Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това че са къси кабелите не ме притеснява много , имам от моя ел-жен по дълги. Само шланга нямам , но не е болка ,
    По ме вълнува като работа как е апарата? И отзиви от хора които имат досег с тези апарати и фирмата.
    Далечко ми е да ходя да видя на място за сега .

    Коментар


    • Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение

      Виж тук:https://www.aigwelding.com/Price%20L...All-In-One.pdf а ако си от София иди на място
      Гледах ги и тях , но цената малко повечко ми идва
      Иначе знам за тях че са корекна фирма и добри продукти предлага.

      Коментар


      • Истинските кабели,може да достигнат 50% от цената на апарата.По този апарат всички кабели освен че са къси,са и алуминиеви помеднени....

        Това и подарък няма да го взема,което не значи че на теб няма да ти върши работа.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • amdatlon
          amdatlon коментира
          Редактиране на коментар
          Възможно е да са медни, но не ме бърка имам си.

          А за друг китаец , отзви?
          https://vikilux.eu/products/details.php?prodID=420

        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Не си давай парите за глупости.Възможност да са медни,няма.То на тази машина не и и трябват.Но това е друга тема.
          Последно редактирано от Roninn; 31-10-23, 08:08.

        • amdatlon
          amdatlon коментира
          Редактиране на коментар
          Опс грешка на езика: имах предвид : Възможно е да са "АЛУМИНИЕВИ" но не ме бърка

      • Преди седмица кума ми дойде вечерта в работилницата,купил си Кемпи Minarc Mig EVO 170

        Дойде да го тестваме как работи,
        Компактна машина,дълги кабели .....що годе работи добре.....

        Като цяло,не е моята машина,стори ми се слаба....Меко работи някакси....плавно...това не мога да го обясня ....
        Категорично и най отговорно заявявам че наличните ми машини работят чувствително по добре.....Дано да греша ама....
        Последно редактирано от Roninn; 31-10-23, 07:34.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2023-10-19-20-05-35-804_com.miui.gallery.jpg Прегледи:0 Размер:324.4 КБ ID:6941849

          Това е планка 12 мм ....със 180 А със Вики Б , ваната потъва и от другата страна на планката се къдри .......

          Може и да се пробие.....и ваната да изтече отдолу,при хоризонтално.

          Снимката е от кемпито,и това е най доброто което можа да даде.


          Вероятно тоя тип машини ,са предвидени за леки монтажни дейности,самата машина не е ръбата ,заоблена , пластмасов корпус ,читав дълъг шланг ...негови си консумативи ...газовата дюза е различна...

          Моето мнение е че машината е много надценена.

          На ценатя на едно кемпи,може да купиш около 10 бр.машини Dell 145 ...които не са много по далеч от това кемпи...

          Нали не подценяваме дисплея,многото възможности за настройка и много други...

          Но като краен резултат,и двете ще се справят относително еднакво спрямо техните възможности.
          Последно редактирано от Roninn; 31-10-23, 07:32.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • freon12
            freon12 коментира
            Редактиране на коментар
            Знам че си професионал, но за 12мм. желязо трябват доста повече от 170А

          • Roninn
            Roninn коментира
            Редактиране на коментар
            То идеята ,е да се оценят възможностите на машината ,какво може

        • Понеже още се лутам по марки и модели , да попитам за консумативите :
          То вярно е че всичко е относително , и индивидуално , но все пак нещо като ориентир ако може да дадете.
          Примерно една ролка тел 1 кг колко време / заварки може да кара ( нямам никаква представа) Колко е дължината като метри приблизително?
          И тая ролка колко литра газ ще изяде . Една бутилка 10 литра/ или кг не знам как се мери....
          Всичко за хоби неща, и не много заварки. Примерно на месец изяждам 20-30 тина електрода 2.5 мм. за да добиете представа количеството работа

          Коментар


          • Един кг ролка тел е много повече от 30 електрода..
            Кило тел,може би към 2 кг газ цо2....
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              За тъй наречение " коргон" същото ли важи ?

            • Roninn
              Roninn коментира
              Редактиране на коментар
              Не..

            • Roninn
              Roninn коментира
              Редактиране на коментар
              Преди с малката машина ползвах малки бутилки по 700-900 гр. Или 740 гр май бяха....та бутилка и половина до 2 бутилки стигаха за една ролка от 1 кг тел....затова писах към 2 кг цо2 ....но реално е по малко.

          • Между впрочем,днес от магазин за пневматика,си купих едни бързи връзки...много малки със едни преходници които ми попаднаха и оборудвах 3 от машините с полиуретанови маркучи и тея бързи връзки.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Един кг ролка тел е много повече от 30 електрода..
              Кило тел,може би към 2 кг газ цо2....
              Благодаря това е ориентир, за да добия представа

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                ...Един кг ролка тел е много повече от 30 електрода..
                ....
                Бахти якия ориентир !

                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • Малко развитие по случая с търсенето на машина :

                  Бях решил да се пробвам с това китайското от сайта на :
                  https://rudimpex.bg/mashini/zavarach...g-mma-lift-tig

                  Доста търсих четох , разглеждах за тази фирма да добия представа за качеството на стоките им. Останах с впечатление че държат на що годе качество ( поне китайско ) и викам ще ида на място да видя и пробвам машината.
                  Обаждам се преди дни и Каката по тел и ми казва параметрите за които питам. И и викам :
                  - А може ли да дойда на място в магазина и да видя стоката и да тествам как заваря.
                  - Ааа не неможе, да се пробва при нас, няма такава опция. Но пращаме с куриер и има тест и преглед в офиса ?!?!!?

                  Викам си " баси политиката" , но като и да е ,
                  Днес звъня на тел, за поръчки и разговора тече че искам да поръчам телоподаващото.
                  Тя вика добре. Питам я а параметрите които пише реални ли са ? 160 А?
                  - Да реални са.
                  - Супер, нали има преглед и тест при куриера , ще си взема Ампер клещи да измеря тока. Моля пратете ми една ролка тел в комплекта за да мога да тествам на място как заваря.

                  Тя: - Ааа не може да се тества как заваря.....

                  Аз: - /Чеша се по главата и се дивя на отговора и / Ама как така , нали има тест на продукта, как да разбера дали работи ако не го пробвам.

                  Тя: Ами теста е само да го включите в контакта и да видите дали ще се включи.......

                  Аз: добре ами ако като се прибера в къщи с него и не работи? Какво да правя ?

                  Тя: Ами досега не сме имали рекламации за 10 г.

                  Аз: Добре де може да няма проблем, но аз питам какви са възможностите за да съм наясно преди да стане късно.

                  Тя: Може да върнете стоката в 14 дневен срок.

                  Аз: / Мисля си :...е все пак има вариант/
                  - значи ако не работи добре, не заваря както трябва или ако параметрите не отговарят на писано, мога да го върна?

                  Тя: Ааа не , не можете да го върнете ако сте заваряли с него. Можете да върнете само НЕУПОТРЕБЯВАНИ/ НЕ-Ползвани стоки. такъв е закона ??!?!?!

                  Аз : еее как да разбера без да пробвам? И ако не работи нормално и с написаните параметри, не мога да го върна ? Така ли?

                  Тя : Абе вие още не сте го купили и искате да ни го връщате ....

                  И ми затваря телефона .........




                  Да им има обслужването , Не струва. Може продкта да е добър и сигурно няма да има проблем, ама ме отказаха. с държането си.


                  Кажете как стоят нещата? Тъй като не съм запознат много с правилата, Наистина ли е така като казва Тя?
                  Или грешно тълкуват закона. Може аз да съм в грешка , но ми с струва нереално да купуваш нещо без да разбереш дали ще работи.
                  Все едно купуваш нова кола и ти дават само дистанционното да видиш дали ще се отключи колата, ама не може да седнеш вътре , не може да я запалиш или покараш малко

                  Коментар


                  • Roninn
                    Roninn коментира
                    Редактиране на коментар
                    Според мен,ако се обадиш на Асен,Dell,AIG ....можеш да си заваряваш колкото искаш...и семейството може да доведеш даже ако им е интересно....рано или късно ще отидеш там!

                  • amdatlon
                    amdatlon коментира
                    Редактиране на коментар
                    не е въпроса за 330-те лева, реакцията ми беше за отношението към потенциален клиент.

                    Пуснах този разговор не че ми дреме толкова че ме отрязаха, а за да има в интернет ве пак някакви отзиви за тази фирма. И когато някой потърси да има едно наум все пак

                  • sek.1
                    sek.1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Дълги години хасковските търговци нямаха физически адрес и си сменяха телефоните всеки месец . Влязоха в някакви граници само защото има задължителни изисквания на ЕС за тази търговия въпреки че и тях гледат да не ги спазват като имат възможност . Винаги ще има такива търговци във всеки бранш но ти избираш на кой да си дадеш парите . Аз съм сигурно един от първите клиенти на ДЕЛ от форума преди много години .

                • Можеш да върнеш поръчана онлайн стока до 14 дни. Нищо няма да му стане от няколко заварки, ще му смениш дюзата и готово. Иначе за пробване, не знаеш къде да питаш.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от amdatlon Преглед на мнение
                    Малко развитие по случая с търсенето на машина :

                    Бях решил да се пробвам с това китайското от сайта на :
                    https://rudimpex.bg/mashini/zavarach...g-mma-lift-tig

                    Доста търсих четох , разглеждах за тази фирма да добия представа за качеството на стоките им. Останах с впечатление че държат на що годе качество ( поне китайско ) и викам ще ида на място да видя и пробвам машината.
                    Обаждам се преди дни и Каката по тел и ми казва параметрите за които питам. И и викам :
                    - А може ли да дойда на място в магазина и да видя стоката и да тествам как заваря.
                    - Ааа не неможе, да се пробва при нас, няма такава опция. Но пращаме с куриер и има тест и преглед в офиса ?!?!!?

                    Викам си " баси политиката" , но като и да е ,
                    Днес звъня на тел, за поръчки и разговора тече че искам да поръчам телоподаващото.
                    Тя вика добре. Питам я а параметрите които пише реални ли са ? 160 А?
                    - Да реални са.
                    - Супер, нали има преглед и тест при куриера , ще си взема Ампер клещи да измеря тока. Моля пратете ми една ролка тел в комплекта за да мога да тествам на място как заваря.

                    Тя: - Ааа не може да се тества как заваря.....

                    Аз: - /Чеша се по главата и се дивя на отговора и / Ама как така , нали има тест на продукта, как да разбера дали работи ако не го пробвам.

                    Тя: Ами теста е само да го включите в контакта и да видите дали ще се включи.......

                    Аз: добре ами ако като се прибера в къщи с него и не работи? Какво да правя ?

                    Тя: Ами досега не сме имали рекламации за 10 г.

                    Аз: Добре де може да няма проблем, но аз питам какви са възможностите за да съм наясно преди да стане късно.

                    Тя: Може да върнете стоката в 14 дневен срок.

                    Аз: / Мисля си :...е все пак има вариант/
                    - значи ако не работи добре, не заваря както трябва или ако параметрите не отговарят на писано, мога да го върна?

                    Тя: Ааа не , не можете да го върнете ако сте заваряли с него. Можете да върнете само НЕУПОТРЕБЯВАНИ/ НЕ-Ползвани стоки. такъв е закона ??!?!?!

                    Аз : еее как да разбера без да пробвам? И ако не работи нормално и с написаните параметри, не мога да го върна ? Така ли?

                    Тя : Абе вие още не сте го купили и искате да ни го връщате ....

                    И ми затваря телефона .........




                    Да им има обслужването , Не струва. Може продкта да е добър и сигурно няма да има проблем, ама ме отказаха. с държането си.


                    Кажете как стоят нещата? Тъй като не съм запознат много с правилата, Наистина ли е така като казва Тя?
                    Или грешно тълкуват закона. Може аз да съм в грешка , но ми с струва нереално да купуваш нещо без да разбереш дали ще работи.
                    Все едно купуваш нова кола и ти дават само дистанционното да видиш дали ще се отключи колата, ама не може да седнеш вътре , не може да я запалиш или покараш малко
                    https://www.aigwelding.com/Price%20L...ll-In-One.pdf: Тук може да пробваш колкото искаш.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • Според мен,ако се обадиш на Асен,Dell,AIG ....можеш да си заваряваш колкото искаш...и семейството може да доведеш даже ако им е интересно....рано или късно ще отидеш там!
                      :
                      За тези хора знам от доста места че са супер точни
                      и май наистина при тях ще ида
                      Малко над лимита ми е като финанси , и за това гледах DEL 145 “Eco Control".
                      Дали ще стигнат А-рите за хоби неща , нямам опит с телоподаващо , и не мога да преценя добре ли са ?

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от amdatlon Преглед на мнение

                        За тези хора знам от доста места че са супер точни
                        и май наистина при тях ще ида
                        Малко над лимита ми е като финанси , и за това гледах DEL 145 “Eco Control".
                        Дали ще стигнат А-рите за хоби неща , нямам опит с телоподаващо , и не мога да преценя добре ли са ?
                        На място ще прецениш
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X