Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерителни инструменти и измервания.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мерителни инструменти и измервания.

    С риск Ясен пак да ме сложи за подпис това знам днес от къде дойде ама не знам от какво е . Чисто нова призма в хартията омазана с грес. Произведена е през 1970 година в ЗИИУ Ботевград .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0167.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5444417Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0169.jpg
Прегледи:1
Размер:161.6 КБ
ID:5444416
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Мерителни инструменти и измервания.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      С риск Ясен пак да ме сложи за подпис това знам днес от къде дойде ама не знам от какво е . Чисто нова призма в хартията омазана с грес. Произведена е през 1970 година в ЗИИУ Ботевград .
      За проверка на прав детайл за кривина, на око. Ползват се ръбовете.
      Последно редактирано от Ясен; 16-01-13, 18:32.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • От: Мерителни инструменти и измервания.

        Две такива и можеш да заваряваш кардани.

        Коментар


        • От: Мерителни инструменти и измервания.

          И няма да си прав. Карданите се заваряват право на струга.

          Онова от предишната страница е само единия куфар на твърдомера. В другия трябва да има индентори и измерителна лупа. Май имаше и нещо отверка и ключове.

          Коментар


          • От: Мерителни инструменти и измервания.

            Явно призмите са били комплект защото намерих кутиите от по малките размери . Намерих една кутийка с калибри и един особен руски микрометър . В общи линии натоварих един багажник плячка основно фрезови инструмент .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Мерителни инструменти и измервания.

              Ето ги и другите ми придобивки .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0175.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5444586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0174.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5444587
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Мерителни инструменти и измервания.

                Не пееш, аз имам по-хубави. Имам даже (цензурирано) лично от Румбата.
                За металографския микроскоп ми помогнаха (цензурирано) други хора.
                А ултразвуковия дефектоскоп за заварки работи, само касетите за батериите са девствени. Страх ме е от високото, и не лазя по ферми, та го включвам в контакта.
                Айде па сега вие ми завиждайте, а то аз завидях на 12 страници хубавини.
                Мамка му, кога ли пак ще работим нещо ...(((

                Коментар


                • От: Мерителни инструменти и измервания.

                  Мене не ме е страх от високото слизал съм от самолета по средата на полета И сега си ходя по платформите и карановите пътища само че вече гледам да се държа за нещо щото ми се клати от време на време вестибуларния апарат . Сдобих нещо на което докторите му викат миниеро незнам си какъв синдром . Иначе имам иохансонови пластини във всичките им разновидности . Ония екрементални линии още седят ли ти ?
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Мерителни инструменти и измервания.

                    По-горе мернах машинен нивелир - имам такъв, с точност 0.04, който едва ли ще ми трябва.
                    Според вас колко би струвал?

                    Коментар


                    • От: Мерителни инструменти и измервания.

                      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                      По-горе мернах машинен нивелир - имам такъв, с точност 0.04, който едва ли ще ми трябва.
                      Според вас колко би струвал?

                      Дай да се видиме и да ти дам 20 лв, да те отърва от мъките.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • От: Мерителни инструменти и измервания.

                        50
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Мерителни инструменти и измервания.

                          Колегата печели за сега в наддаването. Аз се оттеглям. Бюджета ми не го позволява. Най-интересното е че не ми и трябва, ама нали съм си клошар ...
                          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                          Коментар


                          • От: Мерителни инструменти и измервания.

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Ето ги и другите ми придобивки .[ATTACH=CONFIG]536903[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]536904[/ATTACH]
                            Ако на това от първата снимка викаш"особен руски микрометър"-това е ПАСИМЕТЪР.Използва се от ОТК за бързо проверяване на детайли(При серийно производство).Нагласяш размера и после само гледаш да е в допуска(между червените стрелки).Със бутона отстрани освобождаваш и сменяш детайлите без да разбутваш зададения размер. П.П Ако на някой му трябва имам един!
                            Последно редактирано от stefan stoev; 25-01-13, 09:17.

                            Коментар


                            • От: Мерителни инструменти и измервания.

                              Аз давам 80 лева.

                              Коментар


                              • От: Мерителни инструменти и измервания.

                                Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                                Дай да се видиме и да ти дам 20 лв, да те отърва от мъките.
                                Не се бъзикай с човека . Толкова струва средна ръка китайски строителен нивелир .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X