Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерителни инструменти и измервания.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мерителни инструменти и измервания.

    Ей ви, родни, български, и не само шублери:
    http://www.ziiu-bg.com/shubleri_bg.html
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Мерителни инструменти и измервания.

      Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
      Почти е равно на нищо предполагам...
      Има няколко фирми които са купили помещения на територията на завода но са нищо в сравнение с това което беше . Едната е Палфингер произвежда елементи за кранове за австрийците но нито едно готово изделие . В този завод имаше уникална техника . Не знам къде отиде 1500 тонната преса . Такава имаше само в Бета и в завода производител Круп .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Мерителни инструменти и измервания.

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Има няколко фирми които са купили помещения на територията на завода но са нищо в сравнение с това което беше . Едната е Палфингер произвежда елементи за кранове за австрийците но нито едно готово изделие . В този завод имаше уникална техника . Не знам къде отиде 1500 тонната преса . Такава имаше само в Бета и в завода производител Круп .
        Там е проблема, че е уникална. Опитвахме се да правим все уникални неща, ама пазарите за които бяха предназначени, нещо се позатриха.

        Коментар


        • От: Мерителни инструменти и измервания.

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Там е проблема, че е уникална. Опитвахме се да правим все уникални неща, ама пазарите за които бяха предназначени, нещо се позатриха.
          На тая преса с един удар се правеха капаците на люковете за един куп бронетехника което не значи че не може да прави много други неща .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Мерителни инструменти и измервания.

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            На тая преса с един удар се правеха капаците на люковете за един куп бронетехника което не значи че не може да прави много други неща .
            Така е. Въпроса е дали има кой да купи произведеното?
            Щото нали целта не е самото производство? - за справка ВМЗ, и не само.....

            Коментар


            • От: Мерителни инструменти и измервания.

              Тука всичко е въпрос на мениджмънт . Когато целта е да се реализират активите като скрап нищо хубаво не ни чака . Писал съм го и в други теми в Словакия се намира най големия МК в средна Европа в гр Кошице . Само около 4 пъти е по голям от нашето Кремиковци и през годините не е спирал работа и за минута . Модернизиран е в движение и в момента е собственост на американска фирма .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Мерителни инструменти и измервания.

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Тука всичко е въпрос на мениджмънт . Когато целта е да се реализират активите като скрап нищо хубаво не ни чака . Писал съм го и в други теми в Словакия се намира най големия МК в средна Европа в гр Кошице . Само около 4 пъти е по голям от нашето Кремиковци и през годините не е спирал работа и за минута . Модернизиран е в движение и в момента е собственост на американска фирма .
                Да де! И кой трябва да направи мениджмента? Държавата ли?

                Коментар


                • От: Мерителни инструменти и измервания.

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Да де! И кой трябва да направи мениджмента? Държавата ли?
                  Да де, "Държавата", само че някой индивиди които са посмъртно държавата, казват кой от подарените заводи кога да се реже на скрап. Червенобрежкия го изравниха със земята вече, сега почнаха и Романския. Тук някой пита за някаква преса, нарязана и заминала в небитието.
                  PS. Крупа се намираше между механичен и заготвителен цех, до него имаше още няколко по малки преси, ходил съм много пъти, там ни режеха на газорезките и огъваха едни детайли за Кремиковци от листова стомана б 80 и б 90 мм.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • От: Мерителни инструменти и измервания.

                    Малко калибри от моята колекция . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0135.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5442324Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0134.jpg
Прегледи:1
Размер:153.6 КБ
ID:5442325 Че съм прибран човек така е ама това нито помня как е дошло при мен нито за какво се използва . Някой да го разпознава ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0136.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5442323
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Мерителни инструменти и измервания.

                      Тия горните снимки са от БЪДЕЩЕТО!!!!

                      Я кажи, къде скри машината на времето?!?
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: Мерителни инструменти и измервания.

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Тия горните снимки са от БЪДЕЩЕТО!!!!

                        Я кажи, къде скри машината на времето?!?
                        От миналото са и то от гадното социалистическо минало Сега нито в настоящето нито в обозримо бъдеще можем да произведем такива измервателни уреди . Дори и някъде да има технологично оборудване то цената им ще е невъзможна .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Мерителни инструменти и измервания.

                          Станьо, как ще са от миналото, като са правени посред нощ на 5 юли 2017 година, бе?
                          Затова те бъзика Теста.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Мерителни инструменти и измервания.

                            Така е като няма кой да настрои датата на фотоапарата Няма си вътрешна батерийка да я поддържа и всеки път като извадя батериите да ги зареждам си отива където си иска . Аз пък съм малко индианец в тая техника и така си карам .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Мерителни инструменти и измервания.

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              ... Че съм прибран човек така е ама това нито помня как е дошло при мен нито за какво се използва .Някой да го разпознава?
                              Стандартна комплектация на твърдомер.
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • От: Мерителни инструменти и измервания.

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Стандартна комплектация на твърдомер.
                                Ама ми е бавен реотана ! Твърдомера с голямата плоча ми седи в термичното ама като няма кой да работи с него не съм го поглеждал от години и съм го затрупал с разни боклуци .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X