е за пневматика иначе Деволт акумолаторни имат всякакви. А пък на гайковерта им на 1/2 май няма въздушен дето да му се опре.
                      Нещо не схващам.
                      Подчертавате ,че темата е за пневматика и показвате препратката , следва твърдение за сравняване което е .......................а......о.

                      (Всеки има право на мнение дори когато е "странно".)

                      Коментар


                      • От: Пневматичен гайковерт

                        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                        Да интересно е, но при кои приложения е с предимство пред гайковерта или тресчотката ?
                        Оставам с впечатление, че имате опит в ползването-споделете.
                        Ако изходим от идеята ,че няма излишен инструмент мога да го разясня така.
                        За хора които си вадят хляба с тази работа времето е пари колкото повече инструменти имаш и знаеш как да ги ползваш толкова повече и по-бързо ще работиш.
                        Основните му предимства са,че е доста малък но изключително силен за размера си. Все пак е ударен.
                        Предимставта пред гайковерт на 1/2 е ,че не е толкова силен и болтове на 6мм или на 8мм не ги къса нещо което често се случва с нормален гайковеврт.
                        Малко да се запъне нещо на станадартния гайковерт малко за по дълго да почукне и с готов със скъсаня болт нещо което ако си развал на ръка си щял да го усетиш.
                        Пред стандарта пневматична тресчотка на 1/4 предимството е,че върти много по-бързо а и си ги разхлабва сам не е нужно да ги разхлабваш на ръка предварително.
                        Приложението му е както колегата каза за картери капаци разни кори под двигателя където има много болтове и губиш време да ги развиваш на ръка.
                        За мен това е "сгодна джаджа" инструмент който е добре да имаш под ръка и си купуваш когато се чудиш какво да си купиш след като вече си си купил всички други къде,къде по важни и смислени инструменти.И най-вече е за хора които с това се изхранват прехраната не за хоби.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • От: Пневматичен гайковерт

                          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                          С подобни параметри в авторемонта може да се ползва най вече при демонтаж на картера,клапанния капак и едно "специфично" приложение-което знаят тези, които се занимават с ваденето на свещи.

                          С монтаж на редуциращ възел или дросел, плавно може да се променят характеристиките според конкретния случай)
                          Принципно няма универсални решения. както и аз съм отбелязал.. в горния пост..................

                          Коментар


                          • От: Пневматичен гайковерт

                            Дали ще успея да развия 24 ММ със гайковерта.гайката на динамото ,така както е зацепено към ремъка,питам защото ако не успея,ще трябва да ходя да купя нещо като лула но не съвсем,пък няма да имам много време за грешки.
                            Питането ми е свързано с това дали ще приплъзва шайбата или гайковерта ще я разтрака ?
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Пневматичен гайковерт

                              Би-трябвало да я отвиеш, освен ако съвсем не се е спекла.

                              Какво значи "няма да имам време за грешки"? Не виждам какво в повече би се случило ако евентуално не успееш.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Пневматичен гайковерт

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Би-трябвало да я отвиеш, освен ако съвсем не се е спекла.

                                Какво значи "няма да имам време за грешки"? Не виждам какво в повече би се случило ако евентуално не успееш.
                                Гаража ми е на 15 км.от града,имам обект за монтаж на 2 км.след гаража който трябва да приключа,и ако не успея да развия с гайковерта, довечера трябва да летя до града да купя някакъв инструмент което ако не успея да свърша,работната ми кола остава в бокса до другата седмица понеже единия пръстен е задрало нещо и го е остъргало на ламаринка.За динамото става въпрос,та времето ми е кът.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X