Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За чий е сложен там?През него ли се управлява тока за вторичната на електрожена?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • С този тиристор рботата е малко сложна, по принцип няма как да му изгладиш добре пулсациите след него при такава мощност. Ако случайно в някакъв режим ти съвпадне с честотата на капкопренясяне ще работи добре, но само в този режим.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • Теристора е диод с който се управлява наптежението, или бъркам? Нещото с което се управлява напрежението, а май и тока, единия изход е на минуса, а другия е вързан за другите диоди на токоизправителя, и от там към щипките.

        Коментар


        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          ТИристор и диод са малко различни неща, ама щом казваш....

      • Този електрожен има ли си превключвател за изходното напрежение на панела или не?
        Снимай го това чудо от всякъде без капаци,че ми писна да гадая.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • С качването на клипчета има ли особености в процедурата? Направих три клипчета онази вечер, не можах да ги кача, пратих ги на щерката и тя да опита, ама и там камък, изписва нещо на английски мп4 дрън дрън, тия ИТ специалисти други езици не знаят ли? Като лежа и мисля, мисля и лежа, обикновенно проблеми създават дребните неща. Та ще огледам пак внимателно цялата менажерия, и ако има нещо, я за питане, я че съм открил топлата вода, ще пиша. Не може неща по БДС да създават такива проблеми. Поздрави.

          Коментар


          • Какво общо има бдс-то, ти се опитваш да направиш нещо, което е несъвместимо с теорията.
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • Извинявай, чета подред обикновенно. Така добре ли е?

              Коментар


              • Така,класическа нашенска самоделка.Няма да се получи по простата причина,че някой умник е решил да управлява електрожена със изводи от силовата(вторичната) намотка.Поне е преоразмерен,дебела жица бол.
                За да стане трябва съвсем различна концепция на намотаване,всички кадърно направени машини се управляват през първичната намотка,а не през вторичната.
                P.S.Направи си регистрация във ю-туб,ще имаш собствен канал от който да качваш клипове.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • М да, лошо Седларов, а аз се надявах грешката да е в гарнитурата зад ръкохватката. И електрожена е произведен в СПТУ по Машиностроене-София от Петър 3 В курс.

                  Коментар


                  • Ако ти се занимава,може да го сметнем и да го пренавиеш.

                    P.S. Като бонус,ще развиеш само вторичната и малка част от първичната,колкото да се извадят изводи за ключ,за да може да управляваш напрежението на вторичната.
                    Ръмжи ли трафа?
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • Аз мисля че ако го върне на вторични ще има достатъчно пари за теларка която работи. Бакъра е скъп.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • Не става за вторични.
                        1. Произведен е от ученици, и има потенциал за използването му с възпитателна цел, върху дай боже внуци и др. младежи. Че нещо взех да се чудя какво ли е да си много женец.
                        2. От бял бакър е.
                        Като поизсъхне ръмжи по-люто, като други такива. Няколко пъти съм го разнасял, фитнес. Най вероятно ще се оглеждам за инверторен електрожен, хем прав ток, настройки по-плавни, токоизправителя отпада. Поздрави.

                        Коментар


                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Какво е бял бакър?

                      • Халумин. Каква я мислех, каква стана. Инверторен електрожен, колко голям, колко скъп, с какви размери, и т.н? В този ред на мисли се сетих за един виц,. Млад ром се оплаква-каква я мислехме с тати каква стана. Мама болна лежи. Тати вика.
                        - Като почини майкати, ще взема млада жена, и аз, и ти ще я ашладисваме.
                        - Мама оздравя, тати го блъсна камион. Мама си взе млад ром, и нея, и мене ашладисва.
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Хаха вярно е мамка му.
                          Човек има много планове, но какво ще се случи...

                      • Здравейте да задам въпрос така и така,се обсъждат телоподаващи апарати.Китайските производители,не са ли изобретили още монофазен апарат с пулс,който да е на по-достъпна цена?Гледам има вече трифазна машина!Българските производители като АИГ,Делтех,Вики-Б,не правят ли разработки в тази насока?

                        Коментар


                        • Трифазната им машина с пулс, която се продава тук, е на светлинни години от машина например на Selco. На последното избираш тел, газ и скорост на телоподаване и започваш да работиш, а китаеца се настройва докато брадясаш и пак работи калпавао и не вади това, което Selco-то, нищо че струва почти колкото него.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • sparkybg
                            sparkybg коментира
                            Редактиране на коментар
                            Кам да го видиме твоя китаец? Моята информация е от преди 2-3 години. Щом са направили - още по-добре. Току виж се сдобия най-накрая.

                          • Vlado_Ts
                            Vlado_Ts коментира
                            Редактиране на коментар
                            Има го тука сниман, някъде из темите по друг повод . Ама не съм спец като Гагич да ровя
                            Ако требе - ше го снимам пак.

                          • sparkybg
                            sparkybg коментира
                            Редактиране на коментар
                            Снимай моля.

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X